امیرحسین طباطبایی نژاد وکیل پایه یک دادگستری

امیرحسین طباطبایی نژاد وکیل پایه یک دادگستری دادپویان

مشاوره و وکالت در پرونده های حقوق اراضی شهری، شرکتها، قراردادها، دیوان عدالت اداری توسط سید امیرحسین طباطبایی نژاد وکیل پایه یک دادگستری

کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی دادپویان، بعد از بررسی اطلاعاتی که اشخاص به آنها میدهند، بهترین وکیل متخصص را معرفی میکنند.

پرونده های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، تجاوز و زنای به عنف، تهدید و توهین، افترا، نشر اکاذیب،ضرب و جرح، انتقال مال غیر، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، شرط بندی در سایت های قمار، تصادفات و دیه و غیره)

موضوعات حقوقی (چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد رسمی و غیره)

امور مربوط به خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، حضانت، الزام به ثبت ازدواج و غیره)

فرایند پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان (سید امیرحسین طباطبایی نژاد وکیل پایه یک دادگستری)

زمانیکه شما برای اعطای وکالت به موسسه حقوقی دادپویان مراجعه میکنید و برای پرونده ای به وکلای دادپویان وکالت میدهید، فعالیت تیم پشتیانی و کارشناسان حقوقی آغاز میشود.

کارشناس حقوقی موسسه حقوقی دادپویان همواره میکوشند تا روند پیشرفت پرونده را از وکیل شما پیگیری نمایند و شما را در هر لحظه مطلع کنند.

وکلای دادپویان بعد از اعطای وکالت، جلسه ای به همراه مدیر موسسه که از وکلای پایه یک دادگستری میباشد، ترتیب خواهند داد تا راهکارهای موثر در جهت به نتیجه رسیدن به پرونده را بررسی و کارشناسی کنند.سپس کارشناسان مربوطه را از پیشرفت پرونده مطلع خواهند کرد تا آخرین جزئیات را در اختیار موکلین قرار دهند.

تمامی اعمالی که توسط وکلا و کارشناسان حقوقی انجام میشود، زیرنظر مدیر موسسه حقوقی دادپویان و تحت نظارت ایشان انجام خواهد شد. (به موسسه حقوقی دادپویان اعتماد کنید.)

جهت رزرو وقت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و یا درخواست وکالت با امیرحسین طباطبایی نژاد، تماس بگیرید. 91307831 – 021

مشاوره فوری + تضمین کیفیت + حق الوکاله اقساطی

امیرحسین طباطبایی نژاد VIDEO

امیرحسین طباطبایی نژاد وکیل پایه یک دادگستری دادپویان

مدرک تحصیلی

کارشناس ارشد خصوصی

سابقه فعالیت

از سال 1389

حوزه فعالیت

دیوان عدالت، شهرداری، اراضی

تعداد مشاوره تلفنی

1,237

تعداد مشاوره حضوری

824

تعداد مشاوره تصویری

267

تعداد اوراق قضایی

429

پرونده در دست اقدام

42

پرونده اتمام شده

664

تنظیم قراردادها

850

مشاوره آنلاین

3,472

یکی از خدمات زیر را انتخاب کنید

شما میتوانید نظر خود را راجع به امیرحسین طباطبایی نژاد ثبت نمایید.

10 دیدگاه

  • سلام دعوای مالی با شهرداری داشتم از آقای طباطبایی مشاوره تلفنی گرفتم خیلی جالب بنده را راهنمایی کردن و پیگیر کارهایم شدم نتیجه مثبت بود سپاس از آقای طباطبایی

  • سلام پرونده موضوع خانواده داشتیم کار به دیوان کشید آقای طباطبایی سنگ تمام گذاشتن خیلی زحمت کشیدن.

  • سلام شهرداری علیه ملک ما طرح دعوا داشت وکیل خوب آقای طباطبایی با شهرداری مذاکره کرد و با پرداخت کمی جریمه ردیفش کرد تمام شد رفت باید برای این جور مواقع با کسی مشورت کنید که زبون این ها رو بفهمه

  • سلام اراضی دست گذاشته بود روی 6500 از زمین های پدر بزرگم و قدرت دفاع نداشتیم چون از روال دادگاه چیزی نمی دونستیم آقای طباطبایی وکیل خوب و متشخص به ما کمک کرد و تمامی مراحل دادگاه را مثل یک شیر پیگیری کرد. و به نتیجه رسیدیم.

  • سلام و علیکم حدود سه سال جنگ با شهرداری داشتیم تا اینکه با آقای طباطبایی آشنا شدیم و با فن بیان ایشان و لوایح و دفاع خوبشان و کمی مذاکره با شهرداری توانستن به این اختلافات پایان بدهند.

  • سلام بابت تلاش آقای طباطبایی در مورد پرونده دیوان عدالت ما که حدود8 ماه پیگیر بودن و در آخر ما تبرعه شدیم خدا از بزرگی کمتان نکند.

  • وقت بخیر 20 هکتار از زمین های ما که حدود 5 هزار تای اون با اراضی همجوار بود به اختلاف خوردیم آقای طباطبایی با استعلامات ثبتی و قراردادها و قولنامه و بنچاق های سنوات سالیان گذشته و با مطالعه دقیق پرونده به مشکلات ما خاتمه داد ایشان وکیل توانا و پرتلاشی هستند.

  • سلام کار ما تو اعتراضات به رای بالاخره به دیوان کشید لایحه دفاعیه خوب و محکم ما رو آقای طباطبایی تنظیم کردن ممنون از شما

  • مطالبه خسارت از شهرداری داشتم با کمک مشاوره حضوری با وکیل خوب شهرداری آقای طباطبایی به طلبم رسیدم

  • سلام اعتراض به رای داشتم از طریق دیوان آقای طباطبایی پیگیر شدن و رای را به نفع ما تمام کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *