بهترین وکیل اداره کار

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری و تصویری با بهترین وکیل اداره کار در تمام ایران

تیم موسسه حقوقی دادپویان

وکیل اداره کار تهران

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل اداره کار، مشاوره های حقوقی به صورت مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری میباشد که شما با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مجرب در دعاوی حقوقی گفتگو خواهید کرد. بهترین حق الوکاله را پرداخت میکنید و خیالتان از بابت پیگیری پرونده ها راحت خواهد بود. تمامی وکلای دادپویان بیش از ده سال سابقه وکالت دارند و در کار خود خبره میباشند. لذا به بهترین شکل زیرنظر مدیر موسسه خدمات حقوقی انجام خواهد شد و شما هیچ نگرانی ندارید.

وکیل اداره کار کیست؟

شخصی است که توانایی و اطلاعت کافی درباره قوانین اداره کار، بیمه و تمامی بخش نامه ها دارد و به تمامی شعب اداره کار دسترسی و آشنایی دارد. شما می توانید به راحتی با یک وکیل پایه یک حق و حقوق خود را به راحتی بگیرید یا از وکیل اداره کار تلفنی ما کمک بگیرید.

باید حق کارگر را از کارفرما و بلعکس حق کارفرما را از کارگر در صورتی که حق با آن ها باشد را بگیرد و بتواند اختلافات را حل و فصل نماید. اگر شما در گرفتن وکیل مشکل دارید می توانید از مشاوره حقوقی موسسه حقوقی دادپویان استفاده کنید.

شرایط گرفتن وکیل برای اداره کار

داشتن وکیل دارای شرایطی است که تنها در صورت دارا بودن آن ها می توانید وکیل مربوطه را اتخاذ نمایید. اولین و مهمترین شرط گرفتن آن است که شخص دارای مدرک پایه یک وکالت از کانون وکلای دادگستری بوده و دارای شرایط مناسب برای وکالت اداره کار باشد.

به علاوه وکیل باید به شعب اداره کار به طور کامل مسلط بوده و آن ها را بشناسد.‌ یک وکیل حرفه ای وکیلی است که با بخش های مختلف شکایت علیه کارگر و یا کارفرما به طور کامل آگاه بوده و بهترین راهکار ها را برای رسیدن به مطالبات قانونی موکل ارائه نماید.

تسلط وکیل به قوانین و مقررات موجود در اداره کار و حقوق کارگر و کارفرما از دیگر شرایطی است که یک وکیل باید دارا باشد.

هزینه وکیل برای اداره کار

بسیاری از افراد گرفتن وکیل را هزینه دانسته و با توجه به آن که وسوسه صرف هزینه کمتر به سر آن ها می افتد، تصمیم می گیرند که خود مراحل قانونی پرونده را پیگیری نمایند.

حال آن که هزینه هایی که در اثر عدم آگاهی افراد از قوانین و مقررات موجود به آن ها تحمیل می شود، بسیار بیشتر از حق الزحمه وکیل در دعاوی است. تعیین کردن حق الوکاله یا حق الزحمه وکیل به میزان دقیق امکان پذیر نبوده و هزینه آن بسته به شرایطی اعم از پیچیدگی پرونده، زمان صرف شده برای حل پرونده، هزینه های ثانویه پرونده، تخصص و تبحر وکیل و… متفاوت می باشد.

 بنابراین اگر قصد دارید که از هزینه وکیل مطلع شوید، لازم است با در دست داشتن اسناد، به یک وکیل مراجعه نمایید.

قرارداد کار چیست؟

قرارداد می تواند یک برگه کتبی یا شفاهی باشد که تمامی نکات در آن درج شده است و کارگر براساس مبلغ و توافقات فی مابین کارگر و کارفرما به صورت پاره وقت یا تمام وقت کاری را انجام بدهد.

ضرورت مشاوره با وکیل اداره کار چیست؟

بررسی مسائل مربوط به كار و كارگر و ارتباط كارگر و كارفرما، امروزه از مسائل مهم وپرکاربرد می باشد. ضرورت این موضوع امروزه بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. این احساس نیازبا توجه به صنعتی شدن جوامع و دستیابی آن ها به پیشرفت های اقتصادی  درسال های اخیر افزایش یافته است. علت این امر افزایش حجم كارهای تولیدی و هم چنین ازدیاد جمعیت و نیروی كار می باشد.

 بدیهی است كه با افزونی این تعاملات، برخوردها و اختلافاتی نیز در محیط های كاری به وجود می آید. البته در موارد بسیاری مشورت با یک متخصص مانند وکیل قطعا سازنده خواهد بود.

وظایف وکیل اداره کار چیست؟

امور حقوقی دارای پیچیدگی های خاص خود بوده که برای حل آن ها لازم است که به قوانین و مقررات به طور ویژه مسلط بوده و بتوان از آن ها برای احقاق حقوق خود بهره گرفت.

 به همین منظور امروز اشخاص حقوقی تحت عنوان وکلا مشغول به فعالیت هستند که با دانش حقوقی خود می توانند اشخاص را به حقوق خود برسانند.

وکیل امین موکل خود بوده و لازم است تمام حقوق موکل خود را در صورت دریافت به وی بازگرداند. پیگیری پرونده در تمامی مراحل از جمله از زمان ثبت شکایت تا زمان صدور رای دادگاه به عهده وکیل می باشد. ارائه مشاوره های کاربردی و برگزار نمودن جلسات جهت پاسخگویی به سوالات موکل از دیگر وظایف وکیل است که باید در انجام آن ها کوشا باشد.

وکیل اداره کار

وکیل قرارداد کار

وکیل حقوق کارگر

وکیل سنوات کارگر

وکیل بیمه کارگر

وکیل کارفرما

ما در کارمان بهترین هستیم.

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخص دادپویان از عهده آن برمیایند.

وکیل اداره کار Video

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری تضمین در ارائه بهترین خدمات اداره کار را به شما میدهد و مانند دیگر موسسات حقوقی و اپلیکیشن ها، دلال حقوقی به شما نمیرود که به شما وکیل معرفی کند.

بلکه خودش سی وکیل متخصص دارد و شما میتوانید به صورت تخصصی با هر کدام از وکلای متخصص اداره کار مشاوره بگیرید.

تا حصول نتیجه همراه شما هستیم. مستحضر باشید که پرونده شما توسط یک تیم حقوقی متشکل از پنج وکیل پایه یک دادگستری بررسی خواهد شد.

وکیل اداره کار Video

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

وجه تمایز دادپویان نسبت به دیگران

  • تغییر وکیل در صورت نارضایتی
  • بررسی پرونده و احتمال شکست یا پیروزی
  • به نتیجه رساندن بیش از دو هزار پرونده اداره کار
  • متکی نبودن به یک وکیل (بررسی توسط سه وکیل)
  • نظارت بر پرونده ها تا انتها توسط مدیر حقوقی دادپویان

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب