تنبیه پدر باعث مرگ فرزند شد

تنبیه پدر باعث مرگ فرزند شد

در این خبر با تنبیه پدری که باعث مرگ فرزندش شد آشنا شوید.

در صورت هرگونه سوال می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

اواخر خرداد ماه سال جاری، مرگ مشکوک پسر بچه 6 ساله‌ ای در بیمارستان شهدای تجریش توسط پرسنل بیمارستان به محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرایم‌ جنایی گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از ماموران کلانتری 101 تجریش با دستور بازپرس کشیک قتل راهی بیمارستان شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند، ماموران کلانتری پس از حضور در بیمارستان با جسد پسر بچه 6 ساله‌ای مواجه شدند که به دلیل خونریزی از ناحیه شکم فوت کرده و آثار سوختگی روی دست او مشهود بود.

تحقیقات ابتدایی نشان داد، متوفی با پدر و نامادری خود زندگی می‌کرده و پدر کودک هنگامی که فرزند خود را 3 هفته قبل به بیمارستان آورده بود به پرستاران ادعا کرده پسر 6 ساله‌اش قرص برنج خورده است.

محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرایم‌ جنایی پس از دریافت این اطلاعات دستور بازداشت پدر و نامادری متوفی را برای کشف ابعاد پنهان حادثه صادر کرد و در ادامه جسد پسر بچه 6 ساله برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

خیلی زود نامادری پسر 6 ساله توسط تیم جنایی هدف تحقیق قرار گرفت. وی گفت: چون خودم دارای فرزند هستم با متوفی و مادر اصلی‌ اش رابطه بدی نداشتم. او چند روز قبل از مرگش در حال بازی کردن با دوچرخه‌ اش بود که تصادف کرد.

وی ادامه داد: حالش مساعد بود اما ناگهان همه‌ چیز تغییر کرد. او را به بیمارستان منتقل که اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و 3 هفته بعد به کام مرگ فرو رفت. این در حالی است که پدرش گاهی اوقات پسر بچه خود را نیز تنبیه می‌کرد.

تنبیه پدر باعث مرگ فرزند شد

ضرب و جرح پسر بچه در خانه

پدر متوفی در بازجویی‌ های فنی، منکر ادعای اولیه خود نزد پرستاران بیمارستان شهدای تجریش مبنی بر اینکه پسرش قرص برنج خورده است، شد و در ادامه اظهارات ضد و نقیضی را به زبان آورد که همین موضوع، شک تیم جنایی را برانگیخت.

در گام بعدی مشخص شد، پدر متوفی در استان البرز سابقه کودک‌ آزاری داشته و اداره بهزیستی در خصوص مرگ فرزندش تحقیق و از وی شکایت کرده است، همین کافی بود تا متهم با دستور بازپرس ویژه قتل برای تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شود.

بررسی‌ها جهت کشف زوایای پنهان پرونده توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس ادامه داشت تا اینکه روز چهارشنبه 22 تیرماه، متهم برای تحقیقات بیشتر به شعبه دوم دادسرای امور جرایم‌ جنایی منتقل شد.

متهم در جریان تحقیقات به ضرب و جرح پسر بچه خود در خانه اعتراف کرد و گفت: چند باری پسرم را به دلیل دستشویی کردن روی فرش خانه تنبیه کرده بودم اما او باز هم کارش را تکرار می‌کرد.

وی ادامه داد: روز حادثه فرزندم برای چندمین بار روی فرش خانه دستشویی کرد. عصبانی شدم و وی را از ناحیه شکم و پهلو هدف ضربات دست قرار دادم و با قاشق داغ دستش را سوزاندم، این درحالی است که پسرم چند روز قبل هم با دوچرخه تصادف کرده بود.

تحقیقات جهت کشف ابعاد پنهان پرونده همچنان توسط محمد وهابی، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جرایم‌ جنایی ادامه دارد و جسد متوفی برای بررسی‌های بیشتر در اختیار متخصصان پزشکی قانونی قرار گرفته است.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

رزرو وقت در واتساپ

به واتساپ دادپویان پیام دهید تا کارشناسان وقت مشاوره حقوقی برای شما تنظیم کنند.
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *