جدیدترین کلیپ های حقوقی و کیفری

کلیپ حقوقی دادپویان آخرین فیلم ها و کلیپ های حقوقی را به اطلاع شما خواهد رساند.

موضوع مورد نظر خود را از قسمت زیر انتخاب کنید.

کلیپ های چک و سفته

کلیپ های اداره کار

کلیپ های اجاره و تخلیه

کلیپ های دعاوی خانواده

کلیپ های داوری

اولین پادکست جنایی پرونده های ایرانی

پادکست جنایی دادپویان، شامل پرونده های جنایی موسسه حقوقی دادپویان است. پرونده هایی که یا به نتیجه رسیده اند و حکم آنها اجرا شده است و یا پرونده هایی است که در دست اقدام هستند.

اولین و بزرگترین پادکست جنایی کشور شامل پرونده های جنایی ایران که توسط وکیل پایه یک دادگستری یعنی محمد صادقی روایت میشوند که وکالت بعضی از این پرونده ها را شخصا بر عهده داشته است.

با ما همراه باشید…..

کلیپ چیست؟

کلیپ چیست؟ در ایران ویدئو کلیپ به معناهای مختلف و اغلب غلط به کار برده می شود. مثلا گاهی اوقات به مستند صنعتی هم کلیپ می‌گویند! روی هم رفته به هر فیلم کوتاه در ایران کلیپ گفته می‌شود که اشتباه است.

اصولا در زمان پیدایش ویدیو کلیپ هدف فروش موسیقی بوده و خوانندگان با ساخت ویدیو کلیپ بازاری برای فروش کاست خود فراهم می نموده‌اند و مردم پس از دیدن ویوکلیپ ترغیب شده و کاستی خریداری می نموده‌اند تا گوش کنند.

کلیپ حقوقی زیبا

کلیپ حقوقی زیبا اما اگر بخواهیم به صورت تخصصی وارد بحث کلیپ شویم، باید بگوییم که کلیپ نماهنگ یا موزیک ویدئو Music Video فیلم کوتاهی‌ است که روی آن موسیقی قرار داده می‌شود. در بیشتر کلیپ‌ها خواننده، روی موسیقی لب‌خوانی می‌کند. مشهورترین شبکه‌های تلویزیونی پخش نماهنگ در شبکه‌های جهان ام‌تی‌وی، وی‌اچ۱، بی‌ای‌تی و سی‌ام‌تی هستند.

کلیپ های مستند حقوقی

کلیپ های مستند حقوقی اکثر مردم و حتی فیلمسازان بر این باورند که ویدیو کلیپ بیان کننده‌ی یک ترانه به همراه موسیقی آن می باشد. تصور می‌کنند مثلا اگر بخواهیم موسیقی با شعر سهراب که می‌گوید: مسلمانم، قبله ام یک گل سرخ و … را به صورت کلیپ در بیاوریم باید عین شعر را به تصویر بکشیم. در این شعر شاید تصور اشتباهی در ذهن سازنده کلیپ باشد که باید کسی را مسلمان است و مثلا نماز می‌خواند! سپس یک گل سرخ را نشان دهد و … در واقع فیلمساز تصور ‌می‌کند هر قطعه از شعر را باید عین آن بازسازی نماید.

کلیپ آموزنده حقوقی

کلیپ آموزنده حقوقی ولی حقیقت ماجرا این نیست. چه دلیلی دارد شعر را که خود گویا است با همان تصاویر نشان دهیم .تصاویر باید در کنار آهنگ حسی را انتقال دهند که ممکن است از نظر ظاهری هیچ ربطی به هم نداشته باشند، ولی مخاطب با دیدن تصاویر و موسیقی به یک احساس متفاوت دست پیدا کند.

دلنوشته های حقوقی

دلنوشته های حقوقی کلیپ و تفاوت آن با فیلم کوتاه: در کلیپ ما نیازمند رعایت قواعد سینمایی نیستیم. مثلا تداوم در روایت یک داستان و یا اصول و قواعد کلاسیک. با مشاهده‌ی کلیپ‌هایی از خوانندگان بزرگ مخصوصا راک و… می بینیم از زوایای نامتعارف دوربین و لنزهای زاویه باز که چهره خواننده را دفرمه می‌کنند، استفاده می شود. قید زمانی نداریم و کلیپ‌ساز می‌تواند هر لحظه از شب به روز برسد و بالعکس. زوایای کج دوربین، استفاده از حرکات اسلوموشن و افکتهای ویدیویی. مرز بین خیال و واقعیت نامشخص هست و شخص قرار نیست شاهد روابط منطقی باشد.

کلیپ حقوقی چیست؟

کلیپ حقوقی چیست؟ در کل در مورد هر چیزی می توان فیلم یا فیلم کوتاه یا مستند ساخت و کلیپ های حقوقی هم نیز شامل همین موارد می شوند و می توان برای آگاهی مردم در مورد قوانین و مسائل پرتکرار حقوقی کلیپ و فیلم های کوتاهی تحت عنوان کلیپ حقوقی ضبط کرد و در دسترس مخاطبان گذاشت تا با موارد مهمی حقوقی آشنا شوند و آن دسته از آگاهی ها برایشان سودمند و حتی جلوگیری از خیلی خسارت ها و حسرت ها گردد لذا کسانی که به دنبال ساختن کلیپ های حقوقی هستند همیشه در ابتدا به دنبال مهم ترین مسائل و پرتکرارترین وقایع می گردند تا بتوانند در ذهن مخاطب روش صحیح آن موضوع حقوقی را نقش ببندند.

ویدیو کلیپ چیست؟

ویدیو کلیپ چیست؟ کلیپ ها قطعه های بریده شده از ویدئو هستند که معمولا قسمتی از ویدئویی بلندتر تشکیل شده اند. ویدئو کلیپ ها در فرمت دیجیتالی معمولا در اینترنت یافت می شوند که عمده ویدئو کلیپ های جدید در طول سال ۲۰۰۶ بصورت پدیده ای جدید تاثیر به سزایی بر روی اینترنت و دیگر رسانه ها (مدیا) داشت. ویدئو کلیپ ها شامل اخبار، وقایع ورزشی، ویدئوهای تاریخی، موزیک ویدئوها، برنامه های تلویزیونی و تریلرفیلم هاست.

کلیپ استوری حقوقی

کلیپ استوری حقوقی وب ویدئو (ویدئو آنلاین) در شکل کنونی خود نمایانگر همان چیزی ست که ما به آن ویدئو کلیپ می گوییم که توسط بسیاری از کاربران بر روی اینترنت به کمک ویدئو هاست ها با پهنای باند زیاد قرار داده شده اند. پیدایش این وب سایت ها هم تاثیر زیادی بر افزایش و پخش ویدئو کلیپ ها داشت. یکی از اولین و بزرگترین این وب سایت ها در ایران آپارات است و کلیپ کیفری است.

انیمیشن حقوقی

انیمیشن حقوقی در حال حاضر افزایش سریع و نفوذ ویدئو کلیپ در میان مردم سبب شده شبکه ها و کانال هایی برای پخش و یا نگهداری ویدئو کلیپ های حقوقی بوجود آورد که هم از نظر تبلیغاتی، رساندن مستقیم پیام و سریع تر بودن به نفع بسیاری از شرکت ها می باشد.