گرفتن موکل

روش و نحوه گرفتن موکل

در این مقاله آشنا میشوید با: روش و نحوه گرفتن موکل، چگونه موکل بگیریم؟ گرفتن موکل گنج، گرفتن موکل برای کنکور و برای انگشتر، موکل قوی. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

برای مشاوره حقوقی با وکیل، می توانید با وکیل آنلاین در ارتباط باشید.

نمایش ویدیو درباره گرفتن موکل

چگونه موکل بگیریم؟

هژیر خان دادپویان میخواد با آقای وکیل در خصوص گرفتن موکل صحبت کند.

اگر میخواین از این موضوع مطلع شوید، حتما این ویدئو رو ببینید و از مشاوره با وکیل هم استفاده کنید.

گرفتن موکل چگونه است؟

برای این که موکل داشته باشید باید اولا قدرت تسلط بر جن داشته باشید (ارثی یا اکتسابی) و روشهای قسم دادن و مطیع کردن جن ها رو بلد باشید. بعد یک جن بیچاره ای رو پیدا کنید و تحت تسلط بگیرید و مجبور به همراهی همیشگی با خودتون بکنید.

روش دیگه این می باشد که شخصی که تعدادی جن رو تحت تسلط خودش داره، یکی از اونها رو برای مراقبت از شما مامور کنه.

هر جنی که اسیر و مطیع انسان باشه، میشه به عنوان موکل، مامور مراقبت از کسی کرد. این طوری نیست که یک جن خاص مخصوص مراقبت از شما باشه و بگردید پیداش کنید.

روش و نحوه گرفتن موکل

و اما ابن سینا نیز درباره علوم غیبیه و خفیه در کتاب خود مواردی را عنوان کرده است و برای درمان برخی بیماری هایی که درمان مشخصی نداشته اند همچون صرع استفاده می کرده است. هم چنین درباره احضار و تسخیر موکلانی از نوع فرشته راه هایی را عنوان کرده است که به شرح زیر می باشد.

  • به مدت 7 شبانه روز از خوردن گوشت امتناع کنید و روز آخر را روزه بگیرید.
  • کار خود را از روز شنبه آغاز نمایید و هفتمین روز که باید روزه بگیرید جمعه باشد.
  • روزی 7 بار سوره فیل را بخوانید و 41 بار در شب ها این کار را انجام دهید. هر بار 500 مرتبه در محلی خلوت و به دور از اشخاص و افراد سوره فیل را قرائت نمایید. برای انجام این کار لباس کامل سفید بپوشید و از عطرهای خوشبو در محیط استفاده کنید.

لازم به ذکر است که این دستورات و قواعدی که ابن سینا نوشته است تنها برای افرادی که روح پاک و با ایمانی دارند امکان پذیر است و شخصی که گناهکار باشد هرگز نمی تواند موکل احضار کند.

گرفتن موکل گنج

بعضی از حفار ها هر وقت می خواهند به حفاری بروند شخصی رو که موکل دارد و به گفته خودش میتونه زیر زمین رو ببینه (کار دستگاه رو انجام بده) و طلسمات و تله ها رو باطل کنه رو به دنبال خودشون می برند. و شروع به حفاری می کنند، اون پیر میاد و عین نسخه شما رو در زیر زمین براتون تشریح میکنه بصورتی که باور می کنید که چه چیزی دیده است.

حتی تا چین های دامن مجسمه و تعداد مروارید های گردنشو می شماره و بهتون میگه اون پیر دوروغ نمیگه، با احضار می توان این کار رو کرد.

کسانی که موکلین قوی دارند و زحمات بسیاری در این راه کشیدند میتونند حتی زیر زمین رو توسط موکلشون ببینند و تشریح کنند ولی هیچ وقت انسان های موفقی در این کار نیستند. روایات میگن وقتی جنسی یک صد سال در زیر زمین بماند این جنس جزو مهریه عجاین هست. و شما بمن بگوئید کی مهریشو دو دستی تقدیم من و شما می کند؟

تا وقتی که شما عجاین رو آگاه نکنید میتونید این جنس را بردارید (بدزدید) ولی وقتی رو یک کاری احضار زده بشه و عجاین آگاه بشن دیگه شما صاحب هیچ چیزی نیستید. تعداد کسانی که با موکل بار از زیر زمین بیرون آورده اند به تعداد انگشتان دست است و این ها انسان هایی شناخته شده بودند که این کار را هم برای خودشان انجام نداده اند، و فکر مال دنیا نوده اند و اون نیز به دستور خداوند انجام شده است.نه من و شما که فکر پر کردن جیبمون هستیم.

هیچ وقت اگر می خواهید در حفاری موفق شوید علم رو کنار نگذارید و به چیزهایی مانند جادو و موکل بپردازید، چون نه تنها موفق نمیشید بلکه ضربه هم می بینید.

گرفتن موکل روحانی

بعضی از اجنه یکتا پرست گاهی اینقدر عبادت انجام دادن که مقامی شبیه فرشتگان پیدا کردن و دارای قدرت بسیار زیادی در امور خیر غیر مادی هستند.این موکلین بزرگوار دارای چهره ای زیبا، سفید رنگ، شبیه انسان (البته در زمان ارتباط با انسان) دارای موهایی بلند صدایی شفاف و گیرا، بوی خوش چیزی شبیه عود و عنبر و فضایی محیطی دلنشین و امن هستند. دسترسی به این بزرگوارن بسیار مشکله. این بزرگواران با انسان های باتقوا مانوس می شوند و در حسرت این هستند که با انسان مومن انس بگیرن و بر سر دوستی با مومنین واقعی رقابت می کنن.

هر چه شخص با تقوا تر باشه موکل بالاتری هم نشینش میشه. لازم به یاد آوری است، کسی که باتقواست هرگز رابطه اش با حضرات موکلین روحانی رو اعلام نمی کنه، چون مومن تنها عشقش خداوند می باشد و لاغیر. زمانی که شخص مسیر تقوا رو پیش می گیره زمانی میرسه که موکلین روحانی خودشون سراغش میان، برعکس موکلین شیطانی.

پس مد نظرتان باشد گرفتن موکل روحانی به این سادگی گرفتن موکلین شیطانی نمی باشد و انسان های عابد و زاهد برای گرفتن موکل روحانی کاری نمی کنند این آن ها یعنی موکلین می باشند که سبقت می گیرند و دوست دارند به مومنین خدمت برسانند.

گرفتن موکل برای کنکور

در همین جا باید بگوییم که شاید بعضی از انسان ها برای انجام کارهایی و یا برای شیادی یا شهرت خویش کارهایی را انجام بدهند و به موکلین شیطانی دست پیدا کنند و یکی از این موضوعات داغ گرفتن موکل برای کنکور می باشد و این شیوه از کلاهبرداری در جامعه خیلی به چشم می خورد و در یک کلام باید گفت که کلاهبرداری محض می باشد و نابرده رنج گنج میسر نمی شود و انسان فقط با تلاش و کوشش خود در هر کاری موفق می شود پس بی جهت گول این شیادان را نخورید.

گرفتن موکل برای انگشتر

انگشتر موکل دار در حقیقت به انگشتری گفته می شود که موکل دارد و در واقع ادعای آنها به این گونه است که یک موجود خاص یا به اصطلاح عامیانه جن درون این سنگ ها وجود دارد که توانایی های بسیار دارد و تنها افرادی که نیروهای ماورایی و قابلیت احساس آنها را دارند قادر به تشخیص آن هستند.

همین امر باعث شده افراد سودجو انگشترهای معمولی را با قیمت های گزاف به عنوان انگشتر موکل دار به سایرین می فروشند.

اکثر انگشترهای موکل دار نگین آنها از نوع عقیق می باشد. در واقع ارزش انگشتر موکل دار به نیروی است که در نگین انگشتر وجود دارد، این نیرو به واسطه موکلی که در سنگ نگین انگشتر ساکن است تامین می شود و بر عکس موکل انگشتر هم از نگین انگشتر برای بقا بهره می برد.

موکل انگشتر به نوعی همزیستی با نگین انگشتر دارد و با توجه به نوع موکل انگشتر مدام امواجی از خود ساطع می نماید که موجب تاثیر بر زندگی صاحب انگشتر می شود. همان طور که می دانید اساسا عقیق به خودی خود دارای انرژی بسیار بالا و خواص فوق العاده می باشد.

عقیق دارای فوایدی چون افزایش رزق و روزی، دفع بلا، دفع چشم زخم می باشد. پس باید حواستان باشد که به دام شیادانی که با فروش این نوع از انگشترها سود کلانی می برند و جیب شما را خالی می کنند نیفتید، زیرا همان طور که گفتیم در عالم هستی هر چیزی دارای انرژی می باشد و سنگ ها هم از این قاعده مستثنی نمی باشند.

گرفتن موکل قوی

در جامعه امروز مردم برای به دست آوردن مال و ثروت دست به هر کار و هر اقدامی می زنند که یکی از این اقدامات که در جای جای جهان رواج زیادی پیدا کرده است گرفتن موکل و یا به اصطلاح تسخیر موکل قوی می باشد.

همانطور که پیشتر گفتیم برای اینکه موکل خوب و روحانی به دست بیاوریم باید انسان با تقوایی بود و انسان خدا شناس و با تقوا اگر موکلینی در خدمت او باشند و کارهایی را برایش انجام دهند هیچ گاه جایی بازگو نمی کند و همواره خدا را مدنظر خویش دارد.

واما افراد و یا کسانی که به دنبال موکلین بد و شیطانی هستند هر چقدر گناهان بیشتری کنند و جرم سنگین تری داشته باشند موکلین ستم کارتری جذب آن ها می شوند و به اصطلاح با نیروی شیطانی قویی که در اختیار دارند و کارهای ناشایستی که در سرشت و ذات آدمی نیستند را انجام می دهند به اصطلاح عامیانه خودشان موکلین قوی در اختیار دارند.

ولیکن انسان خداشناس و خداپرست هیچ گاه به دنبال خود نمایی و شهرت نبوده و هم چنان خدا را مدنظر و فقط به رضایت خدا فکر می کند. لذا از شما مخاطبین محترم خواهشمندیم هیچ گاه به دنبال راهی غیر واقعی و خلاف سرشت آدمی می باشد نروید و این نوع از راه ها میانبر به سمت سعادت نمی باشد وبلکه راهی تباه و باطل می باشد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *