امیر هاشمی

امیر هاشمی آی تی من است. متخصص ادمین و طراحی سایت، متخصص سئو، وب دولوپر، دیجیتال مارکتینگ، گوگل ادورز، تلفن ویپ، گوگل آنالیتیکس، گوگل تگ منیجر، گوگل ادز و غیره.

امیر هاشمی وکیل پایه یک دادگستری

امیر هاشمی مدیر آی تی است. تمامی اعمالی که توسط وکلا و کارشناسان حقوقی انجام میشود، زیرنظر مدیر موسسه حقوقی دادپویان و تحت نظارت ایشان انجام خواهد شد. (به موسسه حقوقی دادپویان اعتماد کنید.)

وکلای پایه یک دادگستری دادپویان در همه زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت دارد.

امیر هاشمی آی تی

امیر هاشمی متخصص در مسائل برنامه نویسی است که میتواند خدمات مختلف طراحی سایت و مدیریت سایت را بر عهده گیرد. متخصص طراحی سایت به صورت کاملا حرفه ای و اختصاصی. طراح و ادمین سایت دادپویان است و گویندگی طنز میکند.

سید امیر هاشمی

سید امیر هاشمی فعالیت حرفه ای خود را از سال 1375 آغاز کرد. از سنین کودکی در خیابان جمهوری پاساژ حافظ به فعالیت صوتی و تصویری پرداخت و فروشندگی میکرد. بعد از فروش تلویزیون و ضبط، آنها را درون چرخ میگذاشت و برای مشتری تا درب خودرو آنها حمل میکرد. درامدش در آن زمان، انعامی بود که از مشتریان میگرفت. هیچوقت فراموش نیمکند. در تابستان سال 1376 اولین حقوق خود را به مبلغ 15 هزار تومان دریافت کرد. تمامی دستمزد خود را پس انداز میکرد تا بتواند در آینده پشتوانه ای داشته باشد.

امیر هاشمی مشاور تحصیلی

بعد از گذراندن دوره دبیرستان و ابتدا پیش دانشگاهی بود که مشاوره تحصیلی شد. به این صورت که برای آماده شدن کنکور سال 1387 به کتابخانه واقع در پارک شهر میرفت و درس میخواند. دانشجویان و محصلینی که به آنجا میامدند را مشاوره تحصیلی میداد. برای آنها برنامه درسی مینوشت و کمک میکرد تا بتوانند بهترین برنامه درسی را داشته باشند.

امیر وایتی

امیر وایتی بنیانگذار پادکست دادپویان است. متخصص شبکه های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ است که استادانه گوگل ادورز را مدیریت میکند. شما میتوانید برای طراحی سایت یا گوگل ادورز با ایشان در تماس باشید.

امیر هاشمی گلپایگانی

امیر هاشمی گلپایگانی فعالیت حرفه ای خود را از سال 1380 آغاز کرده است. بهترین مشاوره های حقوقی و کیفری را به موکلین میدهد. یار و یاور موکلین است. در برابر ناحقی می ایستد. 

امیر هاشمی دانشگاه شهرکرد

دانشگاه شهرکرد در سنندج واقع شده است که میتواند طراحی سایت دانشگاه شهرکرد را بر عهده بگیرد. نام درخشان او در همه جا نمایان است. به صورت کاملا حرفه ای طراحی سایت میکند و میتوانید برای اطلاعات بیشتر به او ایمیل بزنید.

امیر هاشمی ارتش

امیر هاشمی ارتش هم‌اکنون به‌عنوان مشاور و رئیس شورای سیاست‌گذاری سایت های ایران و جهان و در امور حفاظت شبکه و سایت فعالیت می‌کند.

وی در سال ۱۳75 فعالیت رسمی در ارتش سایت برنامه نویسی ایران را آغاز کرد.امیر هاشمی ارتش در خلال جنگ های نامنظم بین طراحان سایت از اعضای نیروی زمینی سایبری بود. وی سابقه فرماندهی لشکر طراحان سایت پیاده کالیفرنیا و قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب برلین را در کارنامه شغلی خود دارا می‌باشد.

امیر هاشمی مقدم و همسرش

امیر هاشمی مقدم و همسرش (انگلیسی: Amir Hashemi؛ زاده 28 دسامبر ۱۹90) یک مدیر سایت اهل ایران است. وی از طراحان بسیار موثر در تیم آی تی نیمه دوم دهه شصت و نیمه اول دهه هفتاد تهران است که دو بار به فینال جام باشگاه های آی تی رسید که در اولین بار آن در سال 1380 در بنگلادش با غلبه بر نماینده چین به دومین قهرمانی آسیایی خود دست یافت.

وی همچنین در تیم ملی گوگل ادورز بازی کرده است.هاشمی مقدم در سال های بعد از طراحی سایت به مدیریت پرداخت و سپس بعد از مهاجرت به کشور انگلستان در کنار مدیری به عنوان مدیر برنامه های برخی طراحان ایرانی به فعالیت خود ادامه می دهد.

امیر هاشمی مقدم نویسنده

امیر هاشمی مقدم نویسنده متولد 7 دی ماه 1369 تهران، طراح سایت و نویسنده می باشد. او دارای مدرک کارشناسی حقوق و آی تی (دانشگاه‌ تهران)، ارشد گوگل ادورز (دانشگاه‌ بین المللی) و دکترای ویپ و گوگل از دانشگاه کانادا می باشد.

امیر هاشمی نسب

همان نام پروفایل این صفحه است که واژه نسب به آن اضافه شده است. دلیل این امر برای سئو است که ما این کار را انجام میدهیم.

امیر هاشمی بازیگر

امیر هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «فرار از زندگی» فعالیت داشته است و بهترین فیلم ها را در کارنامه هنری خود دارد. بازی او بسیار حرفه ای است و میتوان روی بازیگری او حساب باز کرد. بازیگری او در طراحی سایت و برنامه نویسی منحصر است. 

به زیباترین شکل ممکن تنظیمات هاست را کنترل میکند. ادمین هاستینگ است. دایرکت ادمین و سی پنل را کنترل میکند حواسش به همه چیز است. به بهترین شکل ممکن دامنه سایت را انتخاب میکند. به صورتی که تمامی دامنه های شبکه های اجتماعی آن دامنه خالی باشد تا بتوانید تمامی آنها را داشته باشید. 

به وردپرس کاملا مسلط است. مثل موم در چنگش میباشد. بنابراین خیالتان از مدیریت وردپرس راحت میشود. 

به شما پیشنهاد میشود که قبل از تصمیم عجولانه برای انتخاب دامنه و سایت مورد نظر، حتما با ایشان مشورت کنید و یا ایشان را انتخاب کنید.

دکتر امیر هاشمی دانشگاه صنعتی اصفهان

دکتر دانشگاه صنعتی اصفهان درس خوانده است. تحصیلات خود را در مقطع دکترا به پایان رسانده و معدل او 20 میباشد. بهترین استاد علم حقوق و آی تی و طراحی سایت است. دانشگاه اصفهان بهترین درس ها را داده است و همیشه جز دانشجویان ممتاز میباشد.

گل امیر هاشمی مقدم به الهلال

میتوانید برای مشاهده بهترین گل تاریخ به آدرس یوتیوب دادپویان و یا پیج ایشان مراجعه کنید.

مشاوره و راهنمایی در ارجاع پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده و غیره توسط امیر هاشمی کارشناس حقوقی

کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی دادپویان، بعد از بررسی اطلاعاتی که اشخاص به آنها میدهند، بهترین وکیل متخصص را معرفی میکنند.

پرونده های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، تجاوز و زنای به عنف، تهدید و توهین، افترا، نشر اکاذیب،ضرب و جرح، انتقال مال غیر، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، شرط بندی در سایت های قمار، تصادفات و دیه و غیره)

موضوعات حقوقی (چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد رسمی و غیره)

امور مربوط به خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، حضانت، الزام به ثبت ازدواج و غیره)

فرایند پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

زمانیکه شما برای اعطای وکالت به موسسه حقوقی دادپویان مراجعه میکنید و برای پرونده ای به وکلای دادپویان وکالت میدهید، فعالیت تیم پشتیانی و کارشناسان حقوقی آغاز میشود.

کارشناس حقوقی موسسه حقوقی دادپویان همواره میکوشند تا روند پیشرفت پرونده را از وکیل شما پیگیری نمایند و شما را در هر لحظه مطلع کنند.

وکلای دادپویان بعد از اعطای وکالت، جلسه ای به همراه مدیر موسسه که از وکلای پایه یک دادگستری میباشد، ترتیب خواهند داد تا راهکارهای موثر در جهت به نتیجه رسیدن به پرونده را بررسی و کارشناسی کنند.سپس کارشناسان مربوطه را از پیشرفت پرونده مطلع خواهند کرد تا آخرین جزئیات را در اختیار موکلین قرار دهند.

امیر هاشمی کارشناس حقوقی طراح و ادمین سایت

امیر هاشمی

مدیر آی تی، طراح و ادمین سایت دادپویان، مدیر منابع انسانی

طراح و ادمین سایت، مدیر تولید محتوا، ادیتور پادکست، عکس و فیلم، سیستم تلفن ویپ، افزایش سرعت سایت، شبکه های اجتماعی، تبلیغات گوگل

WordPress & Plugins, Seo & Backlink, Google Ads, Google Analytics, Html & Css & Js, Google Search Console