تاکید مجلس بر رسمیت برگ سبز خودرو

تاکید مجلس بر رسمیت برگ سبز خودرو

در این خبر آشنا میشوید با: تاکید مجلس بر رسمیت برگ سبز خودرو، الزامی نبودن مراجعه به دفاتر اسناد رسمی، نقل و انتقال با برگ سبز. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

برگ سبز خودرو در حکم سند رسمی خودرو

نائب‌ رئیس کمیسیون اصل نود مجلس تاکید کرد: برگ سبز خودرو در حکم سند رسمی خودرو است. 

حجت‌الاسلام نصراله پژمانفر، نایب‌ رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در برنامه تهران 20 در پاسخ به سؤالی درباره نظر رسمی مجلس درباره موضوع نقل و انتقال خودرو با برگ سبز اظهار کرد: نظر صریح ما این است که نیروی انتظامی هم می‌تواند نقل و انتقال را با برگ سبز داشته باشد و احتیاجی در همه موارد به مراجعه به دفتر اسناد نیست.

وی افزود: بعضی از مصادیق وجود دارد مانند این که چند نفر با هم شراکت دارند که باید به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنند.

مراجعه به دفاتر اسناد رسمی الزامی نیست

پژمانفر ادامه داد: امروز تلاش ما این است اگر آن اطلاعاتی که در اختیار دفاتر قرار می‌گیرد در اختیار نیروی انتظامی هم قرار بگیرد که الان تقریبا همه لینک‌ها انجام شده است، [برگ سبز] کفایت می‌کند و احتیاج به مراجعه به دفاتر اسناد رسمی نیست.

تاکید مجلس بر رسمیت برگ سبز خودرو

در ادامه مجری برنامه تاکید کرد: نظر مجلس این است که نیازی به مراجعه به دفترخانه نیست مگر در موارد خاص و استثنا؛ آقای محسنی‌ اژه‌ای هم دو هفته قبل اعلام کردند که در این موضوع ابهام هست که آقای پژمانفر اینجا گفتند هر ابهامی هست استفساریه بدهید و الان آقای اژه‌ای و قوه محترم قضائیه، پاسخ آن استفساریه همان پاسخی است که (نصراله پژمانفر، نائب‌ رئیس کمیسیون اصل نود مجلس) الان داد. حجت‌ الاسلام پژمانفر این سخنان مجری در این بخش از برنامه را تصدیق کرد.

نقل و انتقال با برگ سبز خودرو

نائب‌ رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در این برنامه تلویزیونی به صورت غیر رسمی پاسخ استفساریه قوه قضائیه از مجلس درباره سند خودرو را اعلام کرد و گفت: نیروی انتظامی هم می‌تواند نقل و انتقال خودرو را با برگ سبز انجام دهد.

گفتنی است علی خندانی، رئیس کانون سردفتران و دفتر یاران روز گذشته به تسنیم درباره اقدام قوه قضائیه در خصوص درخواست استفساریه از مجلس درباره تعیین تکلیف ارگان دارای صلاحیت برای صدور سند رسمی خودرو گفته بود: هم‌اکنون 3 استفساریه بر له و بر علیه ماده 29 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی از سوی چند نفر مطرح شده و در مجلس در حال بررسی است که فعلا نتیجه خاصی از آن بیرون نیامده است.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، میتوانند آنرا برای شما تنظیم نمایند و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به ایشان، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار در زمینه دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *