بهترین وکیل ثبت احوال

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری و تصویری با بهترین وکیل ثبت احوال در تمام ایران

تیم موسسه حقوقی دادپویان

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ثبت احوال، مشاوره های حقوقی به صورت مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری میباشد که شما با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مجرب در دعاوی حقوقی گفتگو خواهید کرد. بهترین حق الوکاله را پرداخت میکنید و خیالتان از بابت پیگیری پرونده ها راحت خواهد بود. تمامی وکلای دادپویان بیش از ده سال سابقه وکالت دارند و در کار خود خبره میباشند. لذا به بهترین شکل زیرنظر مدیر موسسه خدمات حقوقی انجام خواهد شد و شما هیچ نگرانی ندارید.

وکیل ثبت احوال تهران

در تهران وکلای متخصص زیادی برای ثبت احوال به فعالیت مشغول هستند و از این رو موسسه حقوقی دادپویان در زمینه های مختلف وکلای متخصص دارد و در زمینه ثبت احوال چنان چه به مشکلی برخوردید می توانید از وکلای متخصص موسسه حقوقی دادپویان بهره ببرید.

وکیل ثبت احوال کیست؟

وکیل ثبت احوال دارای تخصص ها و مهارت هایی است که نمی توان آن ها را نادیده گرفت و نسبت به آن ها بی توجه بود. وکیل ثبت احوال یکی از متخصص ترین و با مهارت ترین وکلایی است که می تواند در جریان دعاوی و پرونده هایی که به ثبت احوال ارجاع داده می شوند فعالیت کند و تا حد زیادی مسائل مربوط به این پرونده ها را مورد بررسی و پیگیری قرار دهد.

وکیل ثبت احوال به تمامی کسانی که درگیر موضوعات قانونی مربوط به ثبت احوال شده اند کمک می کند تا نتایج نسبتا خوبی را در دادرسی این پرونده ها بدست آورند.

ثبت احوال کشور یکی از مراکز قانونی و بسیار مهمی است که تمامی اطلاعات مربوط به تولد، ازدواج، وفات و طلاق در انن جا ثبت می شود و دعاوی و چالش های مختلفی در رابطه با آن مطرح می گردد و نیاز به یک فرد متخصص است تا مسائل مربوط به آن را پیگیری کند و در جریان قضایی آن ها را مورد بررسی قرار دهد و اسناد و مدارک لازم را برای ان تهیه کند و به دادگاه تحویل دهد.

وکیل ثبت احوال به دلیل تجربیاتی مختلفی که در این حوزه دارد می تواند بهترین و حرفه ای ترین عملکرد را از خود نشان دهد و جریان پرونده های مربوط به این حوزه را به بهترین نحو ممکن بررسی کند و به نتیجه برساند.

وکیل ثبت احوال چه می کند؟

وکیل ثبت احوال در تمامی موضوعات مربوط به ثبت احوال می تواند فعالیت کند و بهترین نتایج را به وجود آورد. تمامی کسانی که می خواهند در مورد حوزه های مربوط به ثبت احوال جریان دارسی پرونده خود را آغاز کنند و هیچ اطلاع  صحیحی در مورد نحوه آغاز دادرسی این پرونده ها ندارند و نمی دانند که چگونه باید استناد قانونی هم چون دادخواست اولیه را ارائه دهند می توانند به راحتی به وکیل ثبت احوال مراجعه کنند تا بتوانند د راین حوزه اطلاعات مورد نظر را به دست آورند و وکیل ثبت احوال تمامی اسناد قانونی را که برای رسیدگی به این پرونده ها لازم است را تهیه و تنظیم کند.

وکیل ثبت احوال بهتر از هر شخص دیگری می تواند اعمال نسبتا گسترده ای را در جهت حفظ منافع موکلان خود انجام دهد و به آن ها کمک کند تا میزان آسیب ها و خسارات آن ها تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

 توجه داشته باشید که وکیل ثبت احوال کسی است که می تواند به عنوان وکیل خواهان و حتی خوانده در جریان پرونده های مختلف حضور یابد و بهترین عملکرد را از خود نشان دهد.

