داوود مشیدی کارشناس حقوقی

داوود مشیدی کارشناس حقوقی

کارشناس حقوقی دادپویان

کارشناس حقوقی دادپویان بهترین پشتیبانی حقوقی را به شما میدهد.

مشاوره حقوقی در زمینه های خانواده، کیفری، ملکی، قراردادها و انواع دادخواست در دفاتر الکترونیک خدمات قضایی توسط داوود مشیدی کارشناس حقوقی

کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی دادپویان، بعد از بررسی اطلاعاتی که اشخاص به آنها میدهند، بهترین وکیل متخصص را معرفی میکنند.

پرونده های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، تجاوز و زنای به عنف، تهدید و توهین، افترا، نشر اکاذیب،ضرب و جرح، انتقال مال غیر، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، شرط بندی در سایت های قمار، تصادفات و دیه و غیره)

موضوعات حقوقی (چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد رسمی و غیره)

امور مربوط به خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، حضانت، الزام به ثبت ازدواج و غیره)

فرایند پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان (داوود مشیدی کارشناس حقوقی)

زمانیکه شما برای اعطای وکالت به موسسه حقوقی دادپویان مراجعه میکنید و برای پرونده ای به وکلای دادپویان وکالت میدهید، فعالیت تیم پشتیانی و کارشناسان حقوقی آغاز میشود.

کارشناس حقوقی موسسه حقوقی دادپویان همواره میکوشند تا روند پیشرفت پرونده را از وکیل شما پیگیری نمایند و شما را در هر لحظه مطلع کنند.

وکلای دادپویان بعد از اعطای وکالت، جلسه ای به همراه مدیر موسسه که از وکلای پایه یک دادگستری میباشد، ترتیب خواهند داد تا راهکارهای موثر در جهت به نتیجه رسیدن به پرونده را بررسی و کارشناسی کنند.سپس کارشناسان مربوطه را از پیشرفت پرونده مطلع خواهند کرد تا آخرین جزئیات را در اختیار موکلین قرار دهند.

تمامی اعمالی که توسط وکلا و کارشناسان حقوقی انجام میشود، زیرنظر مدیر موسسه حقوقی دادپویان و تحت نظارت ایشان انجام خواهد شد. (به موسسه حقوقی دادپویان اعتماد کنید.)

جهت رزرو وقت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و یا درخواست وکالت با وکلای دادپویان، تماس بگیرید. 91307831 – 021

مشاوره فوری + تضمین کیفیت + حق الوکاله اقساطی

داوود مشیدی VIDEO

داوود مشیدی کارشناس حقوقی دادپویان

مدرک تحصیلی

کارشناسی حقوق

سابقه فعالیت

از سال 1389

حوزه فعالیت

کارشناس و پشتیبان حقوقی

تعداد پاسخگویی تلفنی

23,960

تعداد پشتیبانی حقوقی

12,937

میزان رضایت

99.3 درصد

امتیاز پشتیبان

5 از 5

یکی از خدمات زیر را انتخاب کنید

شما میتوانید نظر خود را راجع به داوود مشیدی ثبت نمایید.

10 دیدگاه

  • سلام کمال تشکر از آقای مشیدی بابت خدمات دهی برای ثبت وکیل برای من جهت مشاوره و پیگیری های بعدی برای ارسال مدارک خیلی خیلی ممنونم

  • اخلاق خوب برای جذب موکلین بسیار مهم هست مخصوصا در برخورد اول با موسسه از انتخاب هوشمند کارشناسان موسسه و مخصوصا آقای مشیدی بسیار لذت بردم.

  • وقت شما کارشناس محترم که با برخورد خوبتان مارو شیفته اخلاقتان کردید سپاسگذارم

  • سلام درود بر شما و آقای مشیدی برام وقت مشاوره تلفنی ثبت کرد و وکیلی که به من مشاوره داد تخصصی کار رو بلد بود. دست شما درد نکنه

  • سلام از روند پیگیری پرونده ام که کارشناس شما به بنده اطلاع رسانی می کردن ممنونم

  • سلام مشکل خانوادگی داشتم اولش زنگ زدم آقای مشیدی جواب دادن گریه ام گرفت ولی ایشان با صدای گرمشان ابتدا از من دلجویی کردن سپس بنده را دقیق راهنمایی کردن و بعد برایم وقت مشاوره تلفنی با وکیل خانواده را رزرو کردن خدا خیرشان بده خیلی از ایشان و موسسه خوبشان رضایت دارم.

  • وقت بخیر آقای مشیدی تمام نتیجه پرونده را در اسرع وقت برایم می فرستادن که این اقدام دقیق ایشان بنده را خیلی خوشحال کرد که موسسه ای با این نظم و دقت و پشتیبانی خوب

  • سلام یکی از بهترین کارشناسان موسسه هستند ایشان با برخورد عالی و راهنمایی دقیق

  • سلام وقت بخیر آقای مشیدی کارشناسی دلسوز مودب و با اخلاق می باشند که با ظرافت تمامی کارهای و ثبت لایحه و دادخواست بنده را پیگیری می کردن تشکر از کارشناس خوب و محترم شما

  • سلام عرض شد با موسسه تماس گرفتم کارشناس با اخلاق شما آقای مشیدی پاسخ گوی بنده بودن و برایم وقت مشاوره حضوری را رزرو کردن و تا مراحل آخر تمامی پیگیری ها را انجام دادن تشکر از این کارشناس موفق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *