بهترین وکیل قراردادها

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری و تصویری با بهترین وکیل قراردادها در تمام ایران

تیم موسسه حقوقی دادپویان

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل قراردادها، مشاوره های حقوقی به صورت مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری میباشد که شما با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مجرب در دعاوی حقوقی گفتگو خواهید کرد. بهترین حق الوکاله را پرداخت میکنید و خیالتان از بابت پیگیری پرونده ها راحت خواهد بود. تمامی وکلای دادپویان بیش از ده سال سابقه وکالت دارند و در کار خود خبره میباشند. لذا به بهترین شکل زیرنظر مدیر موسسه خدمات حقوقی انجام خواهد شد و شما هیچ نگرانی ندارید.

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران

از آن جایی که  امور قراردادها چند ماهیت دارند و شخصی که می‌خواهد قراردادی را منعقد نماید ممکن است به علت عدم آگاهی از قوانین و به‌ کاربردن کلمات نامناسب، متحمل خسارت‌های بسیار زیاد مالی و معنوی شود توصیه ما به شما این است که برای تنظیم قراردادهای خود حتما با وکیل امور قراردادها مشورت نمایید.

وکیل امور قراردادها از آن جایی که در حوزه تنظیم قرارداد تخصص دارد می‌تواند شما را در راستای تنظیم یک قرارداد اصولی حقوقی و تجاری  با استفاده از به‌کاربردن کلمات و مفاهیم مناسب حقوقی راهنمایی کرده تا از بروز خسارت ضمن قرارداد جلوگیری نماید.

هزینه وکیل تنظیم قرارداد

سوالی که بسیار در خصوص بحث تنظیم قراردادها مطرح می‌شود هزینه‌های تنظیم آن توسط وکیل متخصص در این حوزه می‌باشد، در پاسخ به این سوال باید مطرح نماییم که تنظیم قراردادها با توجه به ‌نوعی که دارند  از حیث حقوقی و تجاری  و پیچیدگی‌های که ذیل ماهیت آن‌ها ایجاد می‌شود از حیث هزینه تنظیم قرارداد متفاوت هستند.

نحوه تماس با وکیل تنظیم قرارداد

اگر خواهان مشاوره یا وکالت وکیل تنظیم قرارداد در امر تنظیم عقد قرارداد هستید، باید بدانید که راه های برقراری تماس با این وکلا بسیار است علاوه بر حضور فیزیکی شما در موسسه حقوقی می توانید با تماس تلفنی یا تماس اینترنتی و آنلاین با وکیل خود مشاوره غیر حضوری داشته باشید.

 تا امر تنظیم قرارداد های خود را با بهترین و قانونی ترین شکل ممکن انجام دهید. با مراجعه به سایت موسسه حقوقی دادپویان وکلای متخصص می توانید اقدام به تنظیم وقت با وکیل مجرب و با تجربه نمایید و شما را در پاسخ به سوالات کمک و راهنمایی نمایند.

کارشناس حقوقی قراردادها

کارشناسان حقوقی دادپویان نیز در کنار شما هستند تا هروقت نیاز به پیگیری و صحبت با وکیلتان بود، این کار را از جانب شما انجام دهند و نتیجه را به شما اعلام نمایند. حق الوکاله ای که به شما اعلام میشود، بهترین حق الوکاله در میان موسسات حقوقی دیگر است و شما یکجا پرداخت نمیکنید.

در حقیقت وکیل قرارداد، همان وکیل پایه یک دادگستری ومشاوره حقوقی است که ضمن داشتن پروانه وکالت، تمرکز خود را بر قرارداد نویسی و حل و فصل دعاوی مربوط به قراردادها  گذاشته و می تواند شما را در این امور یاری رساند.

ویژگی های وکیل تنظیم قرارداد

آگاهی و تخصص وکیل قرارداد در نگارش اصولی یک قرارداد و درج موارد مهمی چون شرط ارجاع به داوری، حق فسخ، بیان نحوه جبران خسارت که افراد عادی ممکن است از میزان اهمیت آن‌ها در یک قرارداد بی‌اطلاع باشند.

تسلط وکیل تنظیم قرارداد به حداقل دو زبان زنده دنیا به‌خصوص زبان انگلیسی، چرا که زبان انگلیسی در بحث قراردادها بسیار می‌تواند مورد استفاده به ‌خصوص در بحث قراردادهای تجاری قرار بگیرد.

تنظیم قرارداد توسط وکیل می‌تواند از بروز هزینه‌های احتمالی ناشی از اشتباهاتی که ممکن است رخ دهد جلوگیری نماید.

وکیل متخصص قرارداد از آن جایی که آگاهی بالایی در خصوص بحث داوری و شرایط ارجاع آن دارد می‌تواند با تنظیم قرارداد اصولی و درج شروط داوری، قرارداد را در مسیری قرار دهد که طرفین در صورت بروز اختلاف به‌جای مراجعت به دادگاه این اختلاف را از راه داوری حل ‌وفصل نمایند.

وکیل قراردادها

وکیل مشارکت در ساخت

وکیل مضاربه

وکیل ابطال قرارداد

وکیل تنظیم قرارداد

وکیل قرارداد کاری

ما در کارمان بهترین هستیم.

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخص دادپویان از عهده آن برمیایند.

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری تضمین در ارائه بهترین خدمات قراردادها را به شما میدهد و مانند دیگر موسسات حقوقی و اپلیکیشن ها، دلال حقوقی به شما نمیرود که به شما وکیل معرفی کند.

بلکه خودش سی وکیل متخصص دارد و شما میتوانید به صورت تخصصی با هر کدام از وکلای متخصص قراردادها مشاوره بگیرید.

تا حصول نتیجه همراه شما هستیم. مستحضر باشید که پرونده شما توسط یک تیم حقوقی متشکل از پنج وکیل پایه یک دادگستری بررسی خواهد شد.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

وجه تمایز دادپویان نسبت به دیگران

  • تغییر وکیل در صورت نارضایتی
  • به نتیجه رساندن بیش از دو هزار پرونده قراردادها
  • بررسی پرونده و احتمال شکست یا پیروزی
  • متکی نبودن به یک وکیل (بررسی توسط سه وکیل)
  • نظارت بر پرونده ها تا انتها توسط مدیر حقوقی دادپویان
نمایش کمتر بیشتر بخوانید

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب