منصور منافی وکیل پایه یک دادگستری

منصور منافی وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره و وکالت در پرونده های ملکی، اراضی شهری، حقوقی وصول مطالبات و غیره توسط منصور منافی وکیل پایه یک دادگستری

کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی دادپویان، بعد از بررسی اطلاعاتی که اشخاص به آنها میدهند، بهترین وکیل منصور منافی متخصص را معرفی میکنند.

پرونده های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، تجاوز و زنای به عنف، تهدید و توهین، افترا، نشر اکاذیب،ضرب و جرح، انتقال مال غیر، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، شرط بندی در سایت های قمار، تصادفات و دیه و غیره)

منافی وکیل

منافی وکیل کیست؟ شبنم اسلامی وکیل پایه یک دادگستری است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران است.

منافی وکیل دادگستری

آقای منافی وکیل دادگستری در تهران است که مدیریت موسسه حقوقی دادپویان را بر عهده دارد.

موضوعات حقوقی (چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد رسمی و غیره)

امور مربوط به خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، حضانت، الزام به ثبت ازدواج و غیره)

منصور منافی وکیل موسسه حقوقی دادپویان 

زمانیکه شما برای اعطای وکالت به موسسه حقوقی دادپویان مراجعه میکنید و برای پرونده ای به وکلای دادپویان وکالت میدهید، فعالیت تیم پشتیانی و کارشناسان حقوقی آغاز میشود.

کارشناس حقوقی موسسه حقوقی دادپویان همواره میکوشند تا روند پیشرفت پرونده را از وکیل شما پیگیری نمایند و شما را در هر لحظه مطلع کنند.

وکلای دادپویان بعد از اعطای وکالت، جلسه ای به همراه مدیر موسسه که از وکلای پایه یک دادگستری میباشد، ترتیب خواهند داد تا راهکارهای موثر در جهت به نتیجه رسیدن به پرونده را بررسی و کارشناسی کنند.سپس کارشناسان مربوطه را از پیشرفت پرونده مطلع خواهند کرد تا آخرین جزئیات را در اختیار موکلین قرار دهند.

تمامی اعمالی که توسط وکلا و کارشناسان حقوقی انجام میشود، زیرنظر مدیر موسسه حقوقی دادپویان و تحت نظارت ایشان انجام خواهد شد. (به موسسه حقوقی دادپویان اعتماد کنید.)

وکیل منافی تهران

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در پرونده های خانواده و طلاق. مشاوره آنلاین با بهترین وکیل پایه یک دادگستری ایران در موسسه حقوقی دادپویان.

وکیل منافی

وکیل منافی کیست؟ بهترین وکیل پایه یک دادگستری ایران در دعاوی ملکی است. در سریعترین زمان ممکن و با بهترین حق الوکاله میتواند به شما در زمینه های حقوقی و کیفری کمک کند.

منافی وکیل پایه یک دادگستری

منافی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از دوازده سال سابقه فعالیت در زمینه های حقوقی و کیفری است. او بهترین دفاع را در دعاوی خانواده میکند. مشاوره حقوقی تلفنی با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران و سایر شهرستانها.

جهت رزرو وقت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و یا درخواست وکالت با منصور منافی، تماس بگیرید. 91307831 – 021

مشاوره فوری + تضمین کیفیت + حق الوکاله اقساطی

منصور منافی VIDEO

منصور منافی وکیل پایه یک دادگستری دادپویان

مدرک تحصیلی

کارشناسی حقوق

سابقه فعالیت

از سال 1394

حوزه فعالیت

ملکی، اراضی شهری، قراردادها

تعداد مشاوره تلفنی

3,352

تعداد مشاوره حضوری

1,542

تعداد مشاوره تصویری

3,654

تعداد اوراق قضایی

3,793

پرونده در دست اقدام

42

پرونده اتمام شده

1,114

تنظیم قراردادها

1,752

مشاوره آنلاین

6,972

یکی از خدمات زیر را انتخاب کنید

شما میتوانید نظر خود را راجع به منصور منافی ثبت نمایید.

14 دیدگاه

 • سلام برای زمینهای ما که اطرافش میخواستن سد بسازند و میخواستن زمین های مارو از بین ببرند وکیل آقای منافی رو وکالت دادیم تونستیم توی این میدون نبرد بود واقعا ها یچی میگما یچی میشنوی وکیل فقط استاد منافی خیلی مخلصم حتما از خجالتت در میام خیلی هم با مو راه اومدی

 • وقت حضرت عالی وکیل محترم بخیر در مورد اراضی ملی و مشکلات ملکی که برایمان پیش آمده بود متصدی وقت شما شدیم در ابتدا مشاوره شما بسیار تخصصی بوده و سپس قبولی زحمت کردید و وکالت را برعهده گرفتید و مانند یک قهرمان لقمه را از دهان شیر بیرون کشیدید بینهایت سپاسگزارم

 • سلام و عرض ادب فراوان تشکر از آقای منافی عزیز در مورد یک سری اسناد از زمین های پدر بزرگم ابهاماتی داشتیم که خصومت 3 ساله ما با مشاوره خوب ایشان مرتفع شد.

 • بنده از چندین وکیل در مورد موضوع زمین شهری مشاوره گرفتم ولی بهترین جواب و مشاوره ای که ایشان داد دقیق ترین بود رو دست ندارند ایشان بسیار مسلط

 • سلام وقتتون بخیر موضوع مشاوره تلفنی ما دعوای ملکی بود که جناب وکیل با توجه به شرایط ما راهنمایی کاملی را توضیح دادن سپاس از شما

 • سلام علیکم یک راهنمایی تلفنی و مشاوره درباره قرارداد با شرکتی را داشتم که تماس گرفتم با وکیل شما آقای منافی خوب راهنمایی ام کرد

 • وقت شما بخیر در خصوص وکالتی که آقای منافی برای ما در دادگاه مشکل تنظیم اسناد ملک داشتیم خواستم بگم که ایشان با جدیت و پشتکار توانستن برای ما رای بگیرند که حق ما بود واقعا.

 • وقت بخیر ما از اصول اولیه قرارداد چیز زیادی اطلاعاتی نداشتیم با وقت قبلی از آقای منافی به موسسه خوبشان مراجعه کردیم و ایشان توانست قرارداد خوبی در چهارچوب مقررات برایمان تنظیم نمایند تشکر از لطف و محبت ایشان

 • سلام با وکیل اقای منافی مشاوره تلفنی در مورد اراضی شهری داشتیم خیلی ممنون از راهنمایی و مشاوره خوبتان

 • وقت بخیر با وکیل محترم آقای منافی مشاوره تلفنی اجور معوقه آپارتمان را داشتیم بسیار کاربردی راهنمایی کردن تشکر

 • سلام صاحب ملک قبلی که ازشون خونه خریدیم سند نمی زد دبه کرده بود آقای منافی دادخواست را برامون تنظیم کرد خدا خیرشون بده

 • سندی از پدر بزرگم دست ما بود و به جا مونده بود تو اراضی زمین شهری شده بود و کاری از دستمون بر نمی آمد وکیل خوب شما آقای منافی خیلی کمک کردن و دادخواست رو تنظیم کردن

 • سلام حضوری به موسسه خوبتون آمدم و آقای منافی قرارداد خوبی برامون تنظیم کردن خواستم قدردانی کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *