نظرات موکلین و مشتریان دادپویان

هدف ما احقاق حقوق شما عزیزان میباشد. با نظرات موکلین دادپویان آشنا شوید. همین حالا با دادپویان تماس بگیرید.

نظرات موکلین را شما معمولا در بخش سایت و فضاهای اینترنتی دفاتر وکالت و موسسات حقوقی معمولا خواهید دید و حوزه تخصص این موضوعات می باشد.

لذا نظرات موکلین از سیرمراحل پرونده و انتخاب وکیل و خدماتی که گرفته اند می تواند خیلی بر روی آن ها تاثییر گذار باشد.

نظرات موکلین خانواده

معمولا افرادی که در زمینه های حقوقی خانواده که خود زیر شاخه های مربوطه را دارد در آن حوزه مانند موضوعاتی همچون طلاق، مهریه، نفقه،حضانت و ملاقات فرزند و موضوعات دیگر از تجربه خود و مشاوره و روند پرونده خود در آن بخش نظرات خود را منعکس می کنند.

نظرات موکلین کیفری

در این بخش نظراتی که موکلین خواهند گذاشت از اتفاقات کیفری که برای خود یا خانواده خود رقم خورده و چگونگی موضوع کیفری خویش سخن می گویند و گاهی از وکیل خود کسی که پرونده را به مسیری خوبی هدایت کرده تعریف و تمجید می نمایند.

نظرات موکلین حقوقی

به طور کلی هر موضوع حقوقی در دسته های مختلف که برای افراد پیش آمده در زمینه دادگاه یا قرارداد هایشان که توسط موسسات و وکلای آن ها و روند پیگیری یا به ثمر رسیدن یا نرسیدن آن می تواند در این غالب از نظرات موکیلن حقوقی درج گردد.

نظرات مخاطب چیست؟

با توجه به گستردگی فضای کار، مخصوصا موسسات حقوقی در دامنه سایت و فضاهای مجازی یکی از کارهای بسیار خوب و مورد توجهی که اکثر کسب و کارها در مورد کار خود یا محصول و خدمات خود در بخش مورد نظر به آن می پردازند همین نظرات می باشد.

عامل خیلی از موفقیت های بزرگ درکسب و کار فضاهای مجازی و اینترنتی بخش هایی اعم از نظرات و انتقاد و پیشنهاد های استفاده کنندگان از آن خدمات یا محصول می باشد.

موفقیت در نظرات

باید به این موضوع اشاره کرد که خیلی از مخاطبین بخواهند خدماتی را دریافت یا محصولی را تهیه و خرید کنند معمولا در بخش نظر سنجی آن خدمات یا محصول که دیگران از آن استفاده کردند را می روند میبینند و می خوانند و چنانچه اگر درصد رضایت مخاطبانی که استفاده کردن مورد تایید بود آن ها هم به آن خرید یا خدمات تشویق و ترغیب می شوند.

سخن پایانی موسسه حقوقی دادپویان

موسسه حقوقی دادپویان افتخار این را دارد که با تجربه سالیانی که در زمینه حقوقی دارد در کنار موکلین توانسته بیشترین رضایت موکلین خود را در زمینه های مختلف کسب کند.

و بخشی از قسمت سایت خود را به نظرات موکلین قرار داده و همیشه قدردان اظهار لطف و نظرات سازنده شما هستیم.

موبلایل دادپویان
موبلایل دادپویان

نظرات در دعاوی خانواده

5/5
سارا حمزه پور: من پرونده طلاق داشتم سه سال شوهرم من رو اسیر خودش کرده بود کارم شده بود هر روز دادگاه و پاسگاه خیلی اذیت شدم ولی بعد از این که با این موسسه آشنا شدم با وکیل های قدرتمند شون تونستن تو سه ماه کاری کنند که شوهرم به التماس افتاده بود حالا فهمیدم که کار رو باید به کاردان سپرد.
پارمیدا زارع:سلام به خدا قسم یک چشمم شده بود اشک یک چشمم خون شوهر عیاشم می گفت انقدر باید بمونی موهات همرنگ دندونات بشه طلاقم رو نمیداد حتی حاظر بودم کل مهریه ام رو ببخشم ولی با کمک وکیل های خوب دادپویان همه چی تمام شد.
عسل رضایی:با شوهرم به توافق رسیده بودیم که توافقی جدا بشیم ولی اون وقتشو نداشت مرخصی نمی تونست بگیره بریم دنبال کارهای دادگاه با این موسسه که خیلی هم وکیل های زبردستی داره آشنا شدم تو کمترین زمان کارهامو انجام دادن.
علی یوسفی: دادخواست طلاق توافقی داشتم از وکیل های این موسسه کمک گرفتم صادقانه و برادرانه کمکم کردن خیلی پیگیری اشون خوب بود.دمتون گرم
مهدی ختیاری: خواستم همسرم رو طلاق بدم خانواده خیلی شر و گردن کلفتی داشت و اصلا نمی تونستم باهاشون رو در رو بشم از وکیل های متخصص این موسسه کمک گرفتم و وجدانن خیلی کاردرست و دلسوزانه مشکلم رو حل کردن.
حسین لطفی: سلام دیگه خونم به جوش اومده بود حوصله زندگی با این زن که شده بود سوهان روحم رو نداشتم حاضر نبودم حتی توی محکمه هم باهاش رو دررو بشم تصمیم گرفتم کار رو بسپارم به وکیل که خداراشکر از این موسسه وکیل خانواده گرفتم کل کارها رو به نحو احسنت جمع کردن دعاگوشون هستم.
مینا مجتهد زاده: وقت بخیر مهریه ام 124 تا سکه بود شوهرم همش اذیتم میکرد و میگفت همه چی رو میزنم به نام خانواده ام و از زیرش در میرم با یکی از وکلای خانم موسسه حقوقی دادپویان اول مشاوره تلفنی گرفتم انقدر حس و دلسوزیش خوب بود که بهشون اعتماد کردم و وکالت دادم و تمام مهریه ام رو هم تونستم بگیرم.
فاطمه محمدی: سلام با تشکر از وکلای متعهد دادپویان وکیل مهریه ای که برای من خیلی خوب پیگیری کرد هر روز دعاگوش هستم اگر اونها نبودن به حقم نمی رسیدم حالا برای طلاقم میخوام اقدام کنم وبه همون وکیل وکالت بدم که کارهامو انجام بده.با تشکر از موسسه خیلی خیلی خوبتون.
زینب السادات حسینی: سلام برای نفقه به این موسسه حقوقی رفتم و با مشاوره خوبشون که چه کار کنم و از کجا شروع کنم به تمام حق و حقوقم رسیدم ممنون بابت مشاوره دقیق و بی نقص شما.
مریم رادمنش: وقت بخیر به همه خانم هایی که در حقشون از طرف شوهرشون ظلم میشه و شوهرتون از خودشون سلب مسئولیت میکنم پیشنهاد میکنم برای پرونده نفقه از وکلای این موسسه حتما بهره ببرید کمکم کردن و نفقه های چند سالم رو تونستم زنده کنم.
کلثوم همتی: از شوهرم سه سال که جدا شدم و بچه ام با من زندگی میکنه و با اینکه پدر بچه ام هست هیچ مهری بهش نداره و نفقه اش رو نمیداد با گرفتن وکیل از این موسسه تونستم رای نفقه فرزندم رو بگیرم و حالا مجبوره ماهیانه خرجی اش رو به کارتم بزنه ممنون از وکیل های با سوادتون.
صغرا ایزدی: سلام خدمت همگی شوهرم معتاد بود و از هم جدا شده بودیم و نمیتونست بچه هامون رو نگه داره و زیر بار نمیرفت با کمک وکیل های خوب این موسسه تونستم حضانت دائم بچه هام رو بگیرم.
نازنین باقرپور: سلام از شوهرم توافقی جدا شدیم و دخترم حضانتش با پدرش بود ولی پدر عیاشی داشت و نمی تونستم اثبات کنم با کمک یکی از وکیل های خانم این موسسه تونستم حضانت دخترم رو بگیرم.ممنون از وکیل خوبتون.
فریده مخبری: وقت همگی بخیر شوهرم حدود 9 ماه بود فوت شده بود و وراث که پدر مادرش بودن میخواستن کل ارث رو بکشن بالا وکیل خانواده این موسسه قبول زحمت کردن و پرونده منو قبول کردن و اولین کاری که کردن مهریه نفقه اجرت المثل رو اجرا گذاشتن بعد سهم ارث من رو هم مطالبه کردن
حسن امیدوار: سلام مشکل خانوادگی داشتم با همسرم مراجعه کردیم به وکلای دادپویان و همراه همسرم آمدیم به موسسه و نشستیم توافقی به یک نظر واحد راجع به مهریه اش رسیدیم و صورتجلسه کردیم بعد رفتیم برای دادگاه با مسالمت جدا شدیم.
مریم محبی: سلام حدود7 سال بود شوهرم مفقود شده بود خانواده اش نمیزاشتن برم دادخواست طلاق بدم وکیل های دادپویان وکالتم رو گرفتن هم طلاق گرفتم غیابی و هم گواهی فوت فرضی و ارث هم بین من و بچه هام و پدرش که البته حقش نبود تقسیم شد. ممنون از کمک وکیل های دلسوزتان.
سعید نوربخش: سلام بر همگی خانمم مشکل روانی داشت و خانواده اش به من نگفته بودن که بیمارستان اعصاب روان بستری بود با کمک وکلای دادپویان هم تونستم طلاقم رو بگیرن و هم مهریه تعلق نگرفت تدلیس تو ازدواج بود. ممنون از کمک شما وکلای خوب.
زهره نظری: سلام شوهرم نه جیب خرجی می داد نه کار میکرد هیچ فقط متکی به حقوق من بود تازه کتکم هم میزد از موسسه خوب دادپویان کمک گرفتم و طلاقم رو گرفتم و زمین کشاورزی ای که به نام شوهرم بود رو به جای مهریه ام ازش گرفتم
حدیثه فتاحیان: سلام به همه خانم های زجر کشیده مثل من شوهرم تو بورس همه چیزو از دست داده بود و دیوانه شده بود و به اعتیاد رو آورد و شیشه میزد میخواست سر منو ببره و دیگه اون زندگی فایده نداشت با وکیل دادپویان تونستم مسالمت آمیز از شوهرم جدا بشم و الان زندگی جدیدی رو شروع کردم خدا به همه کمک کنه
محسن علایی: سلام به همگی زنم ازم جدا شده بود و خونه رو ترک کرد و مهریه رو اجرا گذاشته بود با کمک وکیل های این موسسه عدم تمکین رو گرفتم و اذن در ازدواج مجدد و کاری کردم خودش اومد گفت طلاقم بده گفتم مهر رو ببخش وگرنه نه توافقی اومد بخشید و از زندگیم رفت بیرون تازه اعتیاد شدید به الکل هم داشت ولی نمیتونستم ثابت کنم.
قبل
بعدی

نظرات در دعاوی کیفری

5/5
اصغر شیر آبادی: سلام یک پرونده جعل علیه من ساخته بودن و نمی دونستم چه طوری بی گناهیمو ثابت کنم با کمک وکیل های خبره این موسسه بسیار موشکافانه تونستن ایرادات اون شکایت رو با کلی زحمت و تفحص در بیارن و منو از شر این اتهام خلاص کردن دمتون گرم.
علی رازدار: وقت شما بخیر شیطون تو جلدم رفت یک جعلی ناخواسته انجام دادن یکی از دوستام این موسسه رو به من معرفی کردن با مشورت و قبول رونده من تونستن طرف دعوامو راضی کنن و رضایتشون رو بگیرن و این بار سنگین از رو دوشم برداشته شد.
داود میرزایی: سلام به واسطه یکی از دوستام با یک شخصی آشنا شدم که پولمو تو کار بزنه و درصد به من بده ولیکن کلاهبرداری کرد و متواری شد این موسسه و وکیل های خو و با تجربه اشون باعث شدن که اون کلاهبردار رو پیدا کنند و تمام پولمو زنده کردن.
ناصر وطن خواه: سلام یک پرونده تحت عنوان کلاهبرداری با یکی از وکلای این موسسه داشتم سر پیش فروش آپارتمان کل دارایی ام رفت و نمیتونستم ثابت کنم ولی با وکیل های زبده این موسسه تونستم مالم رو برگردونم و اون کلاهبردار هم الان زندان هست داره آب خنک میل میکنه.
مهدی دلاوری: سلام برای ادامه تحصیل مجبور بودم 4 سال برم خارج از کشور و با یکی از بستگانم وکالت نامه ای تنظیم کردم برای فروش ماشینم ولی خیانت در امانت کرد با این موسسه و وکیل هاشون که بسیار تیم خیلی قوی ای هستن تونستم خیانت در امانت رو اثبات کنم.
حسین صابری: سلام به برادرم اعتماد کردم و خونه ام رو برای انتقال سند بهش وکالت دادم و خیانت در امانت کرد به نام زنش زد و پول منو خورد تا اینکه با وکیل کیفری دادپویان تونستم خونه ام رو برگردونم. به هیچکی حتی برادر هم نمیشه اعتماد کرد دیگه والله.
حمیده عاطفی: سلام از ماشینم که پیاده شدم درب پارکینگ رو ببندم ماشین روشن بود دزد ماشینم رو برد اصلا از روال دادگاه و شکایت هیچی سرم نمی شد تا اینکه به یکی از وکیل های سرقت دادپویان وکالت دادم تو یک هفته ماشینم رو هم پیدا کرد و هم کارهای ترخیصش رو از پارکینگ برام انجام داد.
محمود رضا حسنی: سلام از بانک که با کیف پول اومدم بیرون دونفر با چاقو پریدن جلوم و کیفم رو بردن که هیچ به دستم هم چاقو زدن 11 تا بخیه خورد و با موتوری هم که دزدی بود فرار کردن یک وکیل کیفری از این موسسه گرفتم خودش پیگیر همه چی بود منم دنبال درمانم بودم هم به پولم رسیدم هم دیه ام از دزدها گرفتم و اینکه دزدها هم الان زندان هستن. خداخیرتون بده با این موسسه خوبتون.
فرزاد نیک زاد: سلام همسرم به من خیانت میکرد و من نمیتونستم کاری کنم با مشورت با این موسسه و وکیل خوبشون تونستم هم مچ زنم رو بگیرم و رابطه نامشروع رو ثابت کنم. خیلی کاربلدن بهتون پیشنهادشون میکنم.
پریسا نصیری: سلام شوهرم به من خیانت میکرد ورابطه نامشروع با دخترهای فامیل داشت به این موسسه اومدم و با راهنمایی های خوبشون تونستم اثبات کنم و الان هم درخواست جدایی هم دادم و وکیل های خوبشون پیگیر کارهام هستن.
نادر امینی: تو محلمون سر جر و بحث ناموسی با قمه زدن منو به عبارتی ترکوندن اومدم تو این موسسه و وکیل گرفتم و هم ضرب و جرح را با کمک دوربین مداربسته و شاهدها و گزارش پلیس اثبات کردم و دیه هم گرفتم. یا علی
احسان مدیری خواهرزاده ام سر جریان خواهر یکی از دوستاش با هم درگیر شدن و ضرب و جرح شدیدی داشت تاندوم دستش پاره شد با کمک وکلای این موسسه تونستیم ضرب و جرح را اثبات کنیم و دیه هم تعین کردن.
سولماز نبوی: سلام برای لیزر پوست صورتم رفتم به کلینیک زیبایی زیر نظر دکتر پوست و مو ولی کاربلد نبودن زدن پوست صورتم رو سوزوندن وکیل گرفتم و ازشون به عنوان جرائم پزشکی شکایت کردم و حقشون رو گذاشتم کف دستشون.
محمد مهدی نیازلو: سلام بدون شک بهترین وکیل ها رو تو این موسسه میبینید پرونده جرائم رایانه ای داشتم توئنستن کمکم کنند. پیروز پرونده شدم حق به حق دار رسید.
الناز شکری: وقتتون بخیر از تو درگاه اینترنت کارتم رو خالی کردن با کمک وکیل جرائم رایانه ای و پیگیری های خوبشون پولم برگشت بهم. مرسی
ایزد مقامی: سلام من فروشگاه لوازم خانگی دارم و خیلی چک از مردم داشتم که خیلی هاشون پاس نمی شد به این موسسه اعتماد کردم و تمام کارهامو سپردم بهشون 4 ساله که تمامی کارهای چکی رو بهشون میدم واقعا کار بلدن.
شهرام جابری: سلام با توجه به کار پر حاشیه ام که بر علیه من پرونده جرائم اقتصادی ثبت شده بود با کمک وکیل دادپویان تونستم موافقت و رضایت شاکی ها رو جلب کنم و قاضی پرونده هم به ما خیلی تخفیف تو مجازات داد وکیل باید توانا باشه ممنون از وکیل خوبم.
علی نوری: سلام گشت انتظامی تو ماشینم مشروب کشف کرد با کمک وکیل های دادپویان و این که بار اولم بود و پرونده و سابقه کیفری نداشتم تونستن خلاصم کنند دمتون گرم یا علی
مهرداد ساروی: خسته نباشید و خدا قوت به وکیل کیفری در خصوص مشروبات الکلی من تو کار فروش مشروب بودم و گیر افتادم وکیل دادپویان تونستن کمک کنند و خیلی برام تخفیف مجازات بگیرن. منم از این کار توبه کردم با دادشم یک اغذیه فروشی راه انداختیم یا علی مدد
ناصر حیدری: سلام من در خصوص جرائم اقتصادی با معرفی یکی از دوستان با این موسسه آشنا شدم خیلی رعایت منو کردن و از نظر حق الوکاله هم با من راه اومدن. و تو دادگاه هم با دفاعیه های خوبشون خیلی کمکم کردن. دعاگوتون هستم.
قبل
بعدی

وکلای مجرب پایه یک دادگستری

بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری به صورت آنلاین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند. کافیست با ما تماس بگیرید.

هریک از وکلای موسسه حقوقی دادپویان به صورت تخصصی به وکالت میپردازد. مثلا وکیلی که در حوزه کیفری وکالت میکند، در حوزه ملکی فعالیتی نخواهد داشت.

بیش از سه هزار پرونده حقوقی و کیفری را با موفقیت به اتمام رسانده ایم.

تضمین کیفیت + حق الوکاله مناسب و اقساطی + سریعترین راهکار حقوقی

تیم وکلای دادپویان

نظرات در دعاوی ملکی

5/5
سهراب طینت خواه: سلام چند سال بود در مورد پرونده آپارتمان با فروشنده و همسایه ها درگیر بودم وکیل های این موسسه کمکم کردن به تمام این مسائل پایان دادن. حتما استفاده کنید از وکیل هاشون.
سامان قجر زاده: سلام 2 سال پیش یکی از مون برای فروش مسکن مهر کلاهبرداری کرد و پولمون رو نمیداد وکلای دادپویان کمک کردن با فیش واریزی که داشتیم و قرارداد کل پولمون و تاخییر تادیه اش رو گرفتیم.
نعمت دانشفر: سلام بحث آپارتمان یکی از پر زحمت ترین کارهاست حتما قبلش با وکیل مشورت کنید راهکار خوبی بهتون ارائه میدن.
مرتضی گرشاسبی: سلام عرض شد سه سال درگیر دعوای ملکی بودیم تا این که یک وکیل از این موسسه گرفتیم و با حق الوکاله منسب تمام کارهامو انجام دادن تشکر از شما خوبان.
رستم ضیایی: سلام یک سال بود یک مغازه تو جردن تهران خریده بودم و فروشنده سند نمیزد از این موسسه وکیل گرفتم دادخواست الزام به تنظیم سند رو ثبت کردن و با دوندگی بالاخره سند به نامم خورد ممنون از دادپویان.
یاشار تبریزی: سلام تو دعوای ملکی که تو مرحله بدوی به ضررمون بود بعدش رفتم از این موسسه وکیل گرفتم و تو تجدید نظر ورق برگشت رفقا دعوای ملکی شوخی نیست حتما از تجارب وکیل های موفق این موسسه استفاده کنید.
نیلوفر حق جو: وقت شما بخیر ممنونم از وکیل های خوب ملکی تون که تونستن پرونده الزام به تنظیم سند آپارتمانی که با هزار قرض و وام خریده بودیم رو به نامم تنظیم کردن.
خشایار حیایی: سلام دو سال درگیر دستور فروش ملک مشاعی ام بودم که با انتخاب وکیل درست از این موسسه کارهامو به عهده گرفتن و تمامش کردن سپاس از موسسه خوبتون.
نادر خلعت پیشه: اولش فکر کردم دادخواست دستور فروش کاری نداره ولی اثبات و پیگیرهاش زیاده از موسسه حقوقی دادپویان وکیل گرفتم و خلاصه با شرایط مالی ام کنار اومدن و پرونده ام به بهترین شکل جمع و جور شد ممنون از شما.
سیمین عبدالهی: سلام دعوا های ملکی خیلی مشکل هست من با گرفتن وکیل و اثبات خلع ید تونستم متصرف رو از ملکم بیرون کنم ممنون از موسسه خوب دادپویان.
پرستو غفرانی: سلام یعنی اگر برای دادخواست خلع ید وکیل نگیرید خودتون اسیر میشد با کمک وکیل از این موسسه از بزرگترین دغدغه زندگیم نجات پیدا کردم پیشنهادم فقط گرفتن وکیل مخصوصا از این موسسه هست مودب با وقار و زحمت کش ممنون.
محمد هراتی: سلام من از وکلای خوب این موسسه بابت تخلیه ملکمون واقعا تشکر میکنم هم منصف هستن هم کارشون رو خوب بلد هستن
دانیال حسینی: سلام علیکم 6 ماه بود که یک خونه 50 متری خریدیم به همون تحویل نمیدان به بهانه بازسازی، که اومدم تو این موسسه وکیل گرفتم و دادخواست الزام به تحویل مبیع رو برام ثبت کردن و خداراشکر الان خونه خودمون نشستیم.
محمدرضا پور یحیی: وقت بخیر بابت تخلیه مزاحم وکیل های دادپویان شدم خیلی سریع کارمو جمع کردن خدا خیرشون بده یا حق
علیرضا سلیمانی: حال دلتون خوب، من کاسب بازارم و صاحب ملکم ملکشو بعد از 4 سال زحمت و خون دل ازم خواست و حق کسب و پیشه و سرقفلی رو نمیداد فقط میگفت بلند شو برای پسرم ملک رو میخوام وکیل از دادپویان گرفتم همشو زنده کردم.
انسیه ترابی: سلام تو شهرستان یک خونه داشتیم 6 ماه سر نزدیم تصرفش کرده بودن از این موسسه وکیل گرفتم دادخواست تصرف عدوانی رو برام زدن و تونستیم بیرونشون کنیم.
نهال اکبری: ملک پدربزرگم رو تصرف کردن از وکیل های خوب دادپویان استفاده کردیم و به اسم شکایت تصرف عدوانی پیروز شدیم. مرسی از دادپویان
بیژن فروتن: سلام یک آپارتمان خریدم ولی قرارداد درستی نداشتم وکیل متخصص این موسسه تونست اثبات مالکیتم رو با تمام تلاشش انجام بده ممنون از دادپویان
ابولفضل بهرامی: دوستان خواهشا حواستون به معامله ای که میکنید باشه من در مورد اثبات مالکیت یک باب مغازه یک سال و نیم اسیر بودم تا اینکه از دادپویان وکیل گرفتم و تونستم ثابت کنم وکلای این موسسه نمره اشون بیست هست تمام.
الهه فلاح: سلام مشکل پلاک ثبتی خونه موقع سند زدن داشتیم و صاحب ملک می خواست یک جای دیگه خونه ای دیگه که تقریبا تو همون موقعیت بود را به ما بده کلاهبرداری تو روز روشن با کمک وکلای دادپویان تونستیم حقمونو بگیریم و مجبور شد همون خونه رو به ناممون سند بزنه.
قبل
بعدی

نظرات در سایر دعاوی

5/5
احمد مختاری: سلام به خاطر اشتباه پزشکی تو یکی از بیمارستان های معروف تهران وعمل قلب پدرم که نباید عمل باز انجام میدان و اصلا نیاز نبود برای این که جیب مارو خالی کنند از این موسسه وکیل گرفتم و جرائم پزشکی شون رو ثابت کردن ولی چه حیف که دیگه بابامو نداریم. افسوس
تیمور فلاحتی: سلام من ام دی اف کار هستم و چک بی محل از مشتری داشتم مبلغ 450 میلیون 8 ماه منو سرکار گذاشتن وکیل این موسسه تونست کل طلبم با سود دیر کردش رو وصول کنه.ممنون
علی آهنگی: بابت ضمانت سفته داده بودم و بی دلیل اجرا گذاشتن اومدم تو این موسسه بابتش وکیل گرفتم تونستم محکومشون کنم. خیلی مواظب باشید اگر جایی سفته میدید.
یوسف پیری: سلام شنیدید میگن ارث شیرینه ولی برای ما تلخ بود و فقط باید وکیل میگرفتم تا به حقم برسم از همین جا باید بگم دم وکیل های دادپویان گرم.
ناهید رستگار: سلام من منشی دکتر بودم از من سفته گرفته بود و هر روز تهدیدم میکرد با کمک وکیل های دادپویان تونستم سفته ام رو پس بگیرم.
کبری ایثاروند: سلام برادرام حق ارث پدری ام رو خوردن و منو از همه چی محروم کردن اومدم به این موسسه و وکیل ارث تونست سهمم رو به من برگردونه خدا پشت و پناهتون باشه.
عیسی رستمی: سلام کارهای ثبت احوال هم اگر بلد نباشی خیلی پیچیدگی خاص خودشو داره بهتون پیشنهاد میکنم از وکیل های معتبر ثبت احوال موسسه حقوقی دادپویان غافل نباشید سریع و فرض کارو به نحو احسنت انجام میدن.
مصطفی یاراحمدی: سلام کارفرمام حقوقم رو نمیداد وبیمه ام رو رد نکرده بود با مراجعه به این موسسه وکیل اداره کار تونستم حقوق و سنوات و عیدی ام رو بگیرم و بیمه ام هم اوکی شد.
زهره امانی: برای کارهای ثبت احوال پسرم از این موسسه وکیل گرفتم چون خودم شاغل بودم نمی تونستم مرخصی بگیرم خدا خیرشون بوده منصف هم هستن و رعایت حال منو کردن.
زیبا منوچهری: سلام وقت شما بخیر من کارمند شرکت خصوصی بودم شرکت به بهانه کرونا حقوقم رو نداد و مارو انداخت بیرون با مشورت از وکیل های این موسسه تونستم برم ادراه کار و کل حقوقم رو بگیرم.
رضا فرهادپور: سلام من پیمانکار خصوصی ساخت و ساز هستم و تو قرارداد هام همیشه یک خلعی بود و به ضررم میشد قرارداد خیلی مهمه با مشورت با وکیل زبده قرارداها از واجباته.
نسیم گهر آبادی: وقتتون بخیر واقعا ممنونم از وکیل های خوب موسسه حقوقی دادپویان که تونستن قراردادی خوب و جامع در زمینه پروژه های فروش لوازم صنعتی برای ما تنظیم کنند بی عیب و نقص.
زهرا محمدی: سلام یک ماه درگیر اوراق قضایی بودم نمی دونستم باید چه کار کنم تا اینکه با وکیل دادپویان تماس گرفتم و کامل و دقیق منو راهنمایی کردن ممنون از پشتیبانی خوبتون.
نادیا قانع: سلام با وام رفتم یک ماشین 206 از نمایشگاه خرید کردم گفتن سه روزه دیگه تحویل بگیرید شد دو ماه رفتم به موسسه حقوقی دادپویان برام دادخواست الزام به تحویل مبیع رو ثبت کردن و خودشون دادگاه رفتن و بالاخره ماشینم رو گرفتم و تاخییر این تحویل رو هم برام گرفتن.ممنون از موسسه خوبتون
برزو کاشانی: سلام من تو کار پوشاک هستم و بی دلیل بعد 18 سال صاحب مغازه گفت خالی کن وگرنه خودت میدونی با مشورت و راهنمایی وکلای دادپویان تونستم حق کسب و پیشه و سرقفلیم رو بگیرم. خداراشکر جای بهتری هم رفتم.
دنیا آشتیانی: سلام من اصلا وقت پیگیری ثبت شرکت و برندمون رو نداشتم با سپردن کار به وکیل دادپویان تو کمترین زمان ممکن تمام کارها رو جلو بردن. ممنون از موسسه خوبتون
مهدی تشکری: وقت دوستان بخیر ثبت شرکت و برند از کارهای تخصصی حساب میشه من از تجارب و راهنمایی وکلای خوب موسسه حقوقی دادپویان تونستم با کمترین هرینه و سریعترین وقت شرکت و برندم رو ثبت کنم.
یونس زارع: وقت شما بخیر بی شک باید بگم یکی از بهترین موسسه هایی که دیدم همین موسسه دادپویان هست اوضاع مالیم زیاد مناسب نبود تو شراکت با شریکم مشکل خوردیم پام گیر بود نمیتونستم کاری کنم تا اینکه با مشاوره خوب و وکیل زبردست این موسسه تونستم از دست شریکم راحت بشم و تمام حساب کتاب ها رو درست کردیم دیگه هم با هیچ کس شریک نمیشم.
عاطفه بدیع زاده: وقت بخیر با کمک وکیل اداره کار این موسسه تونستم مورد روابط کارگر و کارفرما رو اثبات کنم و تمامیحقوقی عقب افتاده و در آخر سفته بابت ضمانت کاریمو بگیرم اگر خودم به تنهایی می خواستم این کار ها را انجام بدم نمی تونستم. خدا خیرشون بده.
نوید تقیان: سلام من از این موسسه یک وکیل گرفتم و تمام اوراق قضایی چندسالم رو از دادگاه پیگیری کردن و کارمو راه انداختن. دستتون درد نکنه.
قبل
بعدی