بهترین وکیل مهریه

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری و تصویری با بهترین وکیل مهریه در تمام ایران

تیم موسسه حقوقی دادپویان

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل مهریه، مشاوره های حقوقی به صورت مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری میباشد که شما با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مجرب در دعاوی حقوقی گفتگو خواهید کرد. بهترین حق الوکاله را پرداخت میکنید و خیالتان از بابت پیگیری پرونده ها راحت خواهد بود. تمامی وکلای دادپویان بیش از ده سال سابقه وکالت دارند و در کار خود خبره میباشند. لذا به بهترین شکل زیرنظر مدیر موسسه خدمات حقوقی انجام خواهد شد و شما هیچ نگرانی ندارید.

مهریه یا صداق، تعهد مالی است که زوج به هنگام وقوع عقد ازدواج ملزم به پرداخت آن می گردد. هم چنین مکلف است بعد از وقوع عقد نکاح هر لحظه که زن مطالبه کند آن را بپردازد. با وجود این که درعقد دائم تعیین مهر جزء شرایط صحت عقد نیست و بدون صداق هم عقد نکاح دائم صحیح می باشد.

وکیل متخصص مهریه

انتخاب وکیل متخصص مهریه امر بسیار مهمی است. زیرا در صورتی که از یک وکیل مجرب، متعهد و دانا کمک نگیرید، ممکن است متحمل ضررهای مالی جبران ناپذیری شوید.

وکیل متخصص مهریه باید به حقوق خانواده، به قوانین مدنی و قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی تسلط کامل داشته باشد. علاوه بر این، بهترین وکیل مهریه در تهران کسی است که با فرایند مزایده و صدور اجراییه و نحوه مطالبه مهریه از طریق ثبت یا دادگاه آشنا باشد و بتواند به درستی از موکل خود در دادگاه دفاع کند.

گاهی وکیل باید اعسار زوج را اثبات و یا رد کند و گاهی نیز باید به سرعت روند توقیف اموال را پیگیری کند. بنابراین ضروری است که از یک وکیل مهریه متخصص، باتجربه، مسئولیت ‌پذیر و آگاه کمک بگیرید.

وکیل مهریه در تهران

اشخاص می‌توانند در رابطه با مشکلات پیش آمده ناشی از دعاوی خانواده و حقوقی مانند دعاوی مربوط مهریه با وکیل مهریه در تهران متخصص در امور حقوقی و خانواده موسسه حقوقی دادپویان  که به کلیه قوانین مربوط به این حوزه اشراف و آگاهی دارد مشاوره داشته باشند و در صورت نیاز با انعقاد قرارداد وکالت از وکیل مهریه در این حوزه یاری بطلبند چرا که انتخاب وکیل پایه یک دادگستری درست و مجرب در این زمینه می‌تواند بهترین تصمیم برای رسیدن به حقوق فردی شخص باشد.

در این راستا توصیه ما به شما این است که ضمن انجام مشاوره با بهترین وکیل مهریه در صورتی که خواهان انجام شکایت و دریافت حق قانونی خود بودید رسیدگی به پرونده خود را به وکیل بسپارید.

چرا که اغلب افراد حتی با وجود داشتن اطلاعات نسبی برای شکایت، به علت نداشتن آگاهی مناسب در خصوص روند پرونده و نداشتن توانایی کافی برای دفاع از خود رای دلخواه را نمی‌گیرند و متحمل هزینه‌های بسیار برای خود می‌شوند.

در عقد منقطع، تعیین صداق جزو اجزای اصلی عقد موقت بوده و بدون تعیین آن عقد موقت باطل می باشد. ممکن است نکاح بدون مهر واقع گردد، در این صورت زن مستحق مهرالمثل خواهد بود. هم چنین ممکن است در صورت عدم تعیین حق مهریه، با وجود شرایطی مستحق مهرالمتعه باشد.

 مهریه، در صورت تعیین مهر‌‌المسمی نامیده می‌شود. این حق مالی دارای ضمانت اجرا می‌باشد. درصورت مطالبه زن و امتناع شوهر ازپرداخت آن، زن می‌تواند و ازطریق مراجعه قانونی به دادگاه آن را دریافت کند.

ویژگی‌های وکیل مهریه

همانند همه قسمت‌های دیگر حوزه حقوق، مطالبه مهریه نیز دارای نکاتی است که صرفا وکیل مهریه که به صورت مداوم در این گونه پرونده ها اعلام وکالت می‌تواند، به سرعت و به درستی این کار به انجام برساند. ویژگی‌های وکیل مهریه عبارتند از:

 • تسلط به مواد قانونی مهریه در قانون، به خصوص مواد ۱۰۷۸ تا ۱۱۰۱ قانون مدنی و نیز قانون حمایت از خانواده و قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی.
 • پیگیری بسیار سریع و مداوم به منظور توقیف هر چه سریعتر اموال زوج.
 • دفاع مدبرانه در جلسه دادگاه به خصوص پرونده اعسار زوج، به گونه ای که در عین حفظ حقوق مرد، زن نیز به صورت مناسب و عادلانه به حق خود که مطالبه مهریه است، برسد.
 • تسلط به فرایند مزایده و صدور اجراییه و نیز نحوه مطالبه مهریه هم از طریق دادگاه و هم از طریق ثبت.

مزایای گرفتن وکیل مهریه

به طور کلی مزایای گرفتن وکیل مهریه عبارتند از:

 • صرفه جویی در زمان پیگیری پرونده، به خصوص به دلیل عدم آشنایی زمان به نحوه جدید مطالبه مهریه که باید اول از طریق اجرای ثبت انجام شود.
 • عدم سردرگمی و کلافگی در اداره ثبت و نیز مراحل قانونی دادگاه.
 • عدم نیاز به حضور موکل در مراحل مختلف.
 • عدم رویارویی مستقیم با زوج و عدم ایجاد دغدغه های روحی و عاطفی.
 • عدم نیاز به رفتن به شهرهای دیگر چنان چه محل زندگی و عقد یکی نباشد.
 • انجام هر چه سریع‌تر مراحل توقیف و مزایده.

وکیل مهریه

وکیل تقسیط مهریه

وکیل توقیف اموال

وکیل دادخواست اعسار

وکیل حکم جلب

وکیل ممنوع الخروجی

ما در کارمان بهترین هستیم.

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخص دادپویان از عهده آن برمیایند.

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری تضمین در ارائه بهترین خدمات مهریه را به شما میدهد و مانند دیگر موسسات حقوقی و اپلیکیشن ها، دلال حقوقی به شما نمیرود که به شما وکیل معرفی کند.

بلکه خودش سی وکیل متخصص دارد و شما میتوانید به صورت تخصصی با هر کدام از وکلای متخصص مهریه مشاوره بگیرید.

تا حصول نتیجه همراه شما هستیم. مستحضر باشید که پرونده شما توسط یک تیم حقوقی متشکل از پنج وکیل پایه یک دادگستری بررسی خواهد شد.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

وجه تمایز دادپویان نسبت به دیگران

 • تغییر وکیل در صورت نارضایتی
 • به نتیجه رساندن بیش از ششصد پرونده مهریه
 • بررسی پرونده و احتمال شکست یا پیروزی
 • متکی نبودن به یک وکیل (بررسی توسط سه وکیل)
 • نظارت بر پرونده ها تا انتها توسط مدیر حقوقی دادپویان
نمایش کمتر بیشتر بخوانید

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب