یورش مردان نقابدار به خانه ویلایی در کردان

یورش مردان نقابدار به خانه ویلایی در کردان

در این خبر با یورش مردان نقابدار به خانه ویلایی در کردان و جزییات این سرقت مسلحانه آشنا شوید.

در صورت هرگونه سوال می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

این گفته‌های مردی جوان است که با اجاره‌ ویلایی در کردان به همراه همسر و دوستانش به آنجا رفته بودند اما ناگهان با دزدانی روبه‌رو شدند که از روی دیوار به داخل ویلا پریده و آنها را محاصره کردند.

درست مانند حادثه‌ای که سال‌ها پیش در خمینی‌ شهر اصفهان رخ داد و در جریان آن سارقان نقابدار با ورود به ویلایی که چند نفر آنجا را اجاره کرده بودند دست به جنایتی هولناک زدند. اما در این حادثه بخت با افراد حاضر در ویلا یار بود که دزدان فقط به سرقت اموال آنها بسنده کردند.

این حادثه دوشنبه هفته گذشته رخ داد. مردی جوان ویلایی به‌ مدت 24 ساعت در منطقه کردان اجاره کرد و به همراه همسر و دوستانشان راهی آنجا شدند. حوالی ساعت 3 بامداد که ناگهان 6 مرد نقابدار وارد ویلا شدند و ابتدا سرایدار و بعد مرد جوان و همراهانش را گروگان گرفتند تا دست به سرقت بزنند. اما در جریان این سرقت، مرد جوان با ضربات قمه مهاجمان زخمی و در بیمارستان بستری شد.

یورش مردان نقابدار به خانه ویلایی در کردان

جزییات این سرقت مسلحانه

وی جزییات بیشتری از ماجرای این سرقت را توضیح داد و گفت: «ساعت حدود 3 بامداد بود. من داخل ویلا بودم و بقیه همراهانم در حیاط که ناگهان با 6 مرد نقابدار مواجه شدم. تا چند دقیقه شوکه و وحشت زده بودم. یکی از آنها شمشیر به‌ دست داشت و تیغه آن را به سمتم گرفت و با تهدید گفت اگر حرفی بزنم جانم را می‌گیرد.»

6 مرد نقابدار، ‌قمه، چاقو و شمشیر به‌ دست داشتند و قصدشان این بود که با تهدید ساکنان ویلا، ‌نقشه سرقت را اجرا کنند. مرد جوان ادامه می‌دهد: «آن ها می‌ترسیدند مبادا من با داد و فریاد بقیه را خبر کنم. برای همین یکی از آنها با قمه ضربه‌ای به بازویم زد و تهدید کرد که اگر حرفی بزنم مرا می‌کشد.»

شاکی ادامه می‌دهد: «با وجود اینک ه بازویم زخمی شده بود، اما دزد قمه به‌دست قصد داشت آسیب جدی‌تر به من برساند. او قمه را بالا گرفت و قصد داشت با آن ضربه‌ای به سرم بزند و در آن لحظه واکنش نشان دادم و دستانم را بالا بردم تا مانع او شوم. همین اقدام به موقع من موجب شد تا ضربه قمه با آرنجم برخورد کند و به‌شدت دچار آسیب شود. با این حال بخت با من یار بود که آن ضربه شدید به سرم نخورد. چرا که ممکن بود جانم را از دست بدهم و حالا که نفس می‌کشم، زنده ماندنم را معجزه می‌دانم، چون ضربه مهاجم بی‌ رحم آن قدر شدید و عمیق بود که پس از این ماجرا راهی بیمارستان شدم و یک راست به اتاق عمل رفتم.»‌

مهاجمان بی‌رحم در ادامه به آنچه می‌خواستند رسیدند. درحالی‌که به‌ شدت زخمی بودم مرا به حیاط و نزد بقیه بردند و همه ما را گروگان گرفتند. تا چند دقیقه همه وحشت کرده بودیم و دزدان برای ایجاد رعب و وحشت شیشه ماشین‌ هایمان را هم شکستند. آنها آن شب 7 گوشی موبایل، 4 ساعت ارزشمند، ‌حدود 3 میلیون پول نقد و مدارک‌ مان را سرقت کردند و بعد گریختند. با وجود اینکه زخمی شده بودم، به‌دنبالشان رفتم اما نتوانستم مانع فرارشان شوم، چون مقابل ویلا زمین خالی بود و آنها به راحتی موفق به فرار شدند.

پس از فرار مهاجمان ماجرای این سرقت به پلیس اعلام شد و ماموران کلانتری کردان در محل حادثه حضور یافتند.

شاکی می‌گوید: «سارقان سرایدار ویلا را گروگان گرفته و سپس وارد ساختمان شده بودند تا اموال ارزشمند ما را سرقت کنند. وقتی ماموران رسیدند، به تحقیق از ما و سرایدار ویلا پرداختند. سپس من که به‌شدت در این حادثه زخمی شده بودم توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدم. دو روز در بیمارستان بستری بودم و تحت عمل جراحی قرار گرفتم. به‌دلیل ضربه شدیدی که به آرنجم وارد شده بود در دستانم پلاتین قرار دادند و درد زیادی متحمل شده‌ام اما باز خدا را شکر می‌کنم که زنده هستم.»

وی ادامه می‌دهد: ما ویلا را برای 24 ساعت اجاره کرده بودیم و بعد شنیدیم که چند شب قبل هم 6 مرد نقابدار به ویلای کناری هجوم برده و دست به سرقت اموال افرادی که در آنجا بودند، زدند. هم‌اکنون پرونده ما در کلانتری در حال رسیدگی است و امیدوارم که هرچه زودتر سارقان بی‌رحم بازداشت و مجازات شوند تا دیگر دست به چنین اقدام وحشیانه‌ای نزنند.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *