مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره و وکالت در پرونده های ملکی، کیفری، خانواده و غیره توسط مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی دادپویان، بعد از بررسی اطلاعاتی که اشخاص به آنها میدهند، بهترین وکیل متخصص را معرفی میکنند.

پرونده های کیفری و حقوقی (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، تجاوز و زنای به عنف، تهدید و توهین، افترا، نشر اکاذیب،ضرب و جرح، انتقال مال غیر، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، شرط بندی در سایت های قمار، تصادفات و دیه و غیره)

الماسی وکیل

الماسی وکیل کیست؟ وکیل پایه یک دادگستری است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران است.

مونا الماسی وکیل

بهترین وکیل خانواده در تهران است. پرونده های خانواده و ملکی را به خوبی حل میکند و استاد پرونده های خانواده و ملکی است.

مونا الماسی وکیل پایه یک

خانم الماسی وکیل دادگستری در تهران است که مدیریت موسسه حقوقی دادپویان را بر عهده دارد.

موضوعات حقوقی (چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد رسمی و غیره)

امور مربوط به خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، حضانت، الزام به ثبت ازدواج و غیره)

مونا الماسی وکیل موسسه حقوقی دادپویان 

زمانیکه شما برای اعطای وکالت به موسسه حقوقی دادپویان مراجعه میکنید و برای پرونده ای به وکلای دادپویان وکالت میدهید، فعالیت تیم پشتیانی و کارشناسان حقوقی آغاز میشود.

کارشناس حقوقی موسسه حقوقی دادپویان همواره میکوشند تا روند پیشرفت پرونده را از وکیل شما پیگیری نمایند و شما را در هر لحظه مطلع کنند.

وکلای دادپویان بعد از اعطای وکالت، جلسه ای به همراه مدیر موسسه که از وکلای پایه یک دادگستری میباشد، ترتیب خواهند داد تا راهکارهای موثر در جهت به نتیجه رسیدن به پرونده را بررسی و کارشناسی کنند.سپس کارشناسان مربوطه را از پیشرفت پرونده مطلع خواهند کرد تا آخرین جزئیات را در اختیار موکلین قرار دهند.

تمامی اعمالی که توسط وکلا و کارشناسان حقوقی انجام میشود، زیرنظر مدیر موسسه حقوقی دادپویان و تحت نظارت ایشان انجام خواهد شد. (به موسسه حقوقی دادپویان اعتماد کنید.)

مشاوره حقوقی مونا الماسی

مشاوره تخصصی با بهترین وکلای پایه یک دادگستری به صورت آنلاین

مشاوره آنلاین با بهترین وکیل آنلاین حقوقی، مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری، به صورت 24 ساعته در تمام ایران، مشاوره حقوقی تهران.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان است که به شما در تمام موضوعات حقوقی مشاوره میدهد. یکی از بهترین مشاوره های حقوقی که ارائه میشود، مشاوره حقوقی تصویری است.

مونا الماسی وکیل تهران

بهترین وکیل تهران کیست؟ بهترین وکیل مواد مخدر تهران. وکیل آنلاین تهران با مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری. تخصصی ترین مشاوره حقوقی تلفنی با مبلغ 89000 تومان.

وکیل الماسی

وکیل الماسی به چه معنایی میباشد؟ کسی که به صورت الماسی به شما مشاوره میدهد. مشاوره های حقوقی ارزان و فوری توسط بهترین وکیل پایه یک دادگستری.

الماسی وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی با الماسی وکیل دادگستری. وکیل آنلاین حقوقی و کیفری. تخصصی ترین موضوعات حقوقی را بپرسید و جوابتان را بگیرید.

جهت رزرو وقت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و یا درخواست وکالت با مونا الماسی، تماس بگیرید. 91307831 – 021

مشاوره فوری + تضمین کیفیت + حق الوکاله اقساطی

مونا الماسی VIDEO

مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

مدرک تحصیلی

کارشناس حقوق

سابقه فعالیت

از سال 1393

حوزه فعالیت

خانواده، حقوقی، داوری

تعداد مشاوره تلفنی

1,212

تعداد مشاوره حضوری

1,059

تعداد مشاوره تصویری

1,171

تعداد اوراق قضایی

1,846

پرونده در دست اقدام

21

پرونده اتمام شده

457

تنظیم قراردادها

864

مشاوره آنلاین

7,388

یکی از خدمات زیر را انتخاب کنید

شما میتوانید نظر خود را راجع به مونا الماسی ثبت نمایید.

22 دیدگاه

 • بنده با خانم مونا الماسی تماس گرفتم و باورتون نمیشه کاری که یک ماه به من گفته بودند زمان می‌بره ایشون یک هفته ای برای من انجام دادند واقعا واقعا خداقوت دست مریزا کارتون خیلی خیلی حرفه ای

 • وقت شما وکیل خبره بخیر بابت طلاق خواهرم خدمت شما رسیدیم و قبولی وکالت کردید و از نظر مالی با ما خیلی راه آمدید خواستم بی نهایت از پیگیری و دلسوزی شما و کمک بزرگی که در پرونده کردید بینهایت تشکر کنم

 • سلام با وکیل محترم خانم الماسی عزیز مشاوره حضوری گرفتم در مورد ملکی که وارثی بود ایشان کمک کردند و دادخواست بنده را هم تنظیم کردند خیلی مورد قبول بود

 • وقت شما بخیر تشکر زیاد از خانم الماسی در مورد موضوع خانواده مشاوره دریافت کردم بسیار دقیق به بنده راهنمایی دادند تشکر از شما

 • سلام خیلی ممنونم از سرکار خانم الماسی سوال موضوع ملکی داشتم ایشان بسیار خوب بنده را راهنمایی کردند.

 • سلام و سپاس فراوان از خانم الماسی مورد داوری که قبول کردید به نحو احسنت عملی شد و به اجرا درآمد خدا حفظتون کنه.بهترین داوری که دیدم شما بودید.

 • سلام خیلی ممنون از برخورد محترمانه و مشاوره تلفنی در مورد وصول وجه که از خانم الماسی عزیز دریافت نمودم بی نهایت دقیق توضیح دادن

 • سلام وکیل محترم خانم الماسی ممنون از وقت مشاوره حضوری که برایم گذاشتید و تمام ابعاد پرونده حقوقی من را بازبینی کردید و از دل آن لایحه بی نقصی تنظیم نمودید تا جایی که قاضی پرونده گفت خیلی دوست دارم با کسی که این لایحه رو تنظیم کرده ملاقات کنم و بگویم دست مریزاد. خدا خیرتون بده. فرشته نجات من تو این پرونده بودید.

 • سلام وقتتون بخیر و شادی خواستم از خانم الماسی بابت پرونده داوری که بین ما انجام دادن تشکر ویژه کنم

 • وقت شما وکلای عزیز و سرکار خانم الماسی بخیر برای مورد حضانت بچه ام و طلاق توافقی به موسسه شما آمدم و به وکیل محترم وکالت دادم با تمام جان و دل وقت گذاشتن و در سریع ترین زمان ممکن به مسائل خاتمه دادن تشکر مینمایم.

 • سلام خانم عزیز سرکار الماسی تشکر ویژه میکنم از مشاوره های تلفنی که به بنده دادید در مدت 2 ماه حدود 15 تا مشاوره تلفنی درسه تا موضوع از شما گرفتم بی نظیر پاسخ و راهنمایی کردید.

 • سلام وقت بخیر برای قدردانی از موسسه خوب دادپویان و مشاوره های حضوری و تنظیم لوایح ای که خانم الماسی برایم انجام دادن بر خود لازم دانستم که تشکر نمایم. پیروز باشید

 • سلام خانم الماسی شگفت انگیز بنده موکل شما هستم که شما بی وقفه 4 تا پرونده هم حقوقی و کیفری در زمینه خانواده و مطالبات مالی بنده را قبول کردید و یکی بعد از دیگری قشنگترین رای ممکن را گرفتید دست بوس شما هستم.

 • سلام و علیکم
  وقت بخیر سه تا لایحه خانم الماسی برام تنظیم کرد که قاضی پرونده رو میخکوب کرد صمیمانه از محبت شما تشکر میکنم

 • وقت وکلای ارجمند موسسه دادپویان بخیر خواستم بابت مشاوره حضوری که با سرکار خانم الماسی در موسسه بسیار زیبا با دکوری آرامش بخش تشکر کنم.

 • سلام خانم الماسی عزیزم اگر پرونده طلاقم رو به هرکی میسپاردم نمیتونست اینطوری سریع به نتیجه برسونه با زیرکی تمام همسر سابقم رو قانع کردی که تمام کنه زندگی رو اون آدمی بود که از خرشیطون پیاده نمیشد خدا خیرتون بده. بهترین وکیل که تا امروز دیدم به همه برای مشکلاتشون پیشنهاد میکنم.

 • غریبه دیروز آشنای امروز سلام، سلامی گرم خدمت وکیل محترم سرکار خانم الماسی در مورد داوری به موسسه خوبتان آمدیم و شما با تسلطی که به این موضوع داشتید توانستید اختلاف 12 ساله را با قبول داوری از میان ببرید تشکر و تعظیم ادبی به شما مینمایم.

 • وقت شما وکلای ارجمند مخصوصا خانم الماسی که در زمره وکلای مسلط و با سواد هستند خواستم برای تنظیم شکواییه و لایحه ای که برایم انجام دادن تشکر کنم بهترین رای را گرفتم. خدا خیرتون بده

 • وقت بخیر خانم الماسی در مورد مشاوره حضوری سهم الارث و خورده حساب هام با وراث خدمت شما رسیدم به نکات بسیار مهمی اشاره کردید و بنده را راهنمایی نمودید سپاس از شما

 • سلام از موسسه خوب دادپویان و وکلای محترم مخصوصا خانم الماسی عزیز تو مورد مسائل خانواده طلاق و مهریه که به ایشان وکالت دادم به نحو احسنت پرونده منو مدیریت کردن و بهترین رای و دفاع را انجام دادن خدا حفظتون کنه

 • وقت شما بخیر راجع به مطالبات مالی که با یکی از دوستانم داشتم تماس گرفتم و از مشاوره کامل سرکار خانم الماسی استفاده کردم.

 • سلام خدمت شما بنده با خانم الماسی در مورد موضوع مهریه مشاوره تلفنی گرفتم بسیار با اخلاق و دقیق بنده را راهنمایی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *