تیم متخصص موسسه حقوقی دادپویان

با تیم متخصص موسسه حقوقی دادپویان آشنا شوید. وکلای دادپویان مشاوره حقوقی تخصصی به صورت تلفنی و حضوری به شما میدهند.

تیم موسسه حقوقی

زمانی که حرف از تیم می شود یعنی یک گروه مشترک با اهداف مشترک، تیم معمولا از یک هماهنگی خاص و با قواعدی مخصوص به خود و هر کسی از آن یک کار مهم را به مسئولیت قبول می کند و تا پیروزی و به ثمر رسیدن آن برنامه همچنان در کنار هم به فعالیت و همکاری می پردازند.

موسسات حقوقی معمولا از چندین وکیل برخوردار هستند وکلایی در زمینه های مختلف و وقتی این وکلا با دانش و تخصص خود در کنار هم گرد هم می آیند و هدفشان انجام کارهای قضایی و مشاورات و قبول دعاوی باشد می گویند تیم موسسه حقوقی، و زمانی که وکلای مجموعه با هم سازگاری بالا داشته باشند و در کنار هم بتوانند با تخصصی که دارند نیاز جامعه را برآورده کنند می گویند تیمی متشکل شده از وکلای موفق.

اکثر موسسات حقوقی در زمینه های مختلف قبول دعاوی می کنند زیرا تیم وکیل های آن های در تمام زمینه ها تکمیل می باشد.

و چنانچه موسسه ای، یکی از وکلای متخصص به دعاوی را نداشته باشد و نتواند از آن وکیل بهره ببرد آن موسسه، ضعف دارد و نمی تواند موسسه قوی ای باشد.

لذا مدیران موسسه در انتخاب وکلای خود برای تیمی که گرد هم می آورند باید بسیار حساس و دقیق باشد که ضریب خطا ها یشان هم پایین بیاید.

موسسه ای قوی ظاهر می شود که همواره وکلای خود را در زمینه قانون ها و تبصره های قانونی به روز نگاه دارد و همیشه سطح وکلای خود را در بالاترین سطح علمی نگاه دارد.

تیم وکلا

هر موضوع کسب و کاری برای بهتر اجرا شدن کارهایشان و رضایت مخاطبین خود باید به نوعی کارها را تیمی پیش ببرد زیرا با گسترش علم و تکنولوژی جای برای فردی کار کردن نیست، و هر کسی باید به طور تخصصی کاری را برعهده بگیرد.

تیم وکلای دادپویان

تیم وکلای دادپویان با نظارت مدیر موسسه متشکل شده از بهترین وکلای به نام و متخصص در رشته های متنوع و مختص به خود به طور مثال در حال حاضر ما در جامعه به چند موضوع پایه قضایی که بیشترین درگیری ها و نزاع ها بر

روی آن چهارچوب می چرخد، مانند دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی مالی، دعاوی جرائم رایانه ای و غیره…

که هر کدام از این موضوعات خودش بیش از سیصد مورد خواسته و دادخواست مربوط به خود را دارد.

مدیر موسسه حقوقی دادپویان همواره در تلاش می باشد که با انتخاب بهترین وکیل در حوزه و تخصص های متنوع بتواند بهترین تیم وکلا را در موسسه گرد هم آورد.

هرگاه یک موسسه تیم وکلای کامل و متخصص به رشته های مختلف را داشته باشد دیگر هیچ موکلی بدون پاسخ نمی ماند و در زمینه های مشاوره تلفنی حقوقی یا مشاوره حقوقی تصویری و مشاوره حقوقی حضوری و قبول دعاوی آن تیم همیشه در کنار موکلین هستند تا کارها را به نحو احسنت پیش ببرند.

سخن پایانی

تیم وکلای موسسه حقوقی دادپویان متشکل شدن بیش از 30 وکیل در تخصص های مختلف تا بتواند در صورت نیاز در هر حوزه حقوقی بتواند نیاز شما عزیزان را برآورده نماید و خدمات تیم وکلای موسسه حقوقی دادپویان عبارتند از مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی تصویری، و مشاوره حقوقی حضوری و قبول کلیه دعاوی و انجام و ثبت قراردادها و در کل هر کار حقوقی و قضایی که دارید با خیالی راحت می توانید به تیم وکلای متخصص موسسه حقوقی دادپویان بسپارید. مشاوره تلفنی با وکیل است.

تیم وکلای متخصص موسسه حقوقی دادپویان همیشه در کنار شما هستند.

تیم موسسه حقوقی دادپویان

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب

وکلای موسسه حقوقی دادپویان بیش از دوازده سال سابقه وکالت دارند و هریک به صورت تخصصی وکالت میکنند. مثلا وکلایی که در حوزه کیفری فعالیت دارند، خدماتی در زمینه ملکی انجام نمیدهند و یا وکلایی که در زمینه دعاوی خانواده فعالیت میکنند، در زمینه ملکی خدماتی ارائه نمیدهند. تخصصی بودن وکالت در دادپویان بزرگترین افتخار ماست.

قبل و بعد از وکالت، تمامی اقدامات انجام شده توسط وکلا، زیرنظر تیم تخصصی بررسی دادپویان که متشکل از مدیر موسسه (سید محمد صادقی) و دو نفر از وکلای دیگر، انجام خواهد شد.

وکلای متخصص موسسه حقوقی دادپویان به صورت تخصصی خدمات زیر را به شما عزیزان ارائه میدهند: مشاوره حقوقی تلفنی، حضوری، تصویری، تنظیم انواع اوراق قضایی شامل دادخواست، اظهارنامه، لایحه و شکواییه، انواع قراردادهای حقوقی و محاسبات و اجرای احکام دادگستری که حکم قطعی راجع به آنها صادر شده است و …

وکلای متخصص در زمینه های مختلف از قبیل ملکی، خانوادگی، کیفری، ارث، اداره کار، وصول مطالبات، دیوان عدالت اداری، ثبت شرکتها، دعاوی بین المللی، جرایم اقتصادی، شهرداری و …. فعالیت میکنند که هر وکیل در زمینه تخصصی خود به انجام وکالت میپردازد.

تنها سه گام برای حل کردن مشکلات حقوقی شما نیاز است.

1. تماس با دادپویان

2. مشاوره حقوقی

3. قرارداد وکالت

مشاوره های تلفنی حقوقی از ۹۹ هزار تومان با وکیل متخصص شروع میشود.

بله. هر وقت که شما نیاز به مشاوره تلفنی و حضوری حقوقی داشتید، میتوانید با دادپویان تماس بگیرید. از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب.

دادپویان به شما تضمین کیفیت در مشاوره های حقوقی را با توجه به تخصص هر وکیل میدهد.

بله. بهترین حق الوکاله متناسب با موضوع پرونده و با پیشرفت کار اخذ میشود.

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری آقا و خانم به صورت تخصصی به انجام وکالت میپردازد.