بهترین وکیل چک

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری و تصویری با بهترین وکیل چک در تمام ایران

تیم موسسه حقوقی دادپویان

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل چک، مشاوره های حقوقی به صورت مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری میباشد که شما با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مجرب در دعاوی حقوقی گفتگو خواهید کرد. بهترین حق الوکاله را پرداخت میکنید و خیالتان از بابت پیگیری پرونده ها راحت خواهد بود. تمامی وکلای دادپویان بیش از ده سال سابقه وکالت دارند و در کار خود خبره میباشند. لذا به بهترین شکل زیرنظر مدیر موسسه خدمات حقوقی انجام خواهد شد و شما هیچ نگرانی ندارید.

وکیل چک برگشتی تهران

در شهر تهران، به دلیل جمعیت زیاد و کسب و کارهای مختلف، پرونده های مالی و دعاوی چک و سفته بسیار زیاد است. بسیاری از مردم به دنبال وکیل چک برگشتی تهران هستند تا پرونده خود را به وی بسپارند. چرا که پیگیری یک پرونده آن هم در شهر تهران، مستلزم صرف زمان و هزینه زیاد است.

 مردم تهران به دلیل اشتغال زیاد و نیز عدم آگاهی از مسائل حقوقی ترجیح می‌دهند، که پرونده‌های این چنینی که رفت و آمد زیادی را در مراجع قضایی می‌طلبد، به وکیل بسپارند.

برای پیدا کردن وکیل چک برگشتی تهران، راه‌های زیادی وجود دارد. یکی از بهترین راه‌ها جستجو در اینترنت و بررسی رزومه وکلای مختلف در این زمینه است.

 موسسات حقوقی زیادی وجود دارند که کار مطالبه وجه چک را با وکلای متخصص انجام می‌دهند. به خاطر داشته باشید، که پشتکار اولین حرف را در انتخاب وکیل چک برگشتی تهران می‌زند. چرا که مطالبه وجه از دعاوی است که پیگیری زیادی می‌طلبد.

 به خصوص در بخش استعلام و توقیف اموال که باید طی چندین روز، وکیل به مراجع قانونی مختلف از بانک‌ها گرفته تا ثبت اسناد و اداره راهور، بورس و … مراجعه نماید.

مشاوره رایگان با وکیل چک

موسسه حقوقی دادپویان برای استفاده بهتر مخاطبین از وکلا به طور رایگان در سایت موسسه قسمتی را به عنوان پرسش و پاسخ حقوقی رایگان در نظر گرفته تا شما به راحتی سوالات خود را مطرح نمایید و وکلای متخصص پاسخ شما را بدهند.

ویژگی‌های وکیل چک و سفته

در حرفه وکالت به دلیل پیچیدگی و تنوع موضوعی، معمولا وکلا زمینه تخصصی را برای کار و فعالیت حقوقی و یا کیفری انتخاب می‌کنند. وکیل مالی یا چک، سفته و اسناد تجاری، وکیلی است که به طور تخصصی در زمینه دعاوی مالی اسناد تجاری فعالیت دارد و می‌‌تواند در زمینه مطالبه وجه چک و سفته، مطالبه وجه بر مبنای رسید عادی، مطالبه ثمن معامله، صدور قرار تامین خواسته، فک رهن و… فعالیت نماید. ویژگی‌های این نوع وکیل عبارتند از:

  • تسلط به انواع اسناد تجاری و رسمی نظیر چک، سفته، برات، برگه سهام و …
  • تسلط و مهارت دفاع در چک کیفری و جلوگیری از حقوقی شدن چک
  • تسلط بر فرایند صدور قرار تامین خواسته و نحوه توقیف اموال
  • دفاع مدبرانه در جلسه دادگاه و پیگیری مناسب پرونده

نحوه وصول چک صیادی توسط وکیل چک

با تصویب قانون اصلاح قانون چک، بانک مرکزی اقدام به طراحی چک با طرح جدید موسوم به چک های صیادی نموده است. نحوه وصول چک صیادی توسط وکیل چک با چک های قدیمی دارای تفاوت‌های اساسی است.

 در این چک ها، شماره ۱۶ رقمی موسوم به شناسه چک وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن استعلام وضعیت چک و شخص صادر کننده را دریافت نمود. وکیل چک باید نسبت به تغییرات رخ داده در مورد مطالبه وجه چک صیادی آگاهی کامل داشته باشد. در غیر این صورت وصول چک صیادی توسط وکیل چک و سفته با مشکل روبرو می‌شود. این امر در شهر تهران بسیار بیشتر به چشم می آید. زیرا در شهر تهران حجم تبادل چک بسیار بالاست. به همین دلیل انتظارات از یک وکیل چک برگشتی تهران بسیار زیادتر است.

مزایای استفاده از وکیل چک

به طور خلاصه، مزایای استفاده از وکیل مطالبه وجه عبارت است از:

عدم نیاز به حضور موکل :  در تمامی مراحل دادرسی شامل دفتر خدمات الکترونیک قضایی، دایره واخواست، اجرای ثبت، دادگاه، اجرای احکام، دایره مزایده و … نیاز به حضور موکل نخواهد بود.

بسیاری از افراد از نقش وکیل چک و سفته و نیز میزان کار وی بر روی پرونده بی اطلاع هستند. در حالی که، پرونده های مطالبه وجه به طور کلی جزو وقت گیرترین پرونده ها بوده و بهتر است در صورت توانایی مالی از وکیل بهره گرفته شود.

وکیل چک

وکیل چک صیادی

وکیل چک برگشتی

وکیل چک بلامحل

وکیل حکم جلب

وکیل توقیف اموال

ما در کارمان بهترین هستیم.

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخص دادپویان از عهده آن برمیایند.

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری تضمین در ارائه بهترین خدمات چک را به شما میدهد و مانند دیگر موسسات حقوقی و اپلیکیشن ها، دلال حقوقی به شما نمیرود که به شما وکیل معرفی کند.

بلکه خودش سی وکیل متخصص دارد و شما میتوانید به صورت تخصصی با هر کدام از وکلای متخصص چک مشاوره بگیرید.

تا حصول نتیجه همراه شما هستیم. مستحضر باشید که پرونده شما توسط یک تیم حقوقی متشکل از پنج وکیل پایه یک دادگستری بررسی خواهد شد.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

وجه تمایز دادپویان نسبت به دیگران

  • تغییر وکیل در صورت نارضایتی
  • به نتیجه رساندن بیش از ششصد پرونده چک
  • بررسی پرونده و احتمال شکست یا پیروزی
  • متکی نبودن به یک وکیل (بررسی توسط سه وکیل)
  • نظارت بر پرونده ها تا انتها توسط مدیر حقوقی دادپویان
نمایش کمتر بیشتر بخوانید

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب