بهترین وکیل جعل

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری و تصویری با بهترین وکیل جعل در تمام ایران

تیم موسسه حقوقی دادپویان

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل جعل، مشاوره های حقوقی به صورت مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری میباشد که شما با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مجرب در دعاوی حقوقی گفتگو خواهید کرد. بهترین حق الوکاله را پرداخت میکنید و خیالتان از بابت پیگیری پرونده ها راحت خواهد بود. تمامی وکلای دادپویان بیش از ده سال سابقه وکالت دارند و در کار خود خبره میباشند. لذا به بهترین شکل زیرنظر مدیر موسسه خدمات حقوقی انجام خواهد شد و شما هیچ نگرانی ندارید.

جعل چیست؟

هرگاه شخصی اقدام به ایجاد یک نوشته، مهر، سند و امضای افراد عادی و یا رسمی نماید و یا در یک سند رسمی و یا عادی تغییراتی از قبیل خراش، محو کردن، قلم بردن و مقدم و موخر کردن تاریخ سند نسبت به تاریخ درست آن بدون اجازه صاحب سند نماید مرتکب جرم شده است.

انواع جعل از نظر قانون چیست؟

جعل مادی

 مطابق ماده ۵۲۳ قانون مجازات اسلامی درست ‌کردن مهر و یا امضا و نوشته افراد رسمی و غیررسمی، ایجاد خراش، محو کردن، قلم بردن و تراشیدن قسمتی از یک سند، مقدم و یا مؤخر کردن تاریخ سند نسبت به تاریخ درست آن از موارد جعلیت محسوب می‌شوند.

جعل مادی مانند این است که شخصی مهر و یا امضای شخصی را به ‌قصد الحاق کردن موضوعی به آن شخص جعل نماید مثلا: نامه‌ای رسمی نوشته و با جعل مهر و امضای آن شخص ماهیت آن نامه را به اسم آن شخص ثبت نماید تا از این طریق به سود خود بتواند کاری انجام دهد.

یا این که شخصی بر روی یک کلمه درج شده بر روی سند خراشی ایجاد کند و آن را به این شکل تغییر دهد مثلا روی عدد ۱۰۰ میلیون تومان خراش ایجاد کند و آن را به ۱۰ میلیون تغییر بدهد.

جعل معنوی (مفادی)

ماده ۵۳۴ قانون مجازات اسلامی بیان می‌دارد هرگاه یکی از کارمندان مراجع دولتی و قضایی در تحریر نوشته‌ها و قراردادهایی که در خصوص وظایف آن‌هاست اقدام به جعل و تزویر نماید به این شکل که موضوع و ماهیت آن را عوض نماید و یا نوشته یکی از مقامات رسمی را تغییر دهد و امر باطلی را صحیح و امر صحیحی را باطل جلوه دهد و موضوعی که به آن اقرار نشده را اقرار گشته جلوه دهد مرتکب جعل معنوی شده است.

در واقع اگر بخواهیم درک خود را از مفهوم این تعریف قانونی به شما بگوییم، این ‌گونه بیان می‌داریم که جعلیت معنوی بر خلاف مادی که با انجام یک عمل صورت می‌پذیرد، حالت مادی ندارد و صرفا تحریف و به گونه دیگری نشان ‌دادن آن سند می‌باشد.

وکیل جعل سند

وکیل جعل سند به وکیل پایه یک دادگستری اطلاق می‌شود که نسبت به قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی مدنی آگاهی کامل دارد و در حوزه بحث جعل، ادعا و بی‌اعتبار کردن آن سند جعلی وفق مواد قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی مدنی تخصص و تبحر ویژه‌ای دارد.

وکیل جعل در تهران

تهران با تمامی امکاناتی که دارد در لیست بیشترین جعل اسناد در جرایم کیفری هم هست از این رو در بین وکلای تهران وکیل های هستند که در زمینه جعل اسناد هم کار می کنند و با دانش و تجربه ای که نسبت به این نوع از موضوعات دارند می توانند شما را در این مسیر کمک و راهنمایی نمایند.

بهترین وکیل جعل تهران

وکیلی که در زمینه های کیفری و مخصوصا جعل کار می کند به عبارتی می توان گفت کوهی از تجربه در این زمینه هست در تهران می توان یافت از این رو موسسه حقوقی دادپویان با وکلای متخصص به خود مخصوصا در زمینه کیفری و جعل می توانند در کنار شما از حق و حقوق شما دفاع نمایند.

وکیل جعل رسمی

وکیل جعل عادی

وکیل جعل دولتی

استفاده از سند مجعول

کارشناسی جعل

اثبات جعل

ما در کارمان بهترین هستیم.

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخص دادپویان از عهده آن برمیایند.

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری تضمین در ارائه بهترین خدمات جعل را به شما میدهد و مانند دیگر موسسات حقوقی و اپلیکیشن ها، دلال حقوقی به شما نمیرود که به شما وکیل معرفی کند.

بلکه خودش سی وکیل متخصص دارد و شما میتوانید به صورت تخصصی با هر کدام از وکلای متخصص جعل مشاوره بگیرید.

تا حصول نتیجه همراه شما هستیم. مستحضر باشید که پرونده شما توسط یک تیم حقوقی متشکل از پنج وکیل پایه یک دادگستری بررسی خواهد شد.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

وجه تمایز دادپویان نسبت به دیگران

  • تغییر وکیل در صورت نارضایتی
  • به نتیجه رساندن بیش از سیصد پرونده جعل
  • بررسی پرونده و احتمال شکست یا پیروزی
  • متکی نبودن به یک وکیل (بررسی توسط سه وکیل)
  • نظارت بر پرونده ها تا انتها توسط مدیر حقوقی دادپویان
نمایش کمتر بیشتر بخوانید

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب