یورش مردان نقابدار به خانه ویلایی در کردان

یورش مردان نقابدار به خانه ویلایی در کردان

در این مقاله آشنا میشوید با: یورش مردان نقابدار به خانه ویلایی در کردان و جزییات این سرقت مسلحانه. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

برای مشاوره حقوقی سرقت، می توانید با وکیل سرقت در ارتباط باشید.

حادثه در کردان

این گفته‌های مردی جوان است که با اجاره‌ ویلایی در کردان به همراه همسر و دوستانش به آنجا رفته بودند اما ناگهان با دزدانی روبه‌رو شدند که از روی دیوار به داخل ویلا پریده و آنها را محاصره کردند.

یورش مردان نقابدار به خانه ویلایی در کردان

درست مانند حادثه‌ای که سال‌ها پیش در خمینی‌ شهر اصفهان رخ داد و در جریان آن سارقان نقابدار با ورود به ویلایی که چند نفر آنجا را اجاره کرده بودند دست به جنایتی هولناک زدند. اما در این حادثه بخت با افراد حاضر در ویلا یار بود که دزدان فقط به سرقت اموال آنها بسنده کردند.

این حادثه دوشنبه هفته گذشته رخ داد. مردی جوان ویلایی به‌ مدت 24 ساعت در منطقه کردان اجاره کرد و به همراه همسر و دوستانشان راهی آنجا شدند. حوالی ساعت 3 بامداد که ناگهان 6 مرد نقابدار وارد ویلا شدند و ابتدا سرایدار و بعد مرد جوان و همراهانش را گروگان گرفتند تا دست به سرقت بزنند. اما در جریان این سرقت، مرد جوان با ضربات قمه مهاجمان زخمی و در بیمارستان بستری شد.

جزییات این سرقت مسلحانه

وی جزییات بیشتری از ماجرای این سرقت را توضیح داد و گفت: «ساعت حدود 3 بامداد بود. من داخل ویلا بودم و بقیه همراهانم در حیاط که ناگهان با 6 مرد نقابدار مواجه شدم. تا چند دقیقه شوکه و وحشت زده بودم. یکی از آنها شمشیر به‌ دست داشت و تیغه آن را به سمتم گرفت و با تهدید گفت اگر حرفی بزنم جانم را می‌گیرد.»

6 مرد نقابدار، ‌قمه، چاقو و شمشیر به‌ دست داشتند و قصدشان این بود که با تهدید ساکنان ویلا، ‌نقشه سرقت را اجرا کنند. مرد جوان ادامه می‌دهد: «آن ها می‌ترسیدند مبادا من با داد و فریاد بقیه را خبر کنم. برای همین یکی از آنها با قمه ضربه‌ای به بازویم زد و تهدید کرد که اگر حرفی بزنم مرا می‌کشد.»

شاکی ادامه می‌دهد: «با وجود اینکه بازویم زخمی شده بود، اما دزد قمه به‌دست قصد داشت آسیب جدی‌تر به من برساند. او قمه را بالا گرفت و قصد داشت با آن ضربه‌ای به سرم بزند و در آن لحظه واکنش نشان دادم و دستانم را بالا بردم تا مانع او شوم. همین اقدام به موقع من موجب شد تا ضربه قمه با آرنجم برخورد کند و به‌ شدت دچار آسیب شود. با این حال بخت با من یار بود که آن ضربه شدید به سرم نخورد. چرا که ممکن بود جانم را از دست بدهم و حالا که نفس می‌کشم، زنده ماندنم را معجزه می‌دانم، چون ضربه مهاجم بی‌ رحم آن قدر شدید و عمیق بود که پس از این ماجرا راهی بیمارستان شدم و یک راست به اتاق عمل رفتم.»‌

مهاجمان بی‌رحم در ادامه به آنچه می‌خواستند رسیدند. درحالی‌که به‌ شدت زخمی بودم مرا به حیاط و نزد بقیه بردند و همه ما را گروگان گرفتند. تا چند دقیقه همه وحشت کرده بودیم و دزدان برای ایجاد رعب و وحشت شیشه ماشین‌ هایمان را هم شکستند. آنها آن شب 7 گوشی موبایل، 4 ساعت ارزشمند، ‌حدود 3 میلیون پول نقد و مدارک‌ مان را سرقت کردند و بعد گریختند. با وجود اینکه زخمی شده بودم، به‌دنبالشان رفتم اما نتوانستم مانع فرارشان شوم، چون مقابل ویلا زمین خالی بود و آنها به راحتی موفق به فرار شدند.

پس از فرار مهاجمان ماجرای این سرقت به پلیس اعلام شد و ماموران کلانتری کردان در محل حادثه حضور یافتند.

شاکی می‌گوید: «سارقان سرایدار ویلا را گروگان گرفته و سپس وارد ساختمان شده بودند تا اموال ارزشمند ما را سرقت کنند. وقتی ماموران رسیدند، به تحقیق از ما و سرایدار ویلا پرداختند. سپس من که به‌ شدت در این حادثه زخمی شده بودم توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدم. دو روز در بیمارستان بستری بودم و تحت عمل جراحی قرار گرفتم. به‌دلیل ضربه شدیدی که به آرنجم وارد شده بود در دستانم پلاتین قرار دادند و درد زیادی متحمل شده‌ام اما باز خدا را شکر می‌کنم که زنده هستم.»

وی ادامه می‌دهد: ما ویلا را برای 24 ساعت اجاره کرده بودیم و بعد شنیدیم که چند شب قبل هم 6 مرد نقابدار به ویلای کناری هجوم برده و دست به سرقت اموال افرادی که در آنجا بودند، زدند. هم‌اکنون پرونده ما در کلانتری در حال رسیدگی است و امیدوارم که هرچه زودتر سارقان بی‌رحم بازداشت و مجازات شوند تا دیگر دست به چنین اقدام وحشیانه‌ای نزنند.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *