محیطبان کرمانشاهی به شهادت رسید

محیطبان کرمانشاهی به شهادت رسید

محیطبان کرمانشاهی به شهادت رسید.

در صورت هرگونه سوال می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

صفحه یگان حفاظت محیط زیست نوشت: ساعتی پیش برومند نجفی محیط‌بان کرمانشاهی در جریان برگزاری جلسه دادگاه رسیدگی به اعاده دادرسی پرونده (متهم شدن برومند نجفی به قتل یک شکارچی غیرمجاز) توسط پدر مقتول در مقابل مجتمع قضایی کرمانشاه به شهادت رسید.

پس از جلسه دادگاه امروز، محیط‌بان برومند نجفی به همراه یک سرباز در حال خارج شدن از ساختمان دادگاه بود که با تجمع اقوام مقتول روبه‌رو می‌شود و در نهایت با تیراندازی پدر مقتول به “برومند نجفی” و سرباز همراه او، محیط‌بان نجفی فوت شد و سرباز همراه او، راهی بیمارستان شد؛ قاتل نیز پس از تیراندازی از محل متواری شده است.

جزییات قتل شکارچی توسط برومند نجفی

در تاریخ 14 مرداد سال 1399 یکی از مخبران یگان حفاظت محیط زیست کرمانشاه با مشاهده چهار شکارچی غیرمجاز که با خودروی آفرود وارد منطقه حفاظت‌ شده بیستون کرمانشاه شده بودند و به‌گفته این مخبر، اقدام به شکار کرده بودند، موضوع را به پاسگاه محیط‌بانی مستقر در منطقه اطلاع می‌دهد.

محیطبان کرمانشاهی به شهادت رسید

بلافاصله بعد از اطلاع‌رسانی, پنج نفر از نیروهای یگان حفاظت محیط زیست کرمانشاه برای بررسی مسیله، خود را به خودروی شکارچیان می‌رسانند و در درگیری میان نیروهای محیط‌بانی و شکارچیان ضمن اصابت تعدادی تیر به خودروی شکارچیان، یک نفر از آن‌ها با گلوله محیط‌بان نجفی زخمی می‌شود و در ادامه جان خود را از دست می‌دهد.

برومند نجفی در بازداشت به سر می‌برد و بعد از برگزاری چندین بار دادگاه در نهایت حکم قصاص این محیط بان صادر می شود از آن زمان به بعد در پی اعتراض وکلای متهم و بر اساس پذیرش دیوان عالی پرونده برای رسیدگی مجدد به استان ارسال شد.

بر اساس آخرین جزییات این پرونده، درخواست اعاده‌ دادرسی پرونده‌ محیط‌بان برومند نجفی توسط دیوان‌ عالی کشور پذیرفته شده بود و این پرونده برای رسیدگی‌ مجدد حقوقی، به شعبه‌ هم‌ عرض، ارجاع داده شده بود.

دستور دستگیری قاتل برومند نجفی صادر شد

با دستور مقام قضایی نیروی انتظامی مامور دستگیری قاتل محیط‌ بان برومند نجفی شده است. شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه اظهار کرد: امروز پس از برگزاری جلسه دادگاه رسیدگی به اعاده دادرسی پرونده محیط‌ بان برومند نجفی خارج از مجتمع قضایی پدر مقتول به برومند نجفی تیراندازی می‌کند.

وی افزود: در جریان این تیراندازی محیط‌ بان برومند نجفی فوت کرد و پدر مقتول نیز متواری شده است. دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه اظهار کرد: با دستور مقام قضایی، نیروی انتظامی مامور دستگیری قاتل محیط‌ بان برومند نجفی شده است.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *