خدمات حقوقی دادپویان

خدمات حقوقی دادپویان، بهترین مشاوره های حقوقی را به شما ارائه میدهد. گروه وکلای دادپویان به صورت 24 ساعته مشاوره تلفنی حقوقی، مشاوره حضوری حقوقی، مشاوره تصویری حقوقی و مشاوره رایگان به صورت پرسش و پاسخ را به شما ارائه خواهد کرد. بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری مجرب و متخصص در مسائل حقوقی و کیفری بهترین اطلاعات و راهنمایی را به شما خواهند داد.

انواع خدمات حقوقی

انواع خدمات حقوقی احتمالا بسیاری از آشنایان و موکلین عزیز در راستای یافتن جایگاهی برای رفع نیازهای حقوقی خود به واژه بهترین موسسه حقوقی برخورد کرده و متعاقباً این سوال به ذهنشان متبادر می گردد که خدمات و وظایف موسسات حقوقی چیست؟ در راستای پاسخ به این پرسش بر آنیم که در این نوشتار نحوه مشاوره حقوقی با یک موسسه حقوقی معتبر و همچنین تفاوت موسسات حقوقی را با دفتر وکالت مورد بررسی قرار دهیم.

یک موسسه حقوقی معتبر ارائه دهنده خدمات حقوقی به صورت تخصصی و تلفنی و حضوری و تصویری با گروهی از وکلای پایه یک دادگستری است. یکی از اصلی ترین خدمات موسسات حقوقی، مشاوره حقوقی می باشد.

این موسسات با چندین وکیل متخصص در زمینه دعاوی کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، چک، تجارت، قراردادها، شهرداری و تجارت الکترونیکی، قراردادهای استارتاپ ها و سرمایه گذاری جسورانه، ثبت برند و دعاوی مالکیت فکری علامت تجاری و نام تجاری فعالیت دارند.

ارائه خدمات حقوقی

ارائه خدمات حقوقی به صورت مشاوران حقوقی دادپویان در موضوعات مختلفی نظیر خانواده، کیفری، ملکی و مالکیت فکری، بیمه و مالیات، امور بازرگانی و بین‌المللی، اسناد تجاری و سرمایه گذاری مشاوره‌های حقوقی تخصصی به شکل تلفنی، تصویری و حضوری ارائه می‌کند.

دادپویان بستری را آماده کرده است تا به راحتی بتوانید پرونده حقوقی خود را در تمامی دعاوی خانوادگی، کیفری و جنایی، ملکی، شهرداری، دیوان عدالت اداری، فضای مجازی، جرایم رایانه ای، زمین شهری، جرایم اقتصادی و امنیتی به وکیل متخصص بسپارید.

کمک حقوقی

امروز به دلیل نقش فزاینده قوانین در تنظیم رفتارهای اجتماعی و تخصصی شدن حوزه احقاق حق و جلوگیری از تحمل ضرر و زیان، استفاده از مشاوران حقوقی در بسیاری از امور زندگی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

در مسائلی مانند استخدام، خرید، عقد یک قرارداد، امور متنوع کیفری، جنایی، دیه خانوادگی، ازدواج، طلاق، ارث، چک و سایر اسناد تجاری، تصادفات، امور مشاور حقوقی تمام وقت می تواند در مناسبات تعهدآور اعضاء و در رفتارهای اجتماعی ایشان امنیت خاطر و آرامش نسبی را سبب شود.

موسسه حقوقی دادپویان به منظور تامین این نیاز و با استفاده از اختیار تفویضی اعضاء جهت انتخاب وکیل، کمک رسانی حقوقی را به وسیله موسسه حقوقی کمک رسان دادپویان که متشکل از گروهی از وکلای با سابقه دادگستری و اعضاء هیئت علمی دانشگاه ها است را با مزایای ویژه در دسترس اعضاء قرار می دهد.

خدمات حقوقی موکل

خدمات حقوقی موکل چیست؟ خدماتی است که موسسه حقوقی دادپویان به موکلین خود ارائه میدهد. انواع خدمات شامل مشاوره های حقوقی به صورت تلفنی، آنلاین، حضوری، تصویری و سوال و جواب حقوقی رایگان که میتوانید با هر وکیل متخصصی که میخواهید مشاوره داشته باشید.

مشاوره حقوقی تلفنی

رزرو وقت مشاوره تلفنی کمتر از یک دقیقه. طبق تجربه، بهترین روش مشاوره با وکیل مجرب، مشاوره تلفنی است که پیشنهاد میشود سی دقیقه را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی حضوری

رزرو وقت مشاوره حضوری کمتر از یک دقیقه. اگر نیاز به بررسی دقیق مدارک و پرونده شما وجود دارد، بهترین روش پیشنهادی مشاوره حضوری است.

مشاوره حقوقی تصویری

رزرو وقت مشاوره تصویری کمتر از یک دقیقه. اگر نیاز به مشاوره دقیق با وکیل دارید اما به هر دلیل نمیتوانید حضوری تشریف بیارید، بهترین روش مشاوره تصویری است.

پرسش و پاسخ حقوقی رایگان

ثبت سوال حقوقی شما کمتر از یک دقیقه. اگر نیاز به مشاوره رایگان با وکیل دارید و سوال شما کوتاه است، بهترین روش ثبت سوال حقوقی به صورت رایگان است.

%10 تخفیف برای رزرو وقت از طریق سایت

با استفاده از کد تخفیف "dadpouyan10" برای اولین رزرو خود 10% تخفیف بگیرید.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

بالاترین امتیاز ثبت شده

امتیاز 4.9 بر اساس 18,742 دیدگاه مشتریان دادپویان

مشاوره های داده شده

تاکنون در دادپویان 48,739 مشاوره ارائه شده

کیفیت ارائه خدمات

تضمین 100% در ارائه مشاوره های حقوقی

پرونده های به نتیجه رسیده

تاکنون 4,681 پرونده حقوقی و کیفری نتیجه بخش بوده