بهترین وکیل کلاهبرداری

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری و تصویری با بهترین وکیل کلاهبرداری در تمام ایران

تیم موسسه حقوقی دادپویان

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل کلاهبرداری، مشاوره های حقوقی به صورت مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری میباشد که شما با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مجرب در دعاوی حقوقی گفتگو خواهید کرد. بهترین حق الوکاله را پرداخت میکنید و خیالتان از بابت پیگیری پرونده ها راحت خواهد بود. تمامی وکلای دادپویان بیش از ده سال سابقه وکالت دارند و در کار خود خبره میباشند. لذا به بهترین شکل زیرنظر مدیر موسسه خدمات حقوقی انجام خواهد شد و شما هیچ نگرانی ندارید.

کلاهبرداری چیست؟

کلاهبرداری کاری بر پایه فریب است که کسی یا کسانی برای کسب نفع خود یا موسسه ‌ای انجام می‌دهند. کلاهبرداری در بسیاری از کشورها جرم است، اگرچه مصداق‌های آن در نظام‌های گوناگون قضایی فرق می‌کند.

 آن چه که جرم کلاهبرداری را از سایر جرایم علیه اموال متمایز می سازد، آن است که در اکثر این جرایم مال بدون رضایت یا آگاهی صاحب مال، و حتی گاه به دلیل توسل مجرم به اعمال خشونت آمیز از قربانی به مجرم منتقل می گردد در حالی که کلاهبرداری از این حیث از جمله جرایم استثنائی به شمار می رود. کلاهبردار به گونه ای عمل می کند که مالک یا متصرف مال، فریب خورده و خود از روی میل و رضا، و چه بسا با التماس به امید کسب منافع سرشار، مالش را در اختیار مجرم قرار می دهد.

وکیل کلاهبرداری کیست؟

وکیل کلاهبرداری وکیلی هست که در زمینه کیفری فعالیت می کند و به جنبه های مختلف جرم پس از بررسی رسیدگی می کند و از حق و حقوق موکل خود در آن موضوع دفاع می کند.

وکیل کلاهبرداری اینترنتی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و پیرامون اینترنت و راحت تر شدن خدمات بیشتر عموم مردم به سمت اینترنت و فضاهای مجازی آن سوق داده می شوند و بر همین اساس در چنین فضاهایی افراد سودجوی دست به کلاهبرداری هایی از این قبیل دست می زنند و در این فضا به کلاهبرداری اقدام میکنند لذا وکیل کلاهبرداری اینترنتی با دانش و تجارب خود می تواند کسانی که بر سر این موارد سرشان کلاه رفته و از آن ها کلاهبرداری شده کمک کنند و وکالت ان ها را قبول کنند.

کلاهبرداری وکیل از موکل

با توجه به اینکه موکلین به وکلای خود اطمینان می کنند و یک سری از اختیارات و اسناد و اموالی را به وکلای خود می سپارند از این جهت شاید وکلا هم نسبت به ان اموال وسوسه شوند و از موکلین خود کلاهبرداری کنند و این مورد که هر انسان در هر جایگاهی وسوسه بشود امری طبیعی می باشد لذا پیشنهاد می شود برای انتخاب وکیل از وکلایی که ازنظر امانت داری و سابقه وکالت وکیلی معروف و شهرت دارند اطمینان و کار خود را به ان ها بسپارید.

وکیل رایگان کلاهبرداری

موسسه حقوقی دادپویان برای رعایت حال موکلین خود در قسمت سوال حقوقی رایگان در سایت بستری را فراهم نموده تا موکلین بتوانند سوالات خود را بپرسند و وکلای متخصص در اسرع وقت پاسخ آن ها را می دهند.

هزینه وکیل برای کلاهبرداری

در کل وکلا با توجه به سابقه و رشته تخصصی خودشان و نوع کلاهبرداری و پیگیری های آنان در پرونده ای که قبول می کنند نرخی را مشخص می کنند و این مبلغ حق الوکاله اکثرا توافقی می باشد و موسسه حقوقی دادپویان هدف اول خود را بدون چشم داشت مادی و مالی انجام شدن مشکل و گرفتاری موکلین خود می باشد و برای حق الوکاله نهایت ملاحضه را با موکلین می کند.

بهترین وکیل کلاهبرداری تهران

تهران از وکلای زیادی برخوردار می باشد و در زمینه های مختلف به وکالت مشغول هستند، موسسه حقوقی دادپویان بهترین وکلای متخصص مخصوصا در زمینه کیفری و کلاهبرداری را در اختیار دارد تا بتواند به مخاطبین و موکلین خود بهترین خدمات را ارائه نمایند.

وکیل کلاهبرداری

وکیل فروش مال غیر

وکیل انتقال مال غیر

وکیل بردن مال غیر

وکیل کاهش مجازات

وکیل اجرای حکم

ما در کارمان بهترین هستیم.

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخص دادپویان از عهده آن برمیایند.

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری تضمین در ارائه بهترین خدمات کلاهبرداری را به شما میدهد و مانند دیگر موسسات حقوقی و اپلیکیشن ها، دلال حقوقی به شما نمیرود که به شما وکیل معرفی کند.

بلکه خودش سی وکیل متخصص دارد و شما میتوانید به صورت تخصصی با هر کدام از وکلای متخصص کلاهبرداری مشاوره بگیرید.

تا حصول نتیجه همراه شما هستیم. مستحضر باشید که پرونده شما توسط یک تیم حقوقی متشکل از پنج وکیل پایه یک دادگستری بررسی خواهد شد.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

وجه تمایز دادپویان نسبت به دیگران

  • تغییر وکیل در صورت نارضایتی
  • به نتیجه رساندن بیش از پانصد پرونده کلاهبرداری
  • بررسی پرونده و احتمال شکست یا پیروزی
  • متکی نبودن به یک وکیل (بررسی توسط سه وکیل)
  • نظارت بر پرونده ها تا انتها توسط مدیر حقوقی دادپویان
نمایش کمتر بیشتر بخوانید

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب