محمد حکیم جوادی وکیل پایه یک دادگستری

محمد حکیم جوادی وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره و وکالت در پرونده های ملکی، کیفری، خانواده و غیره توسط محمد حکیم جوادی وکیل پایه یک دادگستری

کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی دادپویان، بعد از بررسی اطلاعاتی که اشخاص به آنها میدهند، بهترین وکیل متخصص را معرفی میکنند.

پرونده های بیمه و کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، تجاوز و زنای به عنف، تهدید و توهین، افترا، نشر اکاذیب،ضرب و جرح، انتقال مال غیر، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، شرط بندی در سایت های قمار، تصادفات و دیه و غیره)

حکیم جوادی وکیل

حکیم جوادی وکیل کیست؟ وکیل پایه یک دادگستری است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران است.

محمد حکیم جوادی وکیل بیمه

بهترین وکیل بیمه در تهران است. پرونده های بیمه و دیه و تصادفات را به خوبی حل میکند و استاد پرونده های بیمه است.

محمد حکیم جوادی وکیل پایه یک

آقای حکیم جوادی وکیل دادگستری در تهران است که مدیریت موسسه حقوقی دادپویان را بر عهده دارد.

موضوعات حقوقی (چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد رسمی و غیره)

امور مربوط به خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، حضانت، الزام به ثبت ازدواج و غیره)

وکیل موسسه حقوقی دادپویان 

زمانیکه شما برای اعطای وکالت به موسسه حقوقی دادپویان مراجعه میکنید و برای پرونده ای به وکلای دادپویان وکالت میدهید، فعالیت تیم پشتیانی و کارشناسان حقوقی آغاز میشود.

کارشناس حقوقی موسسه حقوقی دادپویان همواره میکوشند تا روند پیشرفت پرونده را از وکیل شما پیگیری نمایند و شما را در هر لحظه مطلع کنند.

وکلای دادپویان بعد از اعطای وکالت، جلسه ای به همراه مدیر موسسه که از وکلای پایه یک دادگستری میباشد، ترتیب خواهند داد تا راهکارهای موثر در جهت به نتیجه رسیدن به پرونده را بررسی و کارشناسی کنند.سپس کارشناسان مربوطه را از پیشرفت پرونده مطلع خواهند کرد تا آخرین جزئیات را در اختیار موکلین قرار دهند.

تمامی اعمالی که توسط وکلا و کارشناسان حقوقی انجام میشود، زیرنظر مدیر موسسه حقوقی دادپویان و تحت نظارت ایشان انجام خواهد شد. (به موسسه حقوقی دادپویان اعتماد کنید.)

محمد حکیم جوادی وکیل تهران

بهترین وکیل تهران کیست؟ بهترین وکیل مواد بیمه تهران. وکیل آنلاین تهران با محمد حکیم جوادی وکیل پایه یک دادگستری. تخصصی ترین مشاوره حقوقی تلفنی با مبلغ 89000 تومان.

وکیل حکیم جوادی

وکیل حکیم جوادی به چه معنایی میباشد؟ کسی که به صورت حکیم جوادی به شما مشاوره میدهد. مشاوره های حقوقی ارزان و فوری توسط بهترین وکیل پایه یک دادگستری.

حکیم جوادی وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی با حکیم جوادی وکیل دادگستری. وکیل آنلاین بیمه و دیه و تصادفات. تخصصی ترین موضوعات حقوقی را بپرسید و جوابتان را بگیرید.

جهت رزرو وقت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و یا درخواست وکالت با محمد حکیم جوادی، تماس بگیرید. 91307831 – 021

مشاوره فوری + تضمین کیفیت + حق الوکاله اقساطی

محمد حکیم جوادی VIDEO

محمد حکیم جوادی وکیل

مدرک تحصیلی

دکترای حقوق

سابقه فعالیت

از سال 1391

حوزه فعالیت

بیمه، دیه، تصادفات

تعداد مشاوره تلفنی

2,715

تعداد مشاوره حضوری

1,322

تعداد مشاوره تصویری

1,757

تعداد اوراق قضایی

2,471

پرونده در دست اقدام

34

پرونده اتمام شده

596

تنظیم قراردادها

659

مشاوره آنلاین

7,483

یکی از خدمات زیر را انتخاب کنید

شما میتوانید نظر خود را راجع به محمد حکیم جوادی ثبت نمایید.

22 دیدگاه

 • وقت شما بخیر مشاوره تلفنی داشتم با استاد حکیم در مورد موضوع تصادف و بیمه ایشان خیلی مسلط بودن

 • سلام تصادفی کردیم که منجر به فوتی هم داشتیم وکالت پرونده را دادیم به آقای حکیم جوادی ایشان بسیار خوب و سریع پیگیر پرونده ما شدند و نتیجه وکالت ایشان هم مورد قبول بود تشکر از آقای حکیم جوادی

 • سلام ازجناب آقای حکیم در مورد موضوع تصادفی که برایمان پیش آمده بود مشاوره گرفتم بسیار حکیمانه راهنمایی نمودند

 • سلام جناب دکتر محمد حکیم جوادی عزیز خیلی سر پرونده من دوندگی کردی داداش خداوکیلی خیلی زحمت دادم بهت چقدر استرس داشتم برای اون تصادفم فراری بودم ولی شوما پیگیری کردی رضایتشونو گرفتی. حلالت باشه دادا

 • سلام کلی برای کارهای بیمه ماشین و تصادفی که کردم دوندگی کردم آخرش تصمیم گرفتم پیش یک کاردان برم و با جناب وکیل اقای حکیم جوادی آشنا شدم ایشان از راه قانونی و بدون مشکل خیلی راحت مراحل را برایم پیگیری کرد و الان کلا پرونده ام به خیر و خوبی تمام شد یاد گرفتم باید کار رو به کاردان سپرد.

 • وقت شما بخیر برای تصادف پسرم که راننده در کوچه با سرعت بالا بهش زد دنبال وکیل خوب و کار بلد بودم که وقت ازدستم ندم بتونه سریع شکایت رو ثبت کنه با پیگیری وکیل محترم از روی شماره پلاکش پیداش کردیم و خداراشکر تونستیم محکومش کنیم.

 • سلام برای بیمه ماشینم که تصادف کرده بودم دچار سرگردانی بودم و نمیدونستم که باید چه کاری انجام بدهم تا اینکه از وکیل به نام آقای حکیم جوادی مشاوره گرفتم و تمامی کارهام به خیر خوشی انجام شد.

 • وقت شما وکلای عزیز موسسه خوب دادپویان بخیر برای مشکل دیه و تصادفات خود به وکلای محترمتان مراجعه کردم و از مشاوره خوب وکیل بسیار مسلط و محترم شما جناب محمد حکیم جوادی استفاده نمودم و ایشان قبول زحمت کردن پرونده مرا برعهده گرفتند و به نحو احسنت تمامی کارهای قضایی را انجام دادند خواستم به نوبه خود از ایشان و موسسه نمونه شما و پیگیری های فوق العاده تان تشکر و قدردانی کنم.

 • سلام و عرض ادب برای مورد بیمه و تصادف خدمت وکیل محترم آقای جوادی رسیدم بسیار با درایت و باهوش و نکته بین هستند و تمامی ابعاد موضوع را مانند پازل کنار هم میچیند و بهترین راه کار را ارائه میدهند.

 • سلام با موتور بودم یک نیسان آبی که انشالله نسلشون منقرض بشه کوبوند به من 6 ماه بیمارستان بودم تحت معالجعه پودر شدم و بعد از ان با وکیل عزیز و دوست داشتنی مشورت گرفتیم و برای کار پرونده دیه ما اقدام کرد و تمام خسارت ها رو گرفت ممنون

 • وقت بخیر برای ضرب و شتمی که داشتیم میخواستم طرح دعوا کنم از آقای حکیم جوادی ابعاد مختلف دیه را پرسیدم و مشاوره خوبی به من دادند.

 • سلام مشکل با سازمان در مورد بیمه داشتم کل مدارکم رو جمع کردم گشتم دنبال یک وکیل حرفه ای بیمه که توسط یکی از دوستان با موسسه دادپویان آشنا شدم و جناب وکیل محمد حکیم جوادی استاد عزیز توانستند با بررسی کلیه مدارکم که از هر وکیل دیگه دیدم دقیق تر بود راه حلی عالی و منصفانه برای پرونده بیمه ام پیدا کرد. دست بوس شما و زحمات شما هستم.

 • سلام وقت بخیر تو جاده تصادف داشتیم برای اقدام به اخذ دیه با وکیل حرفه ای موسسه دادپویان آقای حکیم جوادی مشاوره گرفتم ایشان صفر تا صد مرا راهنمایی کردند.

 • برای ضرب و شتمی که با همسرم داشتم خواستم شکایت کنم و به دیه هم محکومش کنم چون محکومیتش در مورد درخواست طلاقم تاثیر داشت به خاطر همین با وکیل محترم آقای حکیم جوادی مشاوره گرفتم و برایم شکایتش را تنظیم کردن ممنون از شما

 • سلام صد درود به وکلای بسیار عالی موسسه دادپویان و مخصوصا جناب حکیم جوادی در مورد بیمه سوالاتی داشتم که با مشاوره تلفنی که با ایشان داشتم به تمامی سوالاتم پاسخی دقیق دادند. سپاس

 • سلام در مورد شکایت دیه ای که ازمن شده بود با وکیل خوب و متشخص جناب آقای حکیم جوادی مشاوره گرفتم و لایحه خوبی برایم تنظیم نمودن خداخیرتان بدهد.

 • تو تصادفی که در منطقه7 تهران داشتم و مقصر هم راهنمایی رانندگی بود بخاطر عدم نصب علائم و هم شهرداری بود برای خرابی آسفالت و پرنکردن چاله کنار جوب و با وکیل عزیز مشورت کردم برایم بهترین لایحه و شکایت رو تنظیم کرد و شکایت کردم تمام و کمال خسارتم رو گرفتم دم شما گرم حکیم جون

 • برای اعتراض به نظریه قانون برای تصادف حکم را نزد وکیل ارجمند آقای حکیم جوادی بردم بسیار حکیمانه ابعاد موضوع را بررسی کردن و بهترین راه حل را به بنده نشان دادن.

 • سلام و عرض ادب خدمت وکیل محترم آقای حکیم جوادی عزیز برای محاسبه دیه مشاوره تلفنی نمودم بسیار دقیق برای حساب کردن و دقیقا همان شد و نظریه دادگاه هم بر همان روش بود تشکر از شما

 • سلام برای تصادفی که تو اتوبان آزادگان داشتم و اعتراض به کروکی و نظریه پلیس خدمت وکیل خوبتان آقای جوادی رسیدم و ایشان با تسلطی که در این حوزه داشتند توانستند با تنظیم لایحه و پیگیری نظریه را برگردانند خدا خیرشان دهد من را نجات دادن

 • سلام وقت شما بخیر برای محاسبه دیه و مشاوره برای شکایت خدمت آقای حکیم جوادی در موسسه دادپویان رسیدم و با برخوردی محترمانه بسیار دقیق و با دقت بنده را راهنمایی کردند تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *