بهترین وکیل نفقه

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری و تصویری با بهترین وکیل نفقه در تمام ایران

تیم موسسه حقوقی دادپویان

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل نفقه، مشاوره های حقوقی به صورت مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری میباشد که شما با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مجرب در دعاوی حقوقی گفتگو خواهید کرد. بهترین حق الوکاله را پرداخت میکنید و خیالتان از بابت پیگیری پرونده ها راحت خواهد بود. تمامی وکلای دادپویان بیش از ده سال سابقه وکالت دارند و در کار خود خبره میباشند. لذا به بهترین شکل زیرنظر مدیر موسسه خدمات حقوقی انجام خواهد شد و شما هیچ نگرانی ندارید.

امروزه یکی از مهم ترین و رایج ترین پرونده هایی که در دادگاه ها و مراجع قضای مطرح می گردد و افراد بسیار زیادی درگیر آن هستند، مبحث نفقه است. نفقه یکی از حقوق مالی است که قانون به زن داده است و باید از جانب همسر او به عنوان مخارج زندگی پرداخت شود.

اما در صورتی که مرد از پرداخت این حق مالی ممانعت کند یا آنکه نفقه ای که به زن پرداخت می کند به اندازه مخارج و هزینه های زندگی نباشد، شرایط فرق می کند و دیگر نمی توان انتظار داشت که حق زن به راحتی مورد تضییع واقع گردد.

بهترین وکیل نفقه

 بهترین وکیل نفقه کسی است که بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین خدمات حقوقی را ارائه دهد و شرایط قانونی را ایجاد کنند که موکل او بتواند از حقایق اطلاع پیدا کند و سریع جریان پرونده با موفقیت روبرو کرد و در جریان این موفقیت حقوق افراد مورد تضییع واقع نشود. اما چگونگی انجام این اقدامات قانونی مسئله ای است که خود افراد باید آن ها را به اثبات برسانند.

چگونگی مطالبه نفقه

اگر مردی نفقه  زن خود را پرداخت نکند، زن شخصا یا توسط وکیل نفقه باید دادخواست مطالبه نفقه را به دادگاه تقدیم کند و دادگاه به کمک کارشناس میزان مبلغی که مرد به عنوان نفقه باید پرداخت کند را معین می کند. و مرد مکلف به پرداخت آن است.

وقتی مردی ترک انفاق می کند زن به کمک وکیل نفقه می تواند حکم جلب او را بگیرد و اموال مرد را توقیف کند. میزان نفقه ای که دادگاه تعیین می کند نسبت به هرکس متفاوت است و میزان ثابت و مشخصی ندارد.

مزایای داشتن وکیل نفقه

وکالت در امور مهم خانواده این روزها در جامعه به یکی از مهمترین نیازهای خانواده های جامعه ایرانی و اشخاص برای رسیدگی کردن به اختلافاتشان تبدیل شده. با توجه داشتن به اهمیت و جایگاه ویژه ای که مسائل و موارد خانوادگی در سطح جامعه می‌تواند داشته باشد و به پیروی آن حل و فصل نمودن اصولی و قانونی حواشی مربوط با آن، امور خانواده را به یکی از امور بسیار سرنوشت ساز تبدیل نموده.

 چون که با جدایی و خراب شدن بنیان خانواده و وقوع یافتن اختلاف به دلایل مختلف و متعدد، باعث شده که انجام این امر مهم حقوقی و خانواده یکی از مهمترین و حساس ترین امور در حوزه خانواده بوده باشد.

 این امر باعث شده که بیشتر خانواده ها و زوجین تمایل به داشتن وکیل شخصی و فردی و خانوادگی پیدا نمایند تا یک نفر امور وکالت آن ها را در امور خانوادگی به صورت کلی یا جزئی بر عهده بگیرد. داشتن وکیل خانواده مزایای زیادی دارد، عدم حضور یافتن طرفین در دادگاه (با مشاوره گرفتن از یک وکیل خانواده و در مرحله بعدی با واگذاری وکالت به او برای پیگیری کردن امور، دیگر نیازی به حضور طرفین در جلسات دادگاه نیست).

  با داشتن وکیل نفقه مدت زمان دادرسی کاهش پیدا خواهد کرد. اگر میزان نفقه مشخص بشود و حکم آن توسط دادگاه تعیین ضود مرد موظف به پرداخت آن خواهد شد. اگر مرد نخواهد که دین خویش را من جمله نفقه همسر خودش را پرداخت نماید وکیل خانواده می‌تواند که حکم جلب شوهر را از دادگاه درخواست کند.

اگر زوجه حاضر به ادامه زندگی با زوج نبوده باشد وکیل نفقه می‌تواند که به راحتی با تکیه کردن برعدم پرداخت نفقه از طرف مرد، حق طلاق زن را از دادگاه درخواست نماید.

نفقه فرزندان

نفقه فرزندان در وهله ی اول بر عهده پدر است و در صورت فوت پدر یا عدم استطاعت مالی پدر در پرداخت نفقه ، به عهده جد پدری است . در صورتی که اجداد پدری در قید حیات نباشند، پرداخت نفقه با مادر است .

وکیل نفقه

وکیل نفقه زوجه

وکیل نفقه فرزند

وکیل نفقه گذشته

وکیل نفقه اقارب

شکایت ترک انفاق

ما در کارمان بهترین هستیم.

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخص دادپویان از عهده آن برمیایند.

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری تضمین در ارائه بهترین خدمات نفقه را به شما میدهد و مانند دیگر موسسات حقوقی و اپلیکیشن ها، دلال حقوقی به شما نمیرود که به شما وکیل معرفی کند.

بلکه خودش سی وکیل متخصص دارد و شما میتوانید به صورت تخصصی با هر کدام از وکلای متخصص نفقه مشاوره بگیرید.

تا حصول نتیجه همراه شما هستیم. مستحضر باشید که پرونده شما توسط یک تیم حقوقی متشکل از پنج وکیل پایه یک دادگستری بررسی خواهد شد.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

وجه تمایز دادپویان نسبت به دیگران

  • تغییر وکیل در صورت نارضایتی
  • به نتیجه رساندن بیش از دویست پرونده نفقه
  • بررسی پرونده و احتمال شکست یا پیروزی
  • متکی نبودن به یک وکیل (بررسی توسط سه وکیل)
  • نظارت بر پرونده ها تا انتها توسط مدیر حقوقی دادپویان
نمایش کمتر بیشتر بخوانید

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب