قتل خونین در جلسه آشتی دادن زوج جوان

قتل خونین در جلسه آشتی دادن زوج جوان

در این خبر با قتل خونین در جلسه آشتی دادن زوج جوان آشنا شوید.

در صورت هرگونه سوال می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

سه نفر از عاملان درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای حاشیه ای بندرعباس شناسایی و دستگیر شدند. فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح جزییات این خبر بیان کرد: ماموران انتظامی شهرستان بندرعباس از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از یک فقره درگیری منجر به قتل واقع در روستای چهچکور مطلع و بلافاصله جهت بررسی به محل اعزام شدند.

سردار غلامرضا جعفری افزود: ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند یک جوان تبعه افغانستان از ناحیه سینه مجروح و در محل فوت شده که در بررسی اولیه صورت گرفته مشخص شد افرادی به نامان معلوم تبعه افاغنه ساکن کرمان به جهت حل مشکل خانوادگی میان یک زن و شوهر تبعه افعانستان که بستگان یکدیگر بودند در روستای چهچکور از توابع بندرعباس با یکدیگر قرار ملاقات گذاشته، که پس از حضور طرفین در محل به علت عدم سازش در حین صحبت کردن ابتدا بصورت لفظی و سپس فیزیکی با هم درگیر که در این درگیری یکی از طرفین به وسیله چاقو مجروح شده و بعلت شدت جراحات وارده در محل فوت کرده است.

دستگیری عاملان جنایت

وی اظهار کرد: در اجرای دستور مقام قضایی مبنی بر دستگیری کلیه افراد حاضر در صحنه درگیری، ماموران در این اقدام ضربتی 3 نفر از عاملان درگیری که یکی از آنان برادر مقتول بوده و بدلیل مصدومیت در یکی از بیمارستان های بندرعباس تحت مداوا بود شناسایی و دستگیر کردند.

قتل خونین در جلسه آشتی دادن زوج جوان

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان این که پس از حضور کارآگاهان تشخیص هویت و اداره جنایی پلیس آگاهی و بازدید از محل و متوفی، جسد به پزشکی قانونی انتقال شد، با هدف پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار و مشابه در استان به عموم شهروندان و مردم این استان توصیه کرد: در حل مشکلات و اختلافات خانوادگی با مراجعه به مراکز مشاوره تخصصی، ضمن کنترل خشم و پرهیز از هرگونه اقدام شتاب زده و غیر قابل جبران، موضوع را از طریق مبادی قانونی و قضایی پیگیری و دنبال کنند.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

رزرو آنلاین وقت مشاوره

با انتخاب وکیل برگزیده دادپویان با بهترین وکیل پایه یک متناسب با موضوع خود مشاوره بگیرید.
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *