تنبیه پدر باعث مرگ فرزند شد

تنبیه پدر باعث مرگ فرزند شد

در این خبر آشنا میشوید با: تنبیه پدری که باعث مرگ فرزندش شد. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

برای مشاوره حقوقی قتل، می توانید با وکیل قتل در ارتباط باشید.

مرگ مشکوک پسر بچه 6 ساله‌

اواخر خرداد ماه سال جاری، مرگ مشکوک پسر بچه 6 ساله‌ ای در بیمارستان شهدای تجریش توسط پرسنل بیمارستان به محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرایم‌ جنایی گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از ماموران کلانتری 101 تجریش با دستور بازپرس کشیک قتل راهی بیمارستان شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند، ماموران کلانتری پس از حضور در بیمارستان با جسد پسر بچه 6 ساله‌ای مواجه شدند که به دلیل خونریزی از ناحیه شکم فوت کرده و آثار سوختگی روی دست او مشهود بود.

تحقیقات ابتدایی نشان داد، متوفی با پدر و نامادری خود زندگی می‌کرده و پدر کودک هنگامی که فرزند خود را 3 هفته قبل به بیمارستان آورده بود به پرستاران ادعا کرده پسر 6 ساله‌اش قرص برنج خورده است.

تنبیه پدر باعث مرگ فرزند شد

محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرایم‌ جنایی پس از دریافت این اطلاعات دستور بازداشت پدر و نامادری متوفی را برای کشف ابعاد پنهان حادثه صادر کرد و در ادامه جسد پسر بچه 6 ساله برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

خیلی زود نامادری پسر 6 ساله توسط تیم جنایی هدف تحقیق قرار گرفت. وی گفت: چون خودم دارای فرزند هستم با متوفی و مادر اصلی‌ اش رابطه بدی نداشتم. او چند روز قبل از مرگش در حال بازی کردن با دوچرخه‌ اش بود که تصادف کرد.

وی ادامه داد: حالش مساعد بود اما ناگهان همه‌ چیز تغییر کرد. او را به بیمارستان منتقل که اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و 3 هفته بعد به کام مرگ فرو رفت. این در حالی است که پدرش گاهی اوقات پسر بچه خود را نیز تنبیه می‌کرد.

ضرب و جرح پسر بچه در خانه

پدر متوفی در بازجویی‌ های فنی، منکر ادعای اولیه خود نزد پرستاران بیمارستان شهدای تجریش مبنی بر اینکه پسرش قرص برنج خورده است، شد و در ادامه اظهارات ضد و نقیضی را به زبان آورد که همین موضوع، شک تیم جنایی را برانگیخت.

در گام بعدی مشخص شد، پدر متوفی در استان البرز سابقه کودک‌ آزاری داشته و اداره بهزیستی در خصوص مرگ فرزندش تحقیق و از وی شکایت کرده است، همین کافی بود تا متهم با دستور بازپرس ویژه قتل برای تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شود.

بررسی‌ها جهت کشف زوایای پنهان پرونده توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس ادامه داشت تا اینکه روز چهارشنبه 22 تیرماه، متهم برای تحقیقات بیشتر به شعبه دوم دادسرای امور جرایم‌ جنایی منتقل شد.

متهم در جریان تحقیقات به ضرب و جرح پسر بچه خود در خانه اعتراف کرد و گفت: چند باری پسرم را به دلیل دستشویی کردن روی فرش خانه تنبیه کرده بودم اما او باز هم کارش را تکرار می‌کرد.

وی ادامه داد: روز حادثه فرزندم برای چندمین بار روی فرش خانه دستشویی کرد. عصبانی شدم و وی را از ناحیه شکم و پهلو هدف ضربات دست قرار دادم و با قاشق داغ دستش را سوزاندم، این درحالی است که پسرم چند روز قبل هم با دوچرخه تصادف کرده بود.

تحقیقات جهت کشف ابعاد پنهان پرونده همچنان توسط محمد وهابی، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جرایم‌ جنایی ادامه دارد و جسد متوفی برای بررسی‌های بیشتر در اختیار متخصصان پزشکی قانونی قرار گرفته است.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *