بهترین وکیل آپارتمانها

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری و تصویری با بهترین وکیل آپارتمانها در تمام ایران

تیم موسسه حقوقی دادپویان

وکیل آپارتمانها در تهران

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل آپارتمانها، مشاوره های حقوقی به صورت مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری میباشد که شما با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مجرب در دعاوی حقوقی گفتگو خواهید کرد. بهترین حق الوکاله را پرداخت میکنید و خیالتان از بابت پیگیری پرونده ها راحت خواهد بود. تمامی وکلای دادپویان بیش از ده سال سابقه وکالت دارند و در کار خود خبره میباشند. لذا به بهترین شکل زیرنظر مدیر موسسه خدمات حقوقی انجام خواهد شد و شما هیچ نگرانی ندارید.

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل آپارتمان ها

موسسه حقوقی دادپویان با داشتن وکلای متخصص ملکی و آپارتمان ها می تواند شما را در هر مرحله از مشکلات کمک کنند لذا برای حل کردن مشکلات مخاطبین تحت عنوان پرسش و پاسخ حقوقی رایگان در سایت موسسه حقوقی دادپویان فعال می باشد و شما می توانید کلیه سوالات در خصوص آپارتمان را در آن جا بپرسید وکلای متخصص در اولین فرصت به طور رایگان پاسخگوی شما خواهند بود.

مبلغ وکیل آپارتمان ها

هر کارحقوقی و قضایی در محاکم بسته به نوع آن از پیچیدگی و زمانی خاص برخوردار می باشد و وکلا با بسته به موضوع و زمان و رفت و آمد و نسبت به تجربه کاری و فعالیت خود در آن حوزه برای وکالت پرونده مبلغی را اعلام می کنند ولیکن در نهایت مبالغ به طور توافقی می تواند تغییر کند.

وکیل آپارتمان ها کیست؟

وکیلی که تخصص او در حوزه دعاوی مربوط به ساختمان ها، پروژه های عمرانی، ساخت و ساز شهری، مسائل مربوط به آپارتمان نشینی و… باشد، وکیل آپارتمان ها نامیده می شود.

 وکیل آپارتمان ها در چه زمینه ای تخصص دارد؟

یک وکیل آپارتمان باید در حوزه های مختلف مربوط به قراردادهای املاک و مستغلات، برج ها و ساختمان های مسکونی و تجاری، تعامل همسایگان و دعاوی آپارتمان نشینی و… تخصص داشته باشد تا بتواند در دعاوی مربوط به این حوزه ها، مشاوره های کاربردی ارائه دهد.

 رایج ترین دعاوی آپارتمان نشینی در ایران

متاسفانه خیلی از افراد به علت مشورت نگرفتن از وکیل آپارتمان، با امور ملکی و ساختمان سازی آشنایی کافی ندارند. به همین دلیل می توان گفت پیچیده ترین پرونده ها در حوزه های حقوقی، پرونده های مربوط به مشکلات ساختمانی و ملکی هستند.

 رایج ترین مشکلات در حوزه ساختمان سازی، خلع ید و الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل مبیع، تصرف عدوانی و رفع آن، تخلیه ملک و رفع مزاحمت هستند.

 اما یکی دیگر از مشکلات معمول در این حوزه، اعتماد بدون دلیل به بعضی از بنگاه های معاملاتی است. برخی از بنگاه های معاملاتی بدون این که پروانه کسب با کد رهگیری داشته باشند، به معامله املاک و مستغلات می‌پردازند و از این طریق کلاهبرداری می کنند. به همین دلیل توصیه می کنیم به هیچ وجه به سادگی و بدون دلایل متقن، به یک بنگاه معاملاتی اعتماد نکنید.

یکی دیگر از مشکلات رایج در حوزه ساختمان سازی، تقسیم، تفکیک و افراز آپارتمان است. امروزه به دلیل گسترش شهرنشینی و آپارتمان نشینی در سطح کشور، این مشکل مکررا اتفاق می‌افتد. چرا که بحث افراز و تفکیک آپارتمان، مخصوصا در حوزه‌هایی مانند پارکینگ، بسیار رایج است.

هم چنین فعالیت های پیش از احداث ساختمان، یکی دیگر از نکاتی است که معمولا باعث ایجاد دعاوی در حوزه آپارتمان می شود. همان طور که می دانید احداث ساختمان نیاز به پروانه، ارائه اوراق مالکیت رسمی و… دارد. اما برخی از افراد بدون داشتن پروانه، ساختمان های مختلفی را می سازند و به مشتریان نیز می فروشند. این کار مسلما برای مشتریان مشکل ایجاد می کند.

وکیل آپارتمانها

وکیل صورتجلسه ساختمان

وکیل شارژ ساختمان

وکیل مدیر ساختمان

وکیل مزاحمت ساختمان

وکیل قوانین ساختمان

ما در کارمان بهترین هستیم.

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخص دادپویان از عهده آن برمیایند.

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری تضمین در ارائه بهترین خدمات آپارتمانها را به شما میدهد و مانند دیگر موسسات حقوقی و اپلیکیشن ها، دلال حقوقی به شما نمیرود که به شما وکیل معرفی کند.

بلکه خودش سی وکیل متخصص دارد و شما میتوانید به صورت تخصصی با هر کدام از وکلای متخصص آپارتمانها مشاوره بگیرید.

تا حصول نتیجه همراه شما هستیم. مستحضر باشید که پرونده شما توسط یک تیم حقوقی متشکل از پنج وکیل پایه یک دادگستری بررسی خواهد شد.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

وجه تمایز دادپویان نسبت به دیگران

  • تغییر وکیل در صورت نارضایتی
  • به نتیجه رساندن بیش از هزار پرونده آپارتمانها
  • بررسی پرونده و احتمال شکست یا پیروزی
  • متکی نبودن به یک وکیل (بررسی توسط سه وکیل)
  • نظارت بر پرونده ها تا انتها توسط مدیر حقوقی دادپویان
نمایش کمتر بیشتر بخوانید

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب