بهترین وکیل رابطه نامشروع

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری و تصویری با بهترین وکیل رابطه نامشروع در تمام ایران

تیم موسسه حقوقی دادپویان

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل رابطه نامشروع، مشاوره های حقوقی به صورت مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری میباشد که شما با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مجرب در دعاوی حقوقی گفتگو خواهید کرد. بهترین حق الوکاله را پرداخت میکنید و خیالتان از بابت پیگیری پرونده ها راحت خواهد بود. تمامی وکلای دادپویان بیش از ده سال سابقه وکالت دارند و در کار خود خبره میباشند. لذا به بهترین شکل زیرنظر مدیر موسسه خدمات حقوقی انجام خواهد شد و شما هیچ نگرانی ندارید.

رابطه نامشروع چیست؟

هرگاه بین زن و مردی که علقه زوجیت بسته نشده باشد و هر عملی که برای زن و شوهر محرم برای هم حلال است در نقطه مقابل همان افعال برای زن و مرد نامحرم حرام است مانند در آغوش کشیدن بوسیدن و رابطه جنسی و اما رابطه ای که به زنا تبدیل نشود را رابطه نامشروع دون زنا هم گویند البته آن رابطه باید خارج از عرف یا منافی عفت غیر از زنا باشد که جریمه آن99 ضربه شلاق هم دارد.

وکیل رابطه نامشروع

وکیل رابطه نامشروه کخ وکیلی متخصص در دسته کیفری می باشد با نگاهی خاص و عاقلانه به تمامی ابعاد قضیه مینگرد و هرگونه ابهام را باید از تصور همگان پاک کند و به اصل قضایا رسیدگی نماید.

با علم و تجارب خود برای بهتر شدن اوضاع موکل و متنبه شدن آن اقدام می نماید.

هزینه وکیل رابطه نامشروع

همانطور که خودتان مطلع هستید وکلا در پرونده های خود نرخ ثابت و رسمی ندارند و کاملا توافقی می باشد با بسته به میزان پیگیری و فعالیت وکیل رقمی را به موکل اعلام می نمایند.

وکیل رابطه نامشروع تهران

درتهران به علت ایجاد و فرصت های شغلی زیاد طبعا افراد زیادی در این کلان شهر مشغول کار و فعالیت هستند و با توجه به این که این افراد که غالبا جوان هستند و شرایطی برای ازدواج در جامعه فراهم نیست بیشتر دچار روابط نامشروع می شوند لذا وکلا کیفری رابطه نامشروع در خدمت موکلین هستند که بتوانند برای رفع این مشکل بزرگ که دامنگیر جامعه شده قدمی بردارند و در ابتدا کسانی که به این وسوسه دچار شده اند را کمک کنند.

رابطه نامشروع پیامکی

هرگاه از طریق پیامک کلماتی خارج از عرف بین زن و مرد نامحرم صورت پذیرد می توان گفت به نوعی این کلمات رد و بدل شده رابطه نا مشروع حسلب شده و به دستور قاضی پیامک 6 ماه آخر را می توان از مخابرات استعلام گرفت البته برای قاضی فقط اماره محسوب می شود.

مشاوره حقوقی رابطه نامشروع

موسسه حقوقی دادپویان با داشتن وکلای متخصص و مخصوصا وکیل کیفری رابطه نامشروع این فرصت را در اختیار موکلین گذاشته که با خدمات موسسه دادپویان که شامل مشاوره تلفنی  و مشاوره تصویری ومشاوره حضوری بتوانید مشاوره خود را در این زمینه دریافت نمایید.

وکیل رابطه نامشروع

وکیل رابطه مجازی

وکیل رابطه دختر پسر

وکیل زنای محصنه

وکیل زنای غیر محصنه

وکیل کاهش مجازات

ما در کارمان بهترین هستیم.

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخص دادپویان از عهده آن برمیایند.

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری تضمین در ارائه بهترین خدمات رابطه نامشروع را به شما میدهد و مانند دیگر موسسات حقوقی و اپلیکیشن ها، دلال حقوقی به شما نمیرود که به شما وکیل معرفی کند.

بلکه خودش سی وکیل متخصص دارد و شما میتوانید به صورت تخصصی با هر کدام از وکلای متخصص رابطه نامشروع مشاوره بگیرید.

تا حصول نتیجه همراه شما هستیم. مستحضر باشید که پرونده شما توسط یک تیم حقوقی متشکل از پنج وکیل پایه یک دادگستری بررسی خواهد شد.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

وجه تمایز دادپویان نسبت به دیگران

  • تغییر وکیل در صورت نارضایتی
  • به نتیجه رساندن بیش از سیصد پرونده رابطه نامشروع
  • بررسی پرونده و احتمال شکست یا پیروزی
  • متکی نبودن به یک وکیل (بررسی توسط سه وکیل)
  • نظارت بر پرونده ها تا انتها توسط مدیر حقوقی دادپویان
نمایش کمتر بیشتر بخوانید

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب