درباره ما

درباره ما موسسه حقوقی دادپویان است که میگوید دادپویان کیست؟ چه فعالیت هایی انجام میدهد و چه تخصص هایی دارد. (درباره ما) دادپویان بهترین موسسه حقوقی تهران است که به صورت تخصصی وکالت میکند. مشاوره تلفنی و حضوری میدهد و طنز و رادیو حقوقی و پادکست حقوقی ضبط میکند.

درامد موسسه حقوقی

درامد موسسه حقوقی چقدر است؟ بستگی به میزان فعالیت موسسه حقوقی دارد که چه تعداد پرونده میگیرد. حق الوکاله پرونده های حقوقی ثابت نیست و نمیتوان به صورت دقیق درامد موسسه حقوقی را تعیین کرد.

درباره ما موسسه حقوقی دادپویان

موسسه حقوقی دادپویان به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای به وکالت میپردازد. مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری حقوقی را به شما ارائه میدهد.

موسسه حقوقی تهران

بهترین موسسه حقوقی تهران، موسسه حقوقی دادپویان است. با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری به امر وکالت تخصصی میپردازد.

حامد رضایی وکیل

حامد رضایی وکیل پایه یک دادگستری است و یکی از وکلای متخصص موسسه حقوقی دادپویان است که در موضوعات حقوقی به امر وکالت میپردازد.

پاسارگاد

درباره ما پاسارگاد، بهترین موسسه حقوقی ایران است که با بیش از بیست کارسناس حقوقی به صورت تخصصی وکالت میکند.

کلیپ حقوقی زیبا

کلیپ حقوقی زیبا، کلیپ حقوقی دادپویان، کلیپ های قانونی و حضوری، وکلای متخصص دادپویان به انتشار کلیپ های حقوقی مبادرت میکنند.

وکیل امیر رضایی

وکیل امیر هاشمی یکی از وکلای موسسه حقوقی دادپویان است که شما میتوانید برای گرفتن وقت مشاوره حقوقی با وکیل متخصص دادپویان با امیر هاشمی

موسسه حقوقی در تهران

موسسه حقوقی در تهران، موسسه حقوقی دادپویان است که با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری در شاخه های مختلف حقوقی فعالیت دارد. (درباره ما)

محمد صادقی وکیل

سید محمد صادقی وکیل پایه یک دادگستری است که در زمینه های کیفری و جرایم مفاسد اقتصادی بیش از ده سال فعالیت دارد. (درباره ما)

دادپویان در سال 1391 با ثبت موسسه حقوقی توسط سید محمد صادقی از وکلای به نام پایه یک دادگستری  تشکیل شد و از همان سال وکالت تخصصی را آغاز نمود.

هدف از ایجاد موسسه، تشکیل تیمی از وکلای متخصص آقا و خانم که همگی از وکلای پایه یک دادگستری هستند، بوده است.

تمامی خدمات حقوقی موسسه دادپویان زیرنظر مستقیم مدیر حقوقی موسسه جناب آقای صادقی بررسی خواهد شد و از طرف ایشان به هریک از وکلای موسسه ارجاع میشود و تا پایان تحت نظارت ایشان میباشد.

بعد از مشاوره حقوقی، تمام پرونده هایی که به قرارداد وکالت منجر میشوند، توسط تیم بررسی وکلا که شامل سه وکیل و مدیر حقوقی دادپویان است، به صورت تخصصی بررسی و تمام راهکارهای حقوقی جهت تسریع در به نتیجه رسیدن پرونده ارائه خواهد شد.

پیگیری در مراجع قضایی

100

دانش و تخصص حقوقی

100

سرعت عمل حقوقی

100

پشتیبانی حقوقی

100
توجه! توجه!

در حال حاضر سایت های مختلفی به عنوان پرسش و پاسخ حقوقی یا وکیل آنلاین فعالیت دارند که اصلا موسسه حقوقی نیستند. کار آنها صرفا دلالی است و بابت خدماتی که شخص دیگری انجام میدهد از شما پول میگیرند. شما نه موسسه را میشناسید و نه وکیل معرفی شده از طرف موسسه را. موسسه هیچ اطلاعات حقوقی ندارد و در نتیجه هیچ نظارتی هم نمیتواند در پرونده شما داشته باشد. ضمنا یک وکیل در تمام موضوعات حقوقی فعالیت دارد و تخصصی عمل  نمیکند.

به دادپویان اعتماد کنید
سرعت عمل بالا + حق الوکاله منصفانه + بهترین راهکار حقوقی + نظارت مستقیم در پرونده شما توسط 31 وکیل متخصص در موسسه حقوقی دادپویان
تماس با دادپویان

ما در کارمان بهترین هستیم

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخصص دادپویان از عهده آن برمیایند

مجرب ترین وکلای پایه یک

از اعتماد به ما خرسند خواهید شد

هر یک از وکلای پایه یک دادگستری دادپویان در زمینه ای تخصصی به فعالیت حقوقی میپردازند. به عنوان مثال، وکیلی که در زمینه کیفری فعالیت میکند، در زمینه دعاوی خانواده فعالیتی نخواهد داشت.

موسسه حقوقی دادپویان با داشتن بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری بهترین خدمات را در زمینه های مختلف خانواده، کیفری، ملکی، شهرداری، بیمه، شرکتهای تجاری، اداری، ارث، تجاری و قراردادها ارائه میدهد.

  • دانش حقوقی بسیار
  • برترین وکلای پایه یک
  • کادر مجرب حقوقی
  • سه وکیل همراه شما
  • رتبه یک حقوقی
  • کارشناسان مجرب
درباره ما دادپویان

رسیدگی به پرونده در کمترین زمان ممکن

بهترین موسسه حقوقی با بیش از ۱۳ سال تجربه

۱۳کارشناسان حقوقی
۳۲وکلای متخصص
۶۷۵۶پرونده های موفق
۷۶۵۸موکلین دادپویان