 وکیل ثبت احوال این توانایی را دارد تا اتمام دفاعیه ها و لوایح لازم برای به نتیجه رساندن پرونده های مربوط به ثبت احوال را ارائه دهد و مدارک و اسناد لازم را نیز ضمیمه انها کند.

وکیل ثبت احوال  علاوه بر آن که می تواند به عنوان وکیل خواهان و خوانده در جریان پرونده های مختلف حضور  یابد به خوبی می تواند در جریان دادرسی پرونده های مختلف به مولان خود مشاوره حقوقی ارائه دهد و در جلسات مشاوره ای تمامی  سوالات موکلان خود را پاسخ دهد تا راه حلی مناسب برای آنان پیدا شود.

تغییر نام و نام خانوادگی تحت چه شرایطی صورت می‌گیرد؟

وکیل ثبت‌ احوال بیان می‌دارد که روند تغییر نام و نام خانوادگی در ظاهر روندی ساده دارد؛ ولی در عمل از حساسیت بالایی برخوردار است که باید به آن حتما با دقت بالایی رسیدگی شود و بدون مشاوره با وکیل ثبت ‌احوال بهتر است فرد متقاضی هیچ اقدامی نکند چرا که قطعا با حکمی که مورد نظر او نیست مواجه می‌گردد حال دراین‌ خصوص باید به مواردی توجه کرد که این موارد شامل زیر می‌باشد:

فرد متقاضی باتوجه ‌به دستورالعملی که در خصوص بحث تعویض نام در شناسنامه آمده است باید به سازمان ثبت‌ احوال مراجعه نماید این به معنای آن است که دیگر دادگاه دراین‌خصوص رسیدگی انجام نمی‌دهد.

امروزه تقاضای تغییر نام در کمیته‌ای که در سازمان ثبت‌ احوال تشکیل شده مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و در خواست این تغییر نام توسط وکیل ثبت‌ احوال صورت می‌پذیرد و او تلاش می‌کند که حتی اگر نام فرد از نام‌هایی است که قابل تغییر نیست با ارائه دلایل منطقی و قانع‌کننده رأی مثبت کمیته را دریافت نماید.

در واقع وکیل ثبت‌ احوال با ارائه دلایلی نظیر آن که نام ثبت شده فرد نامی نیست که او را با آن می‌شناسند و در جامعه با نام دوم خود که متقاضی ثبت آن است شناخته می‌شود و این موضوع برای او در جامعه که دارای دو اسم می‌باشد مشکلاتی ایجاد کرده و از لحاظ روحی دچار آسیب‌های فراوان شده است کمیته را مجاب به قبول درخواست می‌نماید.

وکیل ثبت احوال

وکیل تغییر نام

وکیل کاهش سن

وکیل افزایش سن

وکیل شناسنامه

وکیل حذف نام همسر

ما در کارمان بهترین هستیم.

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخص دادپویان از عهده آن برمیایند.

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری تضمین در ارائه بهترین خدمات ثبت احوال را به شما میدهد و مانند دیگر موسسات حقوقی و اپلیکیشن ها، دلال حقوقی به شما نمیرود که به شما وکیل معرفی کند.

بلکه خودش سی وکیل متخصص دارد و شما میتوانید به صورت تخصصی با هر کدام از وکلای متخصص ثبت احوال مشاوره بگیرید.

تا حصول نتیجه همراه شما هستیم. مستحضر باشید که پرونده شما توسط یک تیم حقوقی متشکل از پنج وکیل پایه یک دادگستری بررسی خواهد شد.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

وجه تمایز دادپویان نسبت به دیگران

  • تغییر وکیل در صورت نارضایتی
  • به نتیجه رساندن بیش از هزار پرونده ثبت احوال
  • بررسی پرونده و احتمال شکست یا پیروزی
  • متکی نبودن به یک وکیل (بررسی توسط سه وکیل)
  • نظارت بر پرونده ها تا انتها توسط مدیر حقوقی دادپویان
نمایش کمتر بیشتر بخوانید

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب