پاسخ اعتراضات به نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۳۹۹

پاسخ اعتراضات به نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۳۹۹

در این خبر با پاسخ اعتراضات به نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۳۹۹ آشنا شوید.

در صورت هرگونه سوال حقوقی و کیفری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

معاونت سنجش و ارزیابی مرکز وکلای قوه قضاییه، از اعلام پاسخ اعتراضات داوطلبان به نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه در سال ۱۳۹۹خبر داد.

بر اساس اعلام معاونت سنجش و ارزیابی مرکز وکلای قوه قضاییه، فرایند رسیدگی به اعتراضات نسبت به نتایج آزمون سال گذشته این مرکز به اتمام رسیده است.

باید این نکته را گفت که آزمون وکلا از سری آزمون هایی می باشد که خواندن قوانین و پرداختن به جزییات آن و نحوه تست زنی در آن بسیار مشکل می باشد و متقاضیان زیادی دارد و برای رسیدن به این مرحله وکیل شدن اولین و مشکل ترین سد جلوی راه متقاضیان گذراندن این آزمون می باشد و به طبع همیشه آزمون دهندگان با نحوه سوالات و تصحیح پاسخ نامه مشکلاتی را دارند و نسبت به نمره خویش معترض هستند و احساس می کنند که حقی از آن ها ضایع گردیده است ولیکن نظارت بر این مرکز و آزمون بسیار با حساسیت بالایی پیگیری می شود و به تمامی اعتراضات رسیدگی می گردد.

پاسخ اعتراضات به نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۳۹۹

داوطلبان آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۳۹۹ برای مشاهده پاسخ اعتراضات خود می بایست به پورتال شخصی خود در سامانه جذب مراجعه کنند.

آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه سال ۱۳۹۹ روز ۴ مهر سال گذشته برگزار شد. نتایج مرحله تستی این آزمون روز ۲۸ آبان ۹۹ و نتایج تشریحی آن در شهریور ۱۴۰۰ اعلام شد.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

رزرو آنلاین وقت مشاوره

با انتخاب وکیل برگزیده دادپویان با بهترین وکیل پایه یک متناسب با موضوع خود مشاوره بگیرید.
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *