محمد بنگری وکیل پایه یک دادگستری

محمد بنگری وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره و وکالت در پرونده های ملکی، کیفری، جرایم پزشکی و غیره توسط محمد بنگری وکیل پایه یک دادگستری

کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی دادپویان، بعد از بررسی اطلاعاتی که اشخاص به آنها میدهند، بهترین وکیل متخصص را معرفی میکنند.

پرونده های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، تجاوز و زنای به عنف، تهدید و توهین، افترا، نشر اکاذیب،ضرب و جرح، انتقال مال غیر، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، شرط بندی در سایت های قمار، تصادفات و دیه و غیره)

بنگری وکیل

بنگری وکیل کیست؟ محمد بنگری وکیل پایه یک دادگستری است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران است.

محمد بنگری

محمد بنگری بهترین وکیل کیفری در تهران است. پرونده های جرایم پزشکی و ثبت احوال را به خوبی حل میکند و استاد پرونده های حقوقی است.

بنگری وکیل دادگستری

آقای بنگری وکیل دادگستری در تهران است که مدیریت موسسه حقوقی دادپویان را بر عهده دارد.

موضوعات حقوقی (چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد رسمی و غیره)

امور مربوط به خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، حضانت، الزام به ثبت ازدواج و غیره)

محمد بنگری وکیل موسسه حقوقی دادپویان 

زمانیکه شما برای اعطای وکالت به موسسه حقوقی دادپویان مراجعه میکنید و برای پرونده ای به وکلای دادپویان وکالت میدهید، فعالیت تیم پشتیانی و کارشناسان حقوقی آغاز میشود.

کارشناس حقوقی موسسه حقوقی دادپویان همواره میکوشند تا روند پیشرفت پرونده را از وکیل شما پیگیری نمایند و شما را در هر لحظه مطلع کنند.

وکلای دادپویان بعد از اعطای وکالت، جلسه ای به همراه مدیر موسسه که از وکلای پایه یک دادگستری میباشد، ترتیب خواهند داد تا راهکارهای موثر در جهت به نتیجه رسیدن به پرونده را بررسی و کارشناسی کنند.سپس کارشناسان مربوطه را از پیشرفت پرونده مطلع خواهند کرد تا آخرین جزئیات را در اختیار موکلین قرار دهند.

تمامی اعمالی که توسط وکلا و کارشناسان حقوقی انجام میشود، زیرنظر مدیر موسسه حقوقی دادپویان و تحت نظارت ایشان انجام خواهد شد. (به موسسه حقوقی دادپویان اعتماد کنید.)

وکیل بنگری تهران

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در جرایم کیفری، پزشکی. مشاوره آنلاین با بهترین وکیل پایه یک دادگستری ایران در موسسه حقوقی دادپویان.

وکیل بنگری

وکیل بنگری کیست؟ بهترین وکیل پایه یک دادگستری ایران در دعاوی کیفری است. در سریعترین زمان ممکن و با بهترین حق الوکاله میتواند به شما در زمینه های حقوقی و کیفری کمک کند.

بنگری وکیل پایه یک دادگستری

بنگری وکیل پایه یک دادگستری با بیش از دوازده سال سابقه فعالیت در زمینه های حقوقی و کیفری است. او بهترین دفاع را در دعاوی کیفری میکند. مشاوره حقوقی تلفنی با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران و سایر شهرستانها.

جهت رزرو وقت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و یا درخواست وکالت با محمد بنگری، تماس بگیرید. 91307831 – 021

مشاوره فوری + تضمین کیفیت + حق الوکاله اقساطی

محمد بنگری VIDEO

محمد بنگری وکیل پایه یک دادگستری دادپویان

مدرک تحصیلی

دکتری حقوق خصوصی

سابقه فعالیت

از سال 1390

حوزه فعالیت

جرایم پزشکی، کیفری، ثبت احوال

تعداد مشاوره تلفنی

3,587

تعداد مشاوره حضوری

1,574

تعداد مشاوره تصویری

3,148

تعداد اوراق قضایی

4,265

پرونده در دست اقدام

35

پرونده اتمام شده

1,374

تنظیم قراردادها

1,496

مشاوره آنلاین

5,954

یکی از خدمات زیر را انتخاب کنید

شما میتوانید نظر خود را راجع به محمد بنگری ثبت نمایید.

14 دیدگاه

 • سلام برای اصلاح شناسنامه مزاحم وکیل شما شدیم راهنمایی دقیق و بی نقص و برایم لایحه هم تنظیم نمود

 • سلام برای قصور پزشکی که عمل زیبایی برای چربی های اضافه بدنم داشتم و دکتر مربوطه گردن نمیگرفت توسط وکیل عزیز آقای بنگری تونستم شکایت کنم از دکتر هم خسارتم رو گرفتم هم دکتر را محکوم کردیم و درج در سوابق کیفری ایشان شد

 • در اثر کوتاهی پزشک منجر به فوت پدرم در عمل شد با جناب آقای بنگری صحبت کردم و وکالت بنده راقبول کرد هم دیه پدرم را گرفتیم هم دکتر را محکوم کردیم و درج در سابقه ایشان هم شد. تشکر از آقای بنگری وکیل حاذق جرائم پزشکی

 • سلام با دکتر بنگری در مورد یک موضوع قصور پزشکی که منجر به آسیب جدی به عضو حساسم شده بود مشاوره گرفتم و بعد وکالت دادم تمام حق و حقوقم رو از حلقوم پزشک کشید بیرون.

 • سلام از وکیل خوب شما که پرونده کیفری بنده برای توهین و افترا در دادگاه قبول کردن متشکرم خیلی پرتلاش و دقیق هستند ممنون آقای بنگری

 • وقت بخیر مشاوره تلفنی در مورد سفته داشتم راهنمایی کاملی نمودن بنده را آقای بنگری عزیز

 • وقت شما بخیر برای جرم کیفری استعمال مشروب که هیچ سابقه ای نداشتم از آقای بنگری وکیل پایه یک کمک گرفتم و دادگاه خیلی به من رحم کرد

 • سلام برای جراحی زیبایی به دکتری که مراجعه کردم قصور پزشکی داشتن و باعث جراحت عمقی در بدنم شد از وکیل موسسه شما آقای بنگری کمک گرفتم و وکالت من را بر عهده گرفتن و توانستم دکتر را محکوم کنم و بیشتر از همه چی که گردن نمی گرفت رویش را کم کنم.

 • سلام از وکیل خوبتان آقای بنگری قدر دانی می کنم که در ثبت احوال پیگیری و تلاش زیادی برای تغییر نام همسرم کردن سپاس

 • سلام تغییر نام داشتم به آقای بنگری سپردم و ایشان خبر خوش و تغییر را برام آوردن دست شما درد نکنه وکیلی خوب و با ادب

 • سلام چشم پدرم تو عملی که داشتن به علت قصور پزشکی آسیب جدی دید و وکیل محترم آقای بنگری با تجربه خوبشان تونستن شکایت رو مطرح کنند و غرامت گرفتیم و پزشک رو محکوم کنیم.

 • وقت شما بخیر از موسسه خوب دادپویان ممنونم که آقای بنگری وکیلی با شخصیت و با اخلاق را به ما معرفی کرد و در طرح دعوای کیفری کلاهبرداری تونستن قدم های خوبی برامون بگیرن پرونده هنوز در جریان هست انشالله بهترین رای را برای ما بگیرن.

 • سلام برای پسرم اسمی که انتخاب کرده بودیم خوشم.ن نمی آمد آقای بنگری وکیل ما شدن خودشون پیگیر تغییر نام شد خدا راشکر عوض کردیم ممنون ازتون آقای بنگری

 • سلام در خصوص جرایم پزشکی با وکیل آقای بنگری مشاوره تلفنی گرفتم به من گفتن چه دادخواست و شکایتی رو مطرح کنم ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *