بهترین وکیل خانواده

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری و تصویری با بهترین وکیل خانواده در تمام ایران

تیم موسسه حقوقی دادپویان

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل خانواده، مشاوره های حقوقی به صورت مشاوره تلفنی و حضوری و تصویری میباشد که شما با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مجرب در دعاوی حقوقی گفتگو خواهید کرد. بهترین حق الوکاله را پرداخت میکنید و خیالتان از بابت پیگیری پرونده ها راحت خواهد بود. تمامی وکلای دادپویان بیش از ده سال سابقه وکالت دارند و در کار خود خبره میباشند. لذا به بهترین شکل زیرنظر مدیر موسسه خدمات حقوقی انجام خواهد شد و شما هیچ نگرانی ندارید.

وکیل امور خانواده

 یکی از گرایشات اساسی علم حقوق مباحث خانوادگی است مباحث خانوادگی نیز در زیر مجموعه امور حقوقی قرار می‌گیرد با این تفاوت که قوانین خاص مانند قانون حمایت خانواده قانون اهدای جنین و آیین نامه هایی از این دست این گرایش را از حقوق خصوصی جدا نموده است.

باید توجه داشت وکیل خانواده علاوه بر تخصص تجربه و اطلاعات به روز شده قانونی باید تسلط لازم را به مباحث فقهی و شرعی داشته باشد چرا که حقوق خانواده برگرفته از شرع و فقه اسلامی بوده و در مواردی که قانون گذار سکوت کرده می توان با استناد به آیات و روایات در این زمینه خواسته مطلوب را از محکمه مطالبه نمود.

فارغ از مباحث تکنیکی و علم مربوط به این موضوع وکیل خانواده باید روحیه مسالمت جویانه نیز داشته باشد طبیعی است که یک وکیل متخصص دعاوی مالیاتی روحیه مناسبی برای انجام پرونده های خانوادگی را ندارد.

وکیل خانواده آنلاین

در گذشته تنها به شیوه حضوری و اغلب با گرفتن وقت قبلی می توانستید با وکلای دادگستری ملاقات نموده و موضوعات حقوقی مورد نظر را پیگیری نمایید. با وسعت یافتن دامنه ارتباطات رایانه ای و مخابراتی راهکارهای متعددی برای ارتباط با وکلای دادگستری به وجود آمده است.

امروزه سامانه های مخابراتی و اینترنتی متعددی وجود دارند که با ورود به آن ها می توان از خدمات گسترده وکیل خانواده آنلاین استفاده نمایید. موسسه حقوقی دادپویان با وکلای متخصص در حوزه دعاوی خانوادگی آماده ارئه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی به صورت آنلاین می باشد با ما تماس بگیرید.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده

برای آن که بهترین وکیل را انتخاب نمایید باید ویژگی های مهم زیر را بررسی کنید. ویژگی های بهترین وکیل در این حوزه عبارتند از:

بهترین وکیل خانواده در حوزه دعاوی خانواده که در قسمت‌های قبل گفته شد، باید مهارت کافی و نیز تجربه لازم را داشته باشد تا موکل با خیال راحت پرونده خود را به وی بسپارد.

دعاوی خانواده قطعا روح و روان موکل را شدیدا تحت تاثیر قرار می‌دهد. بنابراین، بهترین وکیل در این حوزه کسی است که حتما این موضوع را درنظر گرفته و بر همین اساس مصلحت موکل را مبنای کار خود قرار می‌دهد. علاوه بر این، در بسیاری موارد، موکل نیاز به تخلیه روحی از طریق هم صحبتی و همدردی با وکیل خود دارد. بنابراین یک وکیل خوب باید به این مساله توجه کند.

رازداری یکی از ویژگی‌های مهم بهترین وکیل خانواده است. در بسیاری از پرونده‌هایی که بین زوجین مطرح می‌شود، مسائلی وجود دارد که موکل به دلیل اعتماد به وکیل خود آن‌ها را مطرح می‌کند.

مسائلی که با آبروی موکل و یا طرف مقابل وی در ارتباط است و اظهار آن‌ها در هر جایی ممکن است عواقب ناخوشایندی داشته باشد. بنابراین، وکیل خوب باید تحت هر شرایطی اعتماد موکل را به عنوان مهم‌ ترین سرمایه حفظ نماید.

پشتکار از مهمترین شاخصه‌های بهترین وکیل در زمینه خانواده است. وکیل خوب کسی است که پرونده‌های خود را به طور منظم پیگیری نماید. به طور منظم به مرجع قضایی مراجعه کند، از لوایح دفاعیه طرف مقابل با خبر شود، با قاضی پرونده در مورد شرایط پرونده صحبت داشته باشد و موکل خود را در جریان اخبار پرونده قرار دهد.

قدرت استدلال و اقناع نیز از مهمترین ویژگی‌های وکیل خوب در این حوزه است. چرا که در جلسه رسیدگی، منطق، استدلال، لایحه دفاعیه خوب و مدیریت جلسه حرف اول را می‌زند.

حوزه‌های فعالیت وکیل خانواده

وکیل خانواده باید در زمینه‌های مختلف دعاوی خانواده که در ادامه ذکر خواهد شد، تجربه کافی داشته باشد و پرونده‌های متعددی در این زمینه‌ها انجام داده باشد.

وکیل طلاق متخصص

وکیل فعال در حوزه خانواده باید در زمینه طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و یا طلاق از طرف زن، پرونده‌های زیادی را انجام داده باشد. طلاق توافقی یکی از پرونده‌هایی است که وکلای زیادی در این زمینه فعالیت دارند. آشنایی به فراینده مشاوره بهزیستی، انجام پرونده طلاق توافقی در کوتاه‌ ترین زمان ممکن و نیز تخصص در زمینه طلاق از سمت زوجه یکی از بارزترین ویژگی‌های وکیل خوب شاغل در حوزه خانواده است.

مهریه

وکیل خانواده باید روند مطالبه مهریه از طریق اجرای ثبت و نیز نحوه توقیف اموال مرد را به طور کامل بداند. هم چنین وکیلی که در زمینه مهریه کار می‌کند باید پشتکار و سرعت عمل بسیار بالایی داشته باشد تا بتواند حق موکل خود را در زمان مناسب وصول کند.

حضانت

حضانت، یکی از حوزه‌های تخصصی وکیل شاغل در دعاوی خانواده است. به خصوص موضوع سلب حضانت که یکی از موارد بسیار دشوار و پیچیده در دادگاه‌هاست. بسیاری از مادران پس از ۷ سالگی فرزندشان، به دلیل عدم صلاحیت پدر تلاش دارند که بتوانند از طریق یک وکیل خوب، حضانت فرزند را به دست آورند. بنابراین، وکیل با تجربه در این حوزه با بررسی مدارک و نیز میزان احتمال برد در پرونده ورود می‌کند.

نفقه

مطالبه نفقه نیز یکی از حقوق مسلم زوجه است که از طریق وکیل خانواده خوب قابل پیگیری است. نفقه یکی از پرونده‌هایی است که نحوه دفاع در آن بسیار مهم است. در بسیاری از موارد، زن به دلیل عدم اطلاع از قانون و نیز عدم تمکین از شوهر خود از نفقه محروم می‌شود. وکیل متخصص می‌تواند با بررسی دقیق مدارک و نیز یک دفاعیه بسیار خوب در جلسه رسیدگی این حق را برای زن زنده نماید. اهمیت پرونده نفقه بیشتر در امکان استفاده از رای آن در پرونده طلاق است.

تمکین زوجه

تمکین، یکی از حقوق اساسی مرد است که متاسفانه برخی از زنان برای تحت فشار گذاشتن مرد نیز آن را دریغ می‌کنند. در چنین شرایطی، یک وکیل خوب فعال در زمینه خانواده می‌تواند با طرح دعوی الزام به تمکین و گرفتن رای به نفع موکل موجبات احقاق حق موکل را فراهم نماید.

حوزه‌های دیگری مانند اجرت المثل، اذن ازدواج و… وجود دارند که همگی در حیطه تخصصی وکیل خانواده است. به همین جهت، حوزه دعاوی خانواده، به لحاظ حجم کاری و نیز اهمیت موضوعات برای وکلا بسیار حائز اهمیت است.

اهمیت مشاوره با وکیل خانواده

همه  ما حساسیت و قدرت کلمات را به خوبی درک می کنیم، ما از کلمات برای انتقال مفاهیم و ارتباط گرفتن استفاده می کنیم حال در این لحظه باید به این فکر کنید که این کلمات می خواهند در دادگاه و در حضور قاضی در برابر شما دفاع کنند، این را با پیچیدگی، سنگینی و تخصصی بودن مباحث حقوقی بسنجید! کار آسانی نیست.

همه ما از تخصصی بودن مباحث حقوقی آگاهیم و به این دلیل هست که نیاز به وکیل خانواده متخصص و با تجربه داریم، وکلا مثل چراغ راه شما در تمام دعاوی و دادگاه ها هستند، آن ها با تمام وجود و با علم و تخصص از شما در برابر هرگونه ناحقی و ضایع شدن حقوقتان دفاع می کنند.

وکیل خانواده

وکیل طلاق

وکیل مهریه

وکیل نفقه

وکیل حضانت فرزند

وکیل سرپرستی

ما در کارمان بهترین هستیم.

هر مشکل حقوقی یا کیفری که داشته باشید، وکلای متخص دادپویان از عهده آن برمیایند.

دادپویان با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری تضمین در ارائه بهترین خدمات خانواده را به شما میدهد و مانند دیگر موسسات حقوقی و اپلیکیشن ها، دلال حقوقی به شما نمیرود که به شما وکیل معرفی کند.

بلکه خودش سی وکیل متخصص دارد و شما میتوانید به صورت تخصصی با هر کدام از وکلای متخصص خانواده مشاوره بگیرید.

تا حصول نتیجه همراه شما هستیم. مستحضر باشید که پرونده شما توسط یک تیم حقوقی متشکل از پنج وکیل پایه یک دادگستری بررسی خواهد شد.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

وجه تمایز دادپویان نسبت به دیگران

  • تغییر وکیل در صورت نارضایتی
  • به نتیجه رساندن بیش از سه هزار پرونده خانواده
  • بررسی پرونده و احتمال شکست یا پیروزی
  • متکی نبودن به یک وکیل (بررسی توسط سه وکیل)
  • نظارت بر پرونده ها تا انتها توسط مدیر حقوقی دادپویان
نمایش کمتر بیشتر بخوانید

تضمین کیفیت

بهترین حق الوکاله

بهترین راهکار

بهترین پشتیبانی

بهترین وکلا

متخصص و مجرب