حامد رضائی وکیل پایه یک دادگستری

حامد رضائی یا حامد رضایی وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره و وکالت در پرونده های ملکی، کیفری، خانواده و غیره توسط حامد رضائی وکیل پایه یک دادگستری

کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی دادپویان، بعد از بررسی اطلاعاتی که اشخاص به آنها میدهند، بهترین وکیل متخصص را معرفی میکنند.

پرونده های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، تجاوز و زنای به عنف، تهدید و توهین، افترا، نشر اکاذیب،ضرب و جرح، انتقال مال غیر، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، شرط بندی در سایت های قمار، تصادفات و دیه و غیره)

رضایی وکیل

رضایی وکیل کیست؟ حامد رضائی وکیل پایه یک دادگستری است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران است.

حامد رضائی وکیل

حامد رضائی بهترین وکیل خانواده در تهران است. پرونده های خانواده و ملکی را به خوبی حل میکند و استاد پرونده های خانواده و ملکی است.

حامد رضائی وکیل پایه یک

آقای رضائی وکیل دادگستری در تهران است که مدیریت موسسه حقوقی دادپویان را بر عهده دارد.

موضوعات حقوقی (چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد رسمی و غیره)

امور مربوط به خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، حضانت، الزام به ثبت ازدواج و غیره)

حامد رضایی وکیل موسسه حقوقی دادپویان 

زمانیکه شما برای اعطای وکالت به موسسه حقوقی دادپویان مراجعه میکنید و برای پرونده ای به وکلای دادپویان وکالت میدهید، فعالیت تیم پشتیانی و کارشناسان حقوقی آغاز میشود.

کارشناس حقوقی موسسه حقوقی دادپویان همواره میکوشند تا روند پیشرفت پرونده را از وکیل شما پیگیری نمایند و شما را در هر لحظه مطلع کنند.

وکلای دادپویان بعد از اعطای وکالت، جلسه ای به همراه مدیر موسسه که از وکلای پایه یک دادگستری میباشد، ترتیب خواهند داد تا راهکارهای موثر در جهت به نتیجه رسیدن به پرونده را بررسی و کارشناسی کنند.سپس کارشناسان مربوطه را از پیشرفت پرونده مطلع خواهند کرد تا آخرین جزئیات را در اختیار موکلین قرار دهند.

تمامی اعمالی که توسط وکلا و کارشناسان حقوقی انجام میشود، زیرنظر مدیر موسسه حقوقی دادپویان و تحت نظارت ایشان انجام خواهد شد. (به موسسه حقوقی دادپویان اعتماد کنید.)

حامد رضایی وکیل

مشاوره تخصصی با بهترین وکلای پایه یک دادگستری به صورت آنلاین

وکیل رضایی تهران

مشاوره آنلاین با بهترین وکیل آنلاین حقوقی، مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری، به صورت 24 ساعته در تمام ایران، مشاوره حقوقی تهران.

حامد رضائی

حامد رضائی کیست؟ بهترین وکیل پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان است که به شما در تمام موضوعات حقوقی مشاوره میدهد. یکی از بهترین مشاوره های حقوقی که ارائه میشود، مشاوره حقوقی تصویری است.

رضایی وکیل

رضایی در تهران، در شهرستان اراک، بهترین مشاوره با وکیل آنلاین حقوقی، مشاوره حقوقی در سرسختی، سرسختی بهترین و قدیمی ترین شهر در ایران، مشاوره آنلاین در سرسختی.

حامد رضایی وکیل اراک

بهترین وکیل اراک کیست؟ بهترین وکیل مواد مخدر اراک. وکیل آنلاین اراک با حامد رضایی وکیل پایه یک دادگستری. تخصصی ترین مشاوره حقوقی تلفنی با مبلغ 69000 تومان.

وکیل رضایی

وکیل رضایی به چه معنایی میباشد؟ کسی که به صورت رضایی به شما مشاوره میدهد. مشاوره های حقوقی ارزان و فوری توسط بهترین وکیل پایه یک دادگستری.

رضایی وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی با رضایی وکیل دادگستری. وکیل آنلاین حقوقی و کیفری. تخصصی ترین موضوعات حقوقی را بپرسید و جوابتان را بگیرید.

آقای رضایی وکیل دادگستری

جناب آقای رضایی وکیل دادگستری در شهر اراک، سرسختی، تمام ایران و شهر تهران به شما عزیزان مشاوره حقوقی میدهد. ایشان یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری است.

وکیل محمد رضایی

محمد رضایی کیست؟ وکیل محمد رضایی در موسسه حقوقی دادپویان با امتیاز بالا توسط موکلین به صورت 24 ساعته و فوری و به صورت آنلاین و تلفنی و حضوری به شما مشاوره حقوقی میدهد.

حامد حق رضایی

حامد حق رضایی در موسسه حقوقی دادپویان مشغول به کار است. یکی از وکلای فعال و متخصص و مجرب در زمینه های حقوقی و کیفری است که با قیمت ارزان به شما مشاوره میدهد. حق الوکاله مناسب در دعاوی حقوقی و کیفری.

جهت رزرو وقت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و یا درخواست وکالت با حامد رضائی، تماس بگیرید. 91307831 – 021

مشاوره فوری + تضمین کیفیت + حق الوکاله اقساطی

حامد رضائی VIDEO

حامد رضائی وکیل پایه یک دادگستری دادپویان

مدرک تحصیلی

کارشناسی حقوق

سابقه فعالیت

از سال 1393

حوزه فعالیت

ارث، خانواده، ملکی

تعداد مشاوره تلفنی

3,034

تعداد مشاوره حضوری

1,348

تعداد مشاوره تصویری

1,763

تعداد اوراق قضایی

3,964

پرونده در دست اقدام

27

پرونده اتمام شده

1,189

تنظیم قراردادها

1,354

مشاوره آنلاین

7,032

یکی از خدمات زیر را انتخاب کنید

 • تخفیف ویژه
  مشاوره تصویری حقوقی

  مشاوره تصویری حقوقی

  ۱۴۹,۰۰۰ تومان۲۴۹,۰۰۰ تومان انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
 • تخفیف ویژه
  مشاوره حضوری حقوقی

  مشاوره حضوری حقوقی

  قیمت اصلی ۴۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۴۹,۰۰۰ تومان است. انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
 • تخفیف ویژه
  مشاوره تلفنی حقوقی

  مشاوره تلفنی حقوقی

  ۹۹,۰۰۰ تومان۲۲۹,۰۰۰ تومان انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

شما میتوانید نظر خود را راجع به حامد رضائی ثبت نمایید.

15 دیدگاه

 • سلام علیکم در مورد چک کیفری با جناب آقای رضایی بزرگوار موضوع خودم را کامل گفتم و راهنمایی دقیق شدم ممنون

 • سلام با آقای رضایی در مورد تقسیم ترکه مشاوره داشتم و برایم کامل توضیح دادند تشکر میکنم از ایشان

 • سلام از موسسه شما ممنونم که بنده را با وکیلتان آقای رضایی آشنا کردن ایشون تو دعوای خانواده اعم از طلاق و مهریه وکیل من بودن خیلی کمک کردن و تاثییر گذار بودن پیگیری های ایشان مثال زدنی است.

 • سلام برای انحصار وراثت به وکیل شما آقای رضایی وکالت دادیم خیلی زحمت کشیدن تشکر از ایشان

 • وقت شما وکلای عزیز بخیر بنده مشاوره حضوری طلاق داشتم و اجرت المثل و نفقه آقای رضایی تجربیات خوبی در زمینه مسائل خانواده داشتند و از ایشان رضایت کامل دارم

 • وقت بخیر وکیل پرونده من در مورد تخلیه آقای رضایی بودن خیلی تلاش کردن و به نتیجه هم رسید خیلی ممنون از وکیل خوب موسسه شما

 • برای اجور معوقه از وکیل رضایی مشاوره تلفنی دریافت کردم مشاوره خوبی بود سپاس از موسسه و کارشناسان خوبتان

 • وقت بخیر از جناب آقای رضایی که در زمینه تقسیم ترکه و تقسیم ارث به پرونده ما ورود کردن خیلی تشکر می کنم

 • سلام ممنون از وکیل خوبتون برای موضوع ملکی و ارث پدرم که ایشون با مشاوره تلفنی خوبشون گفتن به من چه کاری باید انجام بدم

 • سلام مشاوره تلفنی با وکیل خوبتون در مورد طلاق توافقی داشتیم و عقد نامه هم گم شد ایشان گفتن چه کاری باید انجام بدهیم ممنون

 • سلام آقای رضایی وکیل پرونده من شدن تو مطالبه اجاره بها یک باب مغازه 8 ماه بود اجاره نمیداد تخلیه هم نمی کرد ایشان خیلی پیگیری کردن تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *