سید محمد صادقی وکیل پایه یک دادگستری

سید محمد صادقی وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره و وکالت در پرونده های ملکی، کیفری، جرایم اقتصادی و غیره توسط سید محمد صادقی وکیل پایه یک دادگستری

کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی دادپویان، بعد از بررسی اطلاعاتی که اشخاص به آنها میدهند، بهترین وکیل متخصص را معرفی میکنند.

پرونده های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، تجاوز و زنای به عنف، تهدید و توهین، افترا، نشر اکاذیب،ضرب و جرح، انتقال مال غیر، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، شرط بندی در سایت های قمار، تصادفات و دیه و غیره)

صادقی وکیل

صادقی وکیل کیست؟ سید محمد صادقی وکیل پایه یک دادگستری است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران است.

سید محمد صادقی

سید محمد صادقی بهترین وکیل کیفری در تهران است. پرونده های مفاسد اقتصادی را به خوبی حل میکند و استاد پرونده های امنیت داخلی و خارجی است.

صادقی وکیل دادگستری

آقای صادقی وکیل دادگستری در تهران است که مدیریت موسسه حقوقی دادپویان را بر عهده دارد.

موضوعات حقوقی (چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد رسمی و غیره)

امور مربوط به خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، حضانت، الزام به ثبت ازدواج و غیره)

سید محمد صادقی وکیل موسسه حقوقی دادپویان 

زمانیکه شما برای اعطای وکالت به موسسه حقوقی دادپویان مراجعه میکنید و برای پرونده ای به وکلای دادپویان وکالت میدهید، فعالیت تیم پشتیانی و کارشناسان حقوقی آغاز میشود.

کارشناس حقوقی موسسه حقوقی دادپویان همواره میکوشند تا روند پیشرفت پرونده را از وکیل شما پیگیری نمایند و شما را در هر لحظه مطلع کنند.

وکلای دادپویان بعد از اعطای وکالت، جلسه ای به همراه مدیر موسسه که از وکلای پایه یک دادگستری میباشد، ترتیب خواهند داد تا راهکارهای موثر در جهت به نتیجه رسیدن به پرونده را بررسی و کارشناسی کنند.سپس کارشناسان مربوطه را از پیشرفت پرونده مطلع خواهند کرد تا آخرین جزئیات را در اختیار موکلین قرار دهند.

تمامی اعمالی که توسط وکلا و کارشناسان حقوقی انجام میشود، زیرنظر مدیر موسسه حقوقی دادپویان و تحت نظارت ایشان انجام خواهد شد. (به موسسه حقوقی دادپویان اعتماد کنید.)

وکیل صادقی تهران

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در جرایم کیفری، اقتصادی. مشاوره آنلاین با بهترین وکیل پایه یک دادگستری ایران در موسسه حقوقی دادپویان.

وکیل صادقی

وکیل صادقی کیست؟ بهترین وکیل پایه یک دادگستری ایران در دعاوی کیفری است. در سریعترین زمان ممکن و با بهترین حق الوکاله میتواند به شما در زمینه های حقوقی و کیفری کمک کند.

صادقی وکیل پایه یک دادگستری

صادقی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از دوازده سال سابقه فعالیت در زمینه های حقوقی و کیفری است. او بهترین دفاع را در دعاوی کیفری میکند. مشاوره حقوقی تلفنی با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران و سایر شهرستانها.

سید محمد موسوی وکیل پایه یک دادگستری

سید محمد موسوی وکیل پایه یک دادگستری است. بهترین مشاوره تلفنی و حضوری حقوقی در دعاوی کیفری را با صادقی وکیل دادگستری داشته باشید. مشاوره تصویری حقوقی با وکلای مجرب و متخصص در موسسه حقوقی دادپویان.

سید صادقی

سید صادقی کیست؟ وکیل مجرب و متخصص در دعاوی کیفری، مفاسد اقتصادی، جرایم کلاهبرداری و خیانت در امانت، امنیت علیه نظام و غیره را بر عهده دارد. همین حالا با بهترین وکیل کیفری ایران مشاوره حقوقی داشته باشید.

سید محمد صادقی وکیل پایه یک دادگستری دادپویان

مدرک تحصیلی

جزا و جرم شناسی

سابقه فعالیت

از سال ۱۳۹۰

موضوعات فعالیت

کیفری حقوقی

عنوان شغلی

مشاوره تلفنی

۹۳۴۹

مشاوره حضوری

۴۳۶۷

اوراق قضایی

۶۵۳۸

پرونده موفق

۴۸۵۶

45 دیدگاه

 • سلام وکیل زیاد دیدم ولی وکیلی مثل آقای صادقی ندیدم در یک جلسه حضوری راجع به موضوع کیفری که در آن کلاهبرداری اختلاس استفاده از سند مجعول بود در دفتر ایشان که جلسه گذاشتن روی تخته تمامی ابعاد را مینوشتن و مانند مسئله ریاضی دونه به دونه راه حل آن را و ابعاد مختلف و راه های فرار آن را بررسی کردند یکی از جلساتمان حدود 5 ساعت بود که 11 بار تمام تخته پر شد و معادلات حل و فصل شد و پاک میشد و مجدد این روال ادامه داشت از همه آن ها عکس گرفتم. وکیلی بی همتا با سواد و کاردان و با تجربه وکیلی مثل ایشان نیست و نخواهد آمد.

 • سلام برای موضوع کیفری قتل برادرم شاید حدود 12 تا وکیل رو رفتم پیشش و مشورت گرفتم تا اینکه رسیدم به جناب دکتر صادقی متخصص کیفری. نداریم نداریم چنین وکیل باهوش موفق مودب و از نظر علمی و هوش بالا.
  بخدا هیچکس به نکات ریزی که ایشان توجه داشت دقت نکرده بود و به خاطر توجه ایشان ما موفق شدیم رای بگیریم همچین افرادی با این درصد هوش بالا نیست که نیست با تمام احترام به شما تعظیم میکنم

 • سلام مشکل موضوع پرونده ما قتل بود حدود 2سال و نیم به طول انجامید آقای صادقی زحمت فراوانی برای پرونده ما کشیدند از خود ما بیشتر حرص خوردند و ناراحت بودند ایشان را خدا فرستاد و فرشته نجات ما شدند.

 • سلام تشکر از جناب دکتر صادقی عزیز مسلط ترین وکیل کیفری که تا به امروز دیدم از نزدیک ایشان را زیارت کردم و مشاوره حضوری گرفتم و متوجه شدم تنها کسی که بتواند پرونده ما را به بهترین شکل جمع کند ایشان هست و همین اتفاق هم افتاد خدا خیرشان دهد بسیار دلسوز و با سواد هستند به همه دوستان ایشان را پیشنهاد میکنم.

 • سلام موضوع مشاوره کیفری کلاهبرداری و جعل امضا با وکیل محترم آقای صادقی خیلی مثبت بود و ایشان توانستن با استناد قانونی بهترین راه را به ما نشان بدهند تشکر از موسسه خوبتان

 • وقت بخیر مشاوره حضوری با جناب صادقی گرفتم موضوع مطروحه جعل سند بود با تنظیم شکواییه شما که خیلی بی نقض بود پرونده در جریان می باشد از وقتی که برایم گذاشتید ممنونم.

 • سلام و درود بر وکیل محترم آقای صادقی عزیز وکالت ما را که در جریان اختلاس و کلاهبرداری گرفته بودید و با زحمت زیاد که حدود دو سال پیگیری کردید و به بهترین نتیجه رساندید از شما قدردانی و تشکر می کنم.

 • وقت شما بخیر آقای صادقی وکیل کیفری موسسه شما در موضوع کلاهبرداری به ما مشاوره تلفنی دادن خیلی قابل قبول بود تشکر می کنم

 • سلام عرض شد تشکر از وکیل محترم آقای صادقی که در مورد تصرف غیر قانونی ملکی ما ورود کردید و توانستید طرف دعوا را محکوم کنید ممنونم از شما.

 • سلام وکیل محترم آقای صادقی بابت قبول کردن وکالت بابت مزاحمت همسایه و ساخت و ساز غیر مجازش و بابت رهنمودهای شما به نتیجه رسیدیم تشکر از شما.

 • سلام جناب صادقی عزیز خیلی در پرونده مواد مخدر بنده را کمک کردید و نگذاشتید زندان برم هیچ وقت یادم نمیره که با قاضی پرونده چقدر چونه زدید و جرمم رو تبدیل به جزای نقدی کردید بعد از اون مسئله جریان زندگیم عوض شد با مشاوره خوبتون بعد از جرمم که به من گفتید ما یک بار زندگی میکنیم تمییز زندگی کن نه با ترس و لرز نه با جرم و خلاف خیلی تاثییر گذار بود از زندگیم راضی ام خدا خیرت بده برادر خوبم.

 • سلام علیکم چک برگشتی کیفری داشتم شریکمان خیلی به ما نارو زد آقای برادر صادقی وکیل خوبمان توانست مبلغ چک و خسارات های ما را پیگیری کنند و الحمدالله به پولمان رسیدیم.

 • وقت شما بخیر یک پرونده قتل غیر عمد داشتیم که از وکیل خوبتان جناب صادقی کمک گرفتیم و در این پرونده خیلی کمکمان کرد.

 • سلام مالی رو خریدم مسروقه در اومد من هیچ اطلاعی هم نداشتم ولی همه چی داشت بر علیه من پیش می رفت وکیل کیفری آقای صادقی کمکم کردن و با تنظیم لوایح و دفاعیه
  بی نظیرشون از این اتهام نجات پیدا کردم.

 • سلام با وکیل محترم آقای صادقی مشاوره حضوری کیفری داشتم ایشان با صبر زیاد اول به تمام حرفام گوش داد بعدش چند تا سوال کرد و بعد انگار همه چی رو دقیق می تونست پیش بینی کنه دید و نظر آقای صادقی روی جرایم کیفری واقعا باز هست ایشان وکیل قدری هستند و برای کار من گفت حتی نیاز به گرفتن وکیل و هزینه کردن نیست با راهنمایی خوبی که کردن خودم رفتم شکواییه رو ثبت کردم خدا راشکر به نتیجه هم رسیدم وکیلی دلسوز که باشه کمه.

 • سلام مشکل کلاهبرداری کیفری که داشتم رو از وکلای موسسه حقوقی دادپویان کمک گرفتم وکیل بنده آقای صادقی بودن خوشبختانه بهترین رای رو برام گرفتن.

 • سلام یک نفر موضوعی رو که از من می دونست مرتب اخاذی میکرد تا اینکه از وکیل خوب کیفری تهران آقای صادقی مشاوره تلفنی گرفتم و بعدش وکالت به ایشان دادم تمام کابوس های شبانه ام تمام شد تمام مبالغ اخاذی که دادم رو هم از اون شخص پس گرفتیم. ای کاش زودتر با آقای صادقی آشنا می شدم.

 • سلام جرم حمل مواد مخدر داشتم وکیل کیفری موسسه حقوقی دادپویان آقای صادقی وکالت منو بر عهده گرفتن و از قاضی خیلی برام تخفیف گرفتن.

 • سلام تو یک معامله ماشین که عیب پنهان داشت از آقای صادقی مشاوره تلفنی گرفتم منو راهنمایی کردن. تشکر از شما

 • سلام تو ماشینم مواد مخدر گذاشته بودن تا برام پاپوش درست کنند وکیل خوب آقای صادقی وکیل بنده شدن و بی گناهی منو اثبات کردن و با فیلم دوربین مداربسته و شاهدها تونستیم فرد خاطی رو دستگیر کنیم.

 • سلام پسر عمه ام همراه پدرش سعی بر این داشتن که از بابام کلاهبرداری شبکه ای کنند می دونستن بابام تو کارتش پول زیادی داره ولی با مشاوره خوب وکیل کیفری آقای صادقی با طرح دعوا تو دادسرا تونستیم جلوی سو استفاده و خسارت رو بگیریم. امان از دست فامیل های شر

 • سلام از برند شرکت ما رقبایی که داشتیم جعل و سو استفاده کردن با مشاوره حضوری که با وکیل محترم آقای صادقی داشتم و قبول زحمت برای وکالت بنده را در این موضوع کردن توانستم وقوع جرم را اثبات کنم و خسارت و ضررو زیان هم گرفتم تشکر از شما جناب آقای صادقی

 • وقت شما بخیر دو بار مشاوره تلفنی با وکیل محترم جناب صادقی داشتم بنده را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کردن و وقتی به دادسرای کیفری رفتم توضیحات را گفتم فکر کردن من وکیل هستم. چون به کلیه مواد قانونی اشاره کردم. از زحمات شما بی نهایت ممنونم.

 • وقت شما بخیر پسر عموم از طریق تحصیل مال نامشروع کلاه ما رو هم برداشت با مشاوره تصویری با آقای صادقی داشتم راهنمایی کردن منو که از کجا و به چه عنوان شکایتی رو انجام بدم.

 • سلام خواهرم خیانت در امانت کرد و خونه ای که به نامم بود وکالت از من داشت زد به نام پسرش وکیل قحار و قهرمان آقای صادقی وکالت بنده حقیر رو قبول کردن و رای برام گرفتن و دیروز از طرف دادگاه سند برگشت به نام خودم دعاگوی شما هستم آقای صادقی

 • سلام تو موضوع نشر اکاذیب با وکیل محترم آقای صادقی مشاوره تلفنی داشتیم بسیار جامع و خوب راهنمایی نمودن.

 • سلام مشکل کیفری جعل مهر و امضا تو خانواده پیش اومده بود وکیل محترم آقای صادقی با اون پرستیژ و تسلطی که داشتن موضوع رو فیصله داد و مشکل جعل و حتی میونه خانواده که خراب شده بود رو درست کردن مثل یک برادر با هم صحبت کرد و همه حرف هاشو قبول کردن ایشون وکیلی هستند که مشکل رو برای خودشون میدونن و تا ریشه کن نکنند دست از اون کار نمی کشن و پیگیری هاشون هم خیلی عالیه.

 • سلام با وکیل آقای صادقی وکیل کیفری مشاوره تلفنی گرفتم خیلی به اوضاع و ماده های قانونی مسلط بودن.

 • وقت بخیر استفاده از اوراق مجعول داشت زندگیمو به باد می داد آقای صادقی با مشاوره حضوری خوبشون و تنظیم لایحه ای که برام داشتن خیلی کمکم کردن تشکر از موسسه خوبتان و آقای صادقی عزیز

 • سلام با شوهرم مشکل زیادی داشتم آخرین بار 5 ضربه چاقو به من زد اول کیفری آقای صادقی برام اقدام کرد بعد تو حوزه خانواده هم کمکم کرد و تونستم طلاقم رو بگیرم رای کیفری خیلی کمکم کرد تو طلاقم.

 • وقت بخیر دعوای کیفری ما به دیوان کشیده شد آقای صادقی وکیلی با انگیزه روحیه بالا تونستن بهترین رای رو برام بگیرن. خدا خیرت بده فقط همین

 • سلام موضوع پرونده من ممانعت از حق بود که با آقای صادقی مشاوره حضوری وقت گرفتم به بنده توضیح دادن از چه راهی اقدام کنم.

 • سلام تو موضوع رشوه با آقای صادقی یک پرونده داشتم خیلی کمکم کردن تو پرونده خدا حافظتان باشد.

 • وقتتون بخیر مشاوره تلفنی با آقای صادقی در مورد خیانت در امانت داشتم چون یکی از دوستام هم قبلا با ایشون مشاوره گرفته بودن به من معرفی کردن ایشون رو خیلی وکیل خوب و کار بلدی هستن ایشون ممنون از مشاوره خوبتون.

 • سلام از بابام کلاهبرداری کردن برای خرید خونه با قیمت ارزون تو کرج و نزدیک2 میلیارد پول مون رو خوردن متواری شدن یادمه آقای صادقی حتی یک شب تا 3 صبح برای جلبشون کمین زدن بالاخره دستگیرشون کردن کل پولمون همراه با تمام خسارت ها رو تونستن ازشون بگیرن آقای صادقی وکیلی پیگیر توانا و مسلط به امور و مهم تر با خدا هستند رعایت حال موکلین رو هم میکنه.

 • سلام با عموهام بعد از مرگ پدرم سر زمین هایی که تو شهرستان داشتیم به اختلاف خوردیم دست نوشته با امضا پدرم رو آوردن آقای صادقی که وکیل پرونده ما شد جعلی بودن اونها رو ثابت کرد و محکوم شدن از آقای صادقی بابت پیگیری های بی وقفه که مرتب به اصفهان به خاطر پرونده من می رفتن بی نهایت ممنونم.

 • سلام مشاوره ای تلفنی با وکیل صادقی گرفتم در مورد موضوع جعل سند خیلی خوب راهنمایی کردن به همه در مورد موضوع کیفری ایشان رو پیشنهاد می کنم.

 • وقت بخیر از حسابم فشینگ های تقلبی مبلغ 85 میلیون به سرقت رفت با راهنمایی کامل و مشاوره حضوری که با آقای صادقی داشتم حتی متن شکایت و اظهارات منو تنظیم کرد به دفتر خدمات رفتم و پلیس فتا با پیگیری تونستم پولمو زنده کنم خدا خیرتون بده آقای صادقی.

 • سلام مشاوره تلفنی ضرب و شتم با آقای صادقی داشتم راهنمایی خوبی بنده را کردن تشکر

 • وقت بخیر وکیل خوب پیدا کردن خیلی زحمت داره بنده سالیان هست که با آقای صادقی آشناییت دارم و اکثر کارهایم را با ایشان مشورت می کنم و در امور کیفری هیچ وکیل زبردست و مسلطی مثل ایشان ندیدم و نخواهم دید.

 • سلام جناب صادقی بهترین وکیل کیفری می باشد در حوزه ثبتی شرکت ها با ایشان مشاوره حضوری داشتم با بررسی دقیق مدارک بهترین صورت جلسه را برایمان تنظیم کردن که جای یک سر سوزن ایراد به آن نیست. سپاسگذارم جناب صادقی

 • سلام علیکم با وکیل صادقی مشاوره تصویر ی داشتم درباره سرقت کاملا بنده راهنمایی کردن متشکرم از ایشان

 • وقت بخیر پرونده مربوط به سال ها قبل بود در مورد پولشویی که با توجه به صورت جلسات دادگاه قبل جناب وکیل محترم آقای صادقی مطالعه نمودن و وکالت بنده را قبول کردن و توانستن پرونده را بهترین شکل ممکن یک چیز مثل معجزه ببندن توانایی ایشان مثال زدنی نیست خیلی مسلط در امور کیفری هستند

 • سلام بنده مشاوره تلفنی در مورد جرائم رایانه ای با این وکیل محترم آقای صادقی داشتم خیلی مسلط به قانون بودن ای کاش فرصت میکردم حضوری ایشان را بببینم.

 • سلام من مشاوره حضوری با جناب آقای صادقی در مورد شکواییه ای که بر علیه من ثبت شده بود و تهمت و انگ دزدی زده بودن داشتم ایشان با توجه به مستندات و شواهد موجود چنان موشکافانه توانستن لایحه ای را برایم تنظیم کنند که در آن پرونده تبرعه شدم بسیار بسیار از زحمتی که آقای صادقی برام کشیدن ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *