پژمان هاشم پور وکیل پایه یک دادگستری

پژمان هاشم پور وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره و وکالت در پرونده های ملکی، کیفری، خانواده و غیره توسط پژمان هاشم پور وکیل پایه یک دادگستری

کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی دادپویان، بعد از بررسی اطلاعاتی که اشخاص به آنها میدهند، بهترین وکیل متخصص را معرفی میکنند.

پرونده های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، تجاوز و زنای به عنف، تهدید و توهین، افترا، نشر اکاذیب،ضرب و جرح، انتقال مال غیر، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، شرط بندی در سایت های قمار، تصادفات و دیه و غیره)

هاشم پور  وکیل

هاشم پور وکیل کیست؟ وکیل پایه یک دادگستری است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران است.

پژمان هاشم پور وکیل

بهترین وکیل خانواده در تهران است. پرونده های خانواده و ملکی را به خوبی حل میکند و استاد پرونده های خانواده و ملکی است.

پژمان هاشم پور وکیل پایه یک

آقای هاشم پور وکیل دادگستری در تهران است که مدیریت موسسه حقوقی دادپویان را بر عهده دارد.

موضوعات حقوقی (چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد رسمی و غیره)

امور مربوط به خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، حضانت، الزام به ثبت ازدواج و غیره)

پژمان هاشم پور وکیل موسسه حقوقی دادپویان 

زمانیکه شما برای اعطای وکالت به موسسه حقوقی دادپویان مراجعه میکنید و برای پرونده ای به وکلای دادپویان وکالت میدهید، فعالیت تیم پشتیانی و کارشناسان حقوقی آغاز میشود.

کارشناس حقوقی موسسه حقوقی دادپویان همواره میکوشند تا روند پیشرفت پرونده را از وکیل شما پیگیری نمایند و شما را در هر لحظه مطلع کنند.

وکلای دادپویان بعد از اعطای وکالت، جلسه ای به همراه مدیر موسسه که از وکلای پایه یک دادگستری میباشد، ترتیب خواهند داد تا راهکارهای موثر در جهت به نتیجه رسیدن به پرونده را بررسی و کارشناسی کنند.سپس کارشناسان مربوطه را از پیشرفت پرونده مطلع خواهند کرد تا آخرین جزئیات را در اختیار موکلین قرار دهند.

تمامی اعمالی که توسط وکلا و کارشناسان حقوقی انجام میشود، زیرنظر مدیر موسسه حقوقی دادپویان و تحت نظارت ایشان انجام خواهد شد. (به موسسه حقوقی دادپویان اعتماد کنید.)

پژمان هاشم پور وکیل

مشاوره تخصصی با بهترین وکلای پایه یک دادگستری به صورت آنلاین

مشاوره آنلاین با بهترین وکیل آنلاین حقوقی، مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری، به صورت 24 ساعته در تمام ایران، مشاوره حقوقی تهران.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان است که به شما در تمام موضوعات حقوقی مشاوره میدهد. یکی از بهترین مشاوره های حقوقی که ارائه میشود، مشاوره حقوقی تصویری است.

هاشم پور وکیل

هاشم پور در تهران، در شهرستان اراک، بهترین مشاوره با وکیل آنلاین حقوقی، مشاوره حقوقی در سرسختی، سرسختی بهترین و قدیمی ترین شهر در ایران، مشاوره آنلاین در سرسختی.

پژمان هاشم پور وکیل تهران

بهترین وکیل تهران کیست؟ بهترین وکیل مواد مخدر تهران. وکیل آنلاین تهران با پژمان هاشم پور وکیل پایه یک دادگستری. تخصصی ترین مشاوره حقوقی تلفنی با مبلغ 69000 تومان.

وکیل هاشم پور

وکیل هاشم پور به چه معنایی میباشد؟ کسی که به صورت هاشم پوری به شما مشاوره میدهد. مشاوره های حقوقی ارزان و فوری توسط بهترین وکیل پایه یک دادگستری.

هاشم پور وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی با هاشم پور وکیل دادگستری. وکیل آنلاین حقوقی و کیفری. تخصصی ترین موضوعات حقوقی را بپرسید و جوابتان را بگیرید.

جهت رزرو وقت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و یا درخواست وکالت با پژمان هاشم پور، تماس بگیرید. 91307831 – 021

مشاوره فوری + تضمین کیفیت + حق الوکاله اقساطی

پژمان هاشم پور VIDEO

پژمان هاشم پور وکیل دادپویان

مدرک تحصیلی

کارشناس حقوق

سابقه فعالیت

از سال 1393

حوزه فعالیت

اداره کار، دیوان عدالت

تعداد مشاوره تلفنی

1,716

تعداد مشاوره حضوری

1,284

تعداد مشاوره تصویری

3,148

تعداد اوراق قضایی

1,237

پرونده در دست اقدام

17

پرونده اتمام شده

349

تنظیم قراردادها

963

مشاوره آنلاین

5,432

یکی از خدمات زیر را انتخاب کنید

شما میتوانید نظر خود را راجع به پژمان هاشم پور ثبت نمایید.

26 دیدگاه

 • سلام با کارفرمام به مشکل خوردم منو سه ماه مونده به عید اخراج کرد مستاجر هستم زندگیمو ریخت به هم تا کار پیدا کنم ولی از وکیل محترم سوال کردم چه جوری شکایتم رو مطرح کنم و حقم رو بگیرم

 • سلام حین کار آسیب به دیسکم رسید و جایی که مشغول کار بودم هیچ کاری برایم نکردند و عیدی و پاداش و سنواتم را هم ندادند از وکیل خوب شما مشاوره گرفتم راهنمایی کردند که چه جوری حق و حقوقم را بگیرم

 • وقت شما بخیر آقای هاشمپور در مورد تبدیل وضیعیت استخدامی خیلی کمک حالم بودید و توانستم در دیوان موضوع را مطرح کنم و نیجه گرفتم از شما صمیمانه قدر دانی میکنم

 • وقت بخیر در مورد دیوان روابط کار با جناب هاشمپور مشاوره داشتم بسیار مسلط و پاسخگو بودند

 • سلام وقت شما بخیر ممنون از نظرتان موسسه حقوقی دادپویان در خدمت شما هست.

 • سلام و ارادت جناب هاشم پور برای امور وزارت کار برای جواب اضهار نامه بسیار عالی من رو راهنمایی کردن
  ممنون از ایشون و موسسه بسیار خوب دادپویان

 • سلام به موسسه خوب دادپویان خیلی ممنون از رزرو وقت مشاوره تلفنی اداره کار بنده وکیل خوبتان آقای هاشمپور خیلی روان گفتن که چه جوری باید برم اداره کار و مطالباتم رو انجام بدم بنده هم دقیق همان کارهار را انجام دادم و روی روال کارها پیش رفت تشکر از موسسه خوب و وکیل های خوبتون.

 • سلام وکیل اداره کار شما آقای هاشم پور خیلی مسلط به قوانین هستن از مشاوره با ایشان چیز زیادی دستگیرم شد تشکر

 • سلام بابت طلبم با وکیلتون آقای هاشمپور مشورت کردم تا اظهارنامه زدم طرف پولمو داد

 • سلام کارفرمای من بی دلیل منو انداخت بیرون خواهر زاده اش رو جای من آورد با آقای هاشمپور مشاوره تلفنی گرفتم رفتم اداره کار شکایت کردم دو ماه آخر حقوقم رو هم نداد عیدی سنوات هم نداده بود تشکر از مشاوره خوبتون

 • سلام بابت تنظیم قرارداد کاری برای کارمندهایم به موسسه شما آمدم و وکیل خوبتون آقای هاشم پور در تنظیم آن خیلی کمک کردن تشکر از شما

 • وقت شما بخیر مشکل ملکی با ساکنین ساختمان برای مشاعات داشتیم آقای هاشمپور به جای بنده در جلسات شرکت کردن و خدا راشکر تمام مشکل با همسایه با توجه به حرف های ایشان و استناد های حقوقی و قانونی مرتفع شد تشکر از موسسه خوب دادپویان و وکلای متخصص

 • وقت بخیر تشکر از وکیل محترم آقای هاشمپور در مشاوره تلفنی راجع به اداره کار خیلی دقیق راهنمایی کردید تشکر

 • سلام وکیل خوب اداره کار جناب هاشمپور تشکر از مشاوره حضوری که برایم گذاشتید واقعا استفاده کردم ممنون

 • وقت بخیر مطالبه وجه به مبلغ 400 میلیون وکیل آقای هاشمپور ازشون مشاوره تلفنی گرفتم که چه جوری ثبت کنم ایشان با حوصله همه را گفتن من هم پشت تلفن یادداشت کردم و ثبت کردم.

 • سلام یک سفته سفید امضا به کارفرما داده بودم اجرا گذاشته بود آقای هاشمپور وکیل خوبم اعتراض کردن و موضوع مبلغ سفته کلا باطل شد و اثبات کردن برای حسن انجام کاری بود خدا خیرش بده وگرنه 100 میلیون از کجا میخواستم بدم.

 • سلام مطالبه وجه چک داشتم مبلغ 980 میلیون تومان آقای هاشمپور بدون چشم داشتی وکیل من شدن و مبلغ چک و خسارت های قانونی همه رو گرفت و طرف مقابلم رو محکوم کرد تو مبلغ حق الوکاله هم خیلی مراعت منو کردن چیز زیادی از من نگرفتن تازه خودم به زور دادم. ایشان واقعا انسان خوبی هستند و قصدشان کار راه انداختن مردم هست خدا خودش بهشون برکت بده.

 • سلام دوسال بود که صاحب ملک سند نمی زد آقای هاشمپور وکیل ما شدن دادخواست الزام به تنظیم سند رو ثبت کردن و تونستن رای بگیرن و سند به نامم تنظیم شد تشکر آقای هاشمپور

 • حدود یک سال یک جا کار کردم بیمه ام رو رد نکرد با مشاوره خوب حضوری که با آقای هاشم پور عزیز داشتم تونستم تو اداره کار شکایتم رو ثبت کنم و پیگیر کارهام شدم تشکر می کنم از شما

 • سلام مستاجری داشتیم ملک رو تخلیه نمی کرد آقای هاشمپور قبول کردن وکیل ما بشوند و توانستن حتی اجاره های عقب افتاده را زنده کنند تشکر

 • وقت بخیر موضوع اختلاف ملکی داشتیم جناب هاشمپور مشاوره تلفنی ازشون دریافت کردیم خیلی خوب به سوالاتمون جواب دادن.

 • سلام در اداره کار می خواستم طرح دعوا کنم راه قانونی اون رو نمیدونستم وکیل شما آقای هاشمپور توضیحات رو ارائه دادن که چه بکنم تشکر از وقتی که ایشان برایم گذاشتن.

 • سلام کار فرمای من پدرمو در آورده بود با وکیل اداره کار شما آقای هاشمپور مشورت گرفتم گفتن که باید چه کار کنم.

 • سلام دست وکیل خوب اداره کار آقای هاشم پور درد نکنه به مدیرمون که سفته برای کار ازم گرفته بود اظهارنامه ای که وکیل گفتن رو ارسال کردم سفته منو پس داد.

 • سلام از مشاوره تلفنی با وکیل خوبتان جناب هاشم پور خیلی تشکر میکنم. موضوع مشاوره من اداره کار بود که کار فرما سه ماه حقوق عقب افتاده منو پرداخت نکرد.

 • سلام و درود بر وکیل محترم شما آقای هاشم پور در خصوص اداره کار که با شما مشاوره داشته ام خیلی خوب راهنمایی کردید تشکر می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *