بهترین وکیل ملکی

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری و تصویری با بهترین وکیل ملکی در تمام ایران

تیم موسسه حقوقی دادپویان

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ملکی، مشاوره های حقوقی به صورت مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری میباشد که شما با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مجرب در دعاوی حقوقی گفتگو خواهید کرد. بهترین حق الوکاله را پرداخت میکنید و خیالتان از بابت پیگیری پرونده ها راحت خواهد بود. تمامی وکلای دادپویان بیش از ده سال سابقه وکالت دارند و در کار خود خبره میباشند. لذا به بهترین شکل زیرنظر مدیر موسسه خدمات حقوقی انجام خواهد شد و شما هیچ نگرانی ندارید.

وکیل ملکی مشاوره رایگان

 وکیل ملکی مشاوره رایگان به وکیلی گفته می شود که در حوزه دعاوی ملکی تخصص دارد. دعاوی ملکی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی است که به نوعی به موضوع ارتباط بین اموال غیر منقول و انسان مربوط می شوند.

 اموال غیر منقول به اموالی گفته می شوند که امکان جابه جایی و نقل مکان ندارند و در یک تقسیم بندی شامل املاک و اراضی می باشند و در تقسیم بندی دیگر می توان اراضی را به اراضی داخل محدوده شهری و خارج محدوده شهری تقسیم بندی کرد و در تقسیمی دیگری املاک را می توان به املاک تجاری و مسکونی منفک کرد لذا دعاوی مختلفی در رابطه با تقسیم فوق مطرح می شود که تمام این دعاوی در حوزه کاری وکیل ملکی است.

چگونه وکیل ملکی شویم؟

چگونه وکیل ملکی شویم؟ چنان چه ملک مالکی (اعم از اراضی و انبیه) به هر دلیلی در تصرف شخص دیگری باشد و مالک راضـی به ادامـه تصرفات متصرف نباشد می تواند با اخذ وکیل ملکی با تقدیم دادخواست خلع ید به مرجع قضائی درخواست اخراج متصرف از ملک خویش را بنماید.

بهترین وکیل ملکی

بهترین وکیل ملکی در صورتی که بین مالک و مستاجر قرارداد اجاره ای منعقد شود و مدت قرارداد به اتمام برسد و مستاجر از تخلیه ملک امتناع ورزد موجر یا وکیل ملکی می تواند با مراجعه به شورای حل اختلاف با تودیع مبلغ قرض الحسنه (پول پیش) تقاضای صدور دستور تخلیه را بنماید که این دستور فوری و غیرقابل اعتراض می باشد.

وکیل ملکی ارزان

وکیل ملکی ارزان سرقفلی در حقیـقت وجه و پـولی است که مستاجر برای مالکیت منافع یک مکان تجاری به موجر و مالک پرداخت می کند ولی هم چنان مالکیت عین و ملک مکان تجاری متعلق به موجر و مالک باقی می ماند و برای استفاده مستاجر از عین و ملک مکان تجاری قرارداد اجاره با صاحب ملک منعقد می شود و اجاره بها توسط مستاجر به موجر و مالک پرداخت می شود.

در واقع فرد با پرداخت این مبلغ امتیاز تجاری بودن ملک را از مالک خریداری کرده است و مالک این حق شده است نه مالک عین مغازه.

وکیل ملکی چیست؟

وکیل ملکی چیست؟ در قرارداد اجاره اماکن مسکونی میزان اجاره بهای ماهیانه مشخص می شود که مستاجر متعهد می شود در ابتدا و یا انتهای هر ماه مبلغ مورد نظر را به مالک و موجر پرداخت نماید.

چنان چه مستاجر به تعهد پرداخت اجـور ماهیانـه عمـل ننمایـد و اجور به تعویـق بیفـتد مالـک مـی تواند با اخذ وکیل ملکی با تقدیـم دادخواست به مرجع قضائی  مطالبه اجورمعوقه را درخواست نماید و غالبا اجاره نامه ها در صورت تعویـق پرداخت اجور از طرف مستاجر برای مالـک حق فسـخ اجاره نامه پیش بینی می شود که مالک می تواند یا وکیل ملکی برای فسخ اجاره نامه و تخلیه مستاجر به مرجع قضائی مراجعه نماید.

وکیل ملکی خوب تهران

وکیل ملکی خوب تهران هر شی اعم از منقول یا غیر منقول که تحت تصرف و استیلاء شخص قرار دارد نشان دهنده این است که این شی از آن اوست و مدعی باید برای به دست آوردن و تصرف شی که نزد دیگری می‌باشد صرفا می‌تواند اقامه دعوی و از ادله  اثبات دعوی در صورت وجود استفاده کند تا مرجع قضایی حکم به نفع او دهد و او را به  عنوان مالک و متصرف حقیقی آن شی یا حق بشناسد.  در واقع چارچوب مشخصی برای اثبات تصرف وجود ندارد و در اینجا پای عرف به میان می آید.

بهترین وکیل ملکی تهران نی نی سایت

بهترین وکیل ملکی تهران نی نی سایت در مواردی ممکن است مالک  سند رسمی نداشته باشد و ملک او هم به صورت نامشروع و غیر قانونی، در تصرف قرار گرفته باشد. یک وکیل ملکی از طریق یکی از این سه دعوای رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت و رفع ممانعت از حق که شباهت زیادی با هم دیگر دارند،  با رعایت مواردی و با تشخیص درست و تحلیل منطقی صحیح، می تواند از طریق دادگاه حقوقی یا دادگاه جزایی بنا به تشخیص خود، موکل را به گرفتن حقوق خود متمایل سازد.

  • انواع دعاوی ملکی در قانون

به طور کلی دعاوی ملکی که توسط وکیل معاملات ملکی مورد رسیدگی قرار می‌گیرند، به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

وکیل ملکی انلاین

وکیل ملکی انلاین دعاوی ملکی حقوقی: دعاوی ملکی حقوقی درهنگام نقض عهد یا سهل‌ انگاری از سوی هر یک از طرفین در انجام تکالیف مقرر در قرارداد رخ می‌دهد بدون این که عنصر مجرمانه‌ای دخیل باشد.

 برای مثال دعاوی الزام به اخذ پایان کار و مفاصا حساب مالیاتی، اخذ ثمن معامله، دعاوی مربوط به سرقفلی یا حق کسب و پیشه، اخذ صورت مجلس تفکیکی، فسخ اجاره نامه، فسخ قراردادهای ملکی و… جزئی از دعاوی ملکی حقوقی هستند.

  • دعاوی ملکی کیفری: دعاوی ملکی کیفری هنگامی حادث می‌شود که یکی از طرفین دعوا، با سوء نیت عملی مجرمانه نسبت به ملک دیگری مرتکب شود. برای مثال فروش مال غیر، اجاره مال غیر، جعل سند ملکی، خیانت در امانت در خصوص ملک و … از جمله دعاوی ملکی کیفری هستند.
  • دعاوی ملکی ثبتی: دعاوی ملکی ثبتی در هنگام نقض یا عدم رعایت هر گونه قانون ثبت املاک و اعتراض یکی از طرفین رخ خواهد داد. برای مثال از جمله دعاوی ملکی ثبتی می‌توان به دعاوی ابطال سند رسمی، ابطال نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت، ابطال عملیات اجرایی ثبت و … اشاره کرد.

هر سه دسته دعاوی ملکی، نیازمند وکالت وکیل ملکی متخصص و ماهری در همان زمینه است.

وکیل ملکی

وکیل اثبات مالکیت

وکیل دستور فروش

وکیل تصرف عدوانی

وکیل تنظیم سند

وکیل حق سرقفلی

ما در کارمان بهترین هستیم.

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخص دادپویان از عهده آن برمیایند.

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری تضمین در ارائه بهترین خدمات ملکی را به شما میدهد و مانند دیگر موسسات حقوقی و اپلیکیشن ها، دلال حقوقی به شما نمیرود که به شما وکیل معرفی کند.

بلکه خودش سی وکیل متخصص دارد و شما میتوانید به صورت تخصصی با هر کدام از وکلای متخصص ملکی مشاوره بگیرید.

تا حصول نتیجه همراه شما هستیم. مستحضر باشید که پرونده شما توسط یک تیم حقوقی متشکل از پنج وکیل پایه یک دادگستری بررسی خواهد شد.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

وجه تمایز دادپویان نسبت به دیگران

  • تغییر وکیل در صورت نارضایتی
  • به نتیجه رساندن بیش از ششصد پرونده ملکی
  • بررسی پرونده و احتمال شکست یا پیروزی
  • متکی نبودن به یک وکیل (بررسی توسط سه وکیل)
  • نظارت بر پرونده ها تا انتها توسط مدیر حقوقی دادپویان
نمایش کمتر بیشتر بخوانید

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب