بهترین وکیل طلاق

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری و تصویری با بهترین وکیل طلاق در تمام ایران

تیم موسسه حقوقی دادپویان

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل طلاق، مشاوره های حقوقی به صورت مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری میباشد که شما با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مجرب در دعاوی حقوقی گفتگو خواهید کرد. بهترین حق الوکاله را پرداخت میکنید و خیالتان از بابت پیگیری پرونده ها راحت خواهد بود. تمامی وکلای دادپویان بیش از ده سال سابقه وکالت دارند و در کار خود خبره میباشند. لذا به بهترین شکل زیرنظر مدیر موسسه خدمات حقوقی انجام خواهد شد و شما هیچ نگرانی ندارید.

طلاق یکی از مسائل بسیار شایع در دنیای امروز و در سطح جامعه ما کنونی است. این پدیده ناهنجار در برخی موارد به دلیل مشکلاتی که برای زوجین و یا فرزندان در طول زندگی ایجاد شده، به عنوان یک مسکن و حتی درمان قطعی راهگشا می‌باشد. در بسیاری از موارد حضور وکیل طلاق در مسیر پرونده می‌تواند افراد بسیاری را از مسیر نادرستی که طی می‌کنند، نجات دهد. بسیاری از افراد در پایتخت به دنبال وکیل طلاق در تهران هستند که پرونده خود را با خیال راحت به وی بسپارند.

وکیلی است که با آشنایی به مراحل طلاق و انواع طلاق و نیز تسلط بر مراحل دادرسی می‌تواند فرایند طلاق را سرعت ببخشد. بعضی از انواع طلاق مانند طلاق از سمت زوجه دارای پیچیدگی‌ها و شرایط خاصی است که صرفا با حضور وکیل طلاق مجرب می‌توان در این گونه پرونده‌ها پیروز شد.  برای اطلاع از شرایط، مقاله زیر را بخوانید.

بهترین وکیل طلاق

بهترین وکیل طلاق کسی است که با درنظر گرفتن شرایط موکل خود و نیز پیگیری مداوم پرونده به خصوص دعوی طلاق از سمت زوجه، حق موکل خود را در سریع‌ترین زمان ممکن بگیرد.

موسسه حقوقی دادپویان با در اختیار داشتن بهترین وکیل در تهران و نیز گروه وکلای مجرب در همه زمینه‌های حقوقی و کیفری خدمات مختلفی از جمله مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی حضوری، نگارش دادخواست، شکواییه، اظهارنامه و لایحه و پذیرش وکالت را ارائه می‌دهد.

هزینه وکیل برای طلاق

در این بخش باید گفت هزینه وکالت در طلاق با بسته به این که چه نوع طلاقی است از طرف مرد یازن یا توافقی به سابقه و تجربه وکیل و پیگیری های او بستگی دارد که وکیل مربوطه چه مبلغی را اعلام نماید ولیکن معمولا توافقی می باشد.

مشاوره رایگان برای طلاق

موسسه دادپویان در سایت خود قسمتی را بریا پرسش و پاسخ حقوقی رایگان قرار داده تا چنان چه کسی در زمینه های مختلف مخصوصا طلاق ابهام و سوالی برایش پیش آمد از این طریق به صورت رایگان سوال خود را مطرح نماید و وکلای متخصص در اولین فرصت پاسخ آن ها را به طور رایگان بدهند.

ویژگی‌های وکیل طلاق

پرونده‌های معمولا بدون استفاده از وکیل  به سرانجام مطلوب نمی‌رسند. به طور کلی ویژگی‌های وکیل طلاق خوب عبارتند از:

  • آشنایی و تسلط کامل به مواد قانونی طلاق به خصوص مواد ۱۱۲۷ تا ۱۱۳۳ قانون مدنی و استفاده مناسب در روند پرونده
  • آشنایی به مراحل طلاق توافقی و نیز طلاق از سمت زوجه و زوج
  • پیگیری مداوم و سریع پرونده به خصوص در طلاق از سمت زوج
  • روانشناسی مناسب از شرایط زوجین و کمک در جهت کاهش آسیب‌های طلاق
  • هوشمندی و ذکاوت به جهت رعایت مصلحت موکل و عدم تضییع حقوق مادی و معنوی وی.

وکیل طلاق

وکیل طلاق توافقی

طلاق از طرف مرد

طلاق از طرف زن

وکیل طلاق غیابی

وکیل طلاق بائن

ما در کارمان بهترین هستیم.

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخص دادپویان از عهده آن برمیایند.

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری تضمین در ارائه بهترین خدمات طلاق را به شما میدهد و مانند دیگر موسسات حقوقی و اپلیکیشن ها، دلال حقوقی به شما نمیرود که به شما وکیل معرفی کند.

بلکه خودش سی وکیل متخصص دارد و شما میتوانید به صورت تخصصی با هر کدام از وکلای متخصص طلاق مشاوره بگیرید.

تا حصول نتیجه همراه شما هستیم. مستحضر باشید که پرونده شما توسط یک تیم حقوقی متشکل از پنج وکیل پایه یک دادگستری بررسی خواهد شد.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

وجه تمایز دادپویان نسبت به دیگران

  • تغییر وکیل در صورت نارضایتی
  • به نتیجه رساندن بیش از ششصد پرونده طلاق
  • بررسی پرونده و احتمال شکست یا پیروزی
  • متکی نبودن به یک وکیل (بررسی توسط سه وکیل)
  • نظارت بر پرونده ها تا انتها توسط مدیر حقوقی دادپویان
نمایش کمتر بیشتر بخوانید

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب