بهترین وکیل جرایم پزشکی

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری و تصویری با بهترین وکیل جرایم پزشکی در تمام ایران

تیم موسسه حقوقی دادپویان

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل جرایم پزشکی، مشاوره های حقوقی به صورت مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری میباشد که شما با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مجرب در دعاوی حقوقی گفتگو خواهید کرد. بهترین حق الوکاله را پرداخت میکنید و خیالتان از بابت پیگیری پرونده ها راحت خواهد بود. تمامی وکلای دادپویان بیش از ده سال سابقه وکالت دارند و در کار خود خبره میباشند. لذا به بهترین شکل زیرنظر مدیر موسسه خدمات حقوقی انجام خواهد شد و شما هیچ نگرانی ندارید.

وکیل جرایم پزشکی وکیل متخصصی است که به مسائل حقوقی و جرایم پزشکی از منظر قانون وارد باشد. وظیفه وکیل جرایم پزشکی رسیدگی به‌ مسائل پیش آمده در امور پزشکی مابین پزشک معالج و بیمار است. گاهی جرم پزشک تنها در ضرر جسمی و مالی بیمار خلاصه نمی شود. به عبارتی ممکن شخص حقیقی خاصی به عنوان شاکی در این موضوع مطرح نباشد.

منظور از جرایم پزشکی انجام هر عملی یا ترک عملی از سوی پزشک که در نهایت موجب آسیب جانی و مالی به بیمار شود، جرم محسوب می شود. حال اگر این عمل یا ترک عمل سهوا یا عمدا باشد، طبق قانون جرایم عمدی و شبه عمدی و قوانین انتظامی به آن رسیدگی می شود.

وکیل پزشکی در تهران

تهران چون جزو کلان شهراست و از پزشکان زیادی برخوردار است و بیماران زیادی به آن ها مراجعه می کنند به علت سختی کار و پیچیدگی های زیادی گاها به مشکلات و خطاهای پزشکی برخورد می کنند.

لذا در نقطه روبه روی آن وکلایی باید وکالت موکلینی که با خطای پزشکی دچار مصدومیت یا نقص عضو شده اند را قبول نمایند.

از این رو موسسه حقوقی دادپویان با داشتن وکلای متخصص پزشکی دایره وکلای خود را تکمیل نموده و شما عزیزان درصورت این نوع از تخلفات می توانید از وکلای دادپویان استفاده نمایید.

بهترین وکیل پزشکی

بهترین وکیل پزشکی وکیلی هست که فقط در دایره مشکلات و موارد پزشکی فعالیت کند و از قبول پرونده های غیر مرتبط خودداری نماید و به صورت تخصصی پرونده های اینچنینی را قبول نماید البته تجارب زیاد هم در ان روند باید دارا باشد.

موسسه حقوقی دادپویان وکلای متخصص در جرایم پزشکی دارد که فقط به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند لذا شما می توانید از این وکلا بهره ببرید.

وکیل جرایم پزشکی رایگان

موسسه حقوقی دادپویان بستری را فراهم نموده تا افراد به صورت رایگان بتوانند از وکلای پزشکی نهایت بهره را ببرند و در سایت موسسه حقوقی دادپویان که وارد بشوید قسمتی را به پرسش و پاسخ حقوقی رایگان اختصاص داده اند و شما به راحتی می توانید سوال خود را مطرح کرده و وکلای متخصص در اولین فرصت ممکن پاسخ شما را می دهند.

آدرس دادسرای جرایم پزشکی تهران

آدرس و شماره تلفن دادسراي ناحيه ۲۶ ( ويژه جرايم پزشكي و دارويي )

آدرس :

تهران – سیدخندان – خیابان دبستان – انتهای کوچه آریان محمودی

تلفن :

۷- ۸۶۰۱۱۰۰۱

وکیل جرایم پزشکی

وکیل پزشکی

وکیل دادسرای پزشکی

شکایت از پزشک

شکایت از بیمار

دیه از پزشک

ما در کارمان بهترین هستیم.

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخص دادپویان از عهده آن برمیایند.

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری تضمین در ارائه بهترین خدمات جرایم پزشکی را به شما میدهد و مانند دیگر موسسات حقوقی و اپلیکیشن ها، دلال حقوقی به شما نمیرود که به شما وکیل معرفی کند.

بلکه خودش سی وکیل متخصص دارد و شما میتوانید به صورت تخصصی با هر کدام از وکلای متخصص جرایم پزشکی مشاوره بگیرید.

تا حصول نتیجه همراه شما هستیم. مستحضر باشید که پرونده شما توسط یک تیم حقوقی متشکل از پنج وکیل پایه یک دادگستری بررسی خواهد شد.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

وجه تمایز دادپویان نسبت به دیگران

  • تغییر وکیل در صورت نارضایتی
  • به نتیجه رساندن بیش از صد پرونده جرایم پزشکی
  • بررسی پرونده و احتمال شکست یا پیروزی
  • متکی نبودن به یک وکیل (بررسی توسط سه وکیل)
  • نظارت بر پرونده ها تا انتها توسط مدیر حقوقی دادپویان
نمایش کمتر بیشتر بخوانید

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب