شبنم اسلامی وکیل پایه یک دادگستری

شبنم اسلامی وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره و وکالت در پرونده های خانواده، طلاق، مهریه و نفقه و غیره توسط شبنم اسلامی وکیل پایه یک دادگستری

کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی دادپویان، بعد از بررسی اطلاعاتی که اشخاص به آنها میدهند، بهترین وکیل شبنم اسلامی متخصص را معرفی میکنند.

پرونده های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، تجاوز و زنای به عنف، تهدید و توهین، افترا، نشر اکاذیب،ضرب و جرح، انتقال مال غیر، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، شرط بندی در سایت های قمار، تصادفات و دیه و غیره)

اسلامی وکیل

اسلامی وکیل کیست؟ شبنم اسلامی وکیل پایه یک دادگستری است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران است.

شبنم اسلامی قلیچی

شبنم اسلامی قلیچی بهترین وکیل خانواده در تهران است. پرونده های طلاق و مهریه را به خوبی حل میکند و استاد پرونده های طلاق و خانواده است.

اسلامی وکیل دادگستری

خانم اسلامی وکیل دادگستری در تهران است که مدیریت موسسه حقوقی دادپویان را بر عهده دارد.

موضوعات حقوقی (چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد رسمی و غیره)

امور مربوط به خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، حضانت، الزام به ثبت ازدواج و غیره)

شبنم اسلامی وکیل موسسه حقوقی دادپویان 

زمانیکه شما برای اعطای وکالت به موسسه حقوقی دادپویان مراجعه میکنید و برای پرونده ای به وکلای دادپویان وکالت میدهید، فعالیت تیم پشتیانی و کارشناسان حقوقی آغاز میشود.

کارشناس حقوقی موسسه حقوقی دادپویان همواره میکوشند تا روند پیشرفت پرونده را از وکیل شما پیگیری نمایند و شما را در هر لحظه مطلع کنند.

وکلای دادپویان بعد از اعطای وکالت، جلسه ای به همراه مدیر موسسه که از وکلای پایه یک دادگستری میباشد، ترتیب خواهند داد تا راهکارهای موثر در جهت به نتیجه رسیدن به پرونده را بررسی و کارشناسی کنند.سپس کارشناسان مربوطه را از پیشرفت پرونده مطلع خواهند کرد تا آخرین جزئیات را در اختیار موکلین قرار دهند.

تمامی اعمالی که توسط وکلا و کارشناسان حقوقی انجام میشود، زیرنظر مدیر موسسه حقوقی دادپویان و تحت نظارت ایشان انجام خواهد شد. (به موسسه حقوقی دادپویان اعتماد کنید.)

وکیل اسلامی تهران

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در پرونده های خانواده و طلاق. مشاوره آنلاین با بهترین وکیل پایه یک دادگستری ایران در موسسه حقوقی دادپویان.

وکیل اسلامی

وکیل اسلامی کیست؟ بهترین وکیل پایه یک دادگستری ایران در دعاوی خانواده است. در سریعترین زمان ممکن و با بهترین حق الوکاله میتواند به شما در زمینه های حقوقی و کیفری کمک کند.

اسلامی وکیل پایه یک دادگستری

اسلامی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از دوازده سال سابقه فعالیت در زمینه های حقوقی و کیفری است. او بهترین دفاع را در دعاوی خانواده میکند. مشاوره حقوقی تلفنی با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران و سایر شهرستانها.

جهت رزرو وقت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و یا درخواست وکالت با شبنم اسلامی، تماس بگیرید. 91307831 – 021

مشاوره فوری + تضمین کیفیت + حق الوکاله اقساطی

شبنم اسلامی VIDEO

شبنم اسلامی وکیل پایه یک دادگستری دادپویان

مدرک تحصیلی

کارشناسی حقوق

سابقه فعالیت

از سال 1393

حوزه فعالیت

خانواده، کیفری، چک و سفته

تعداد مشاوره تلفنی

2,484

تعداد مشاوره حضوری

1,143

تعداد مشاوره تصویری

596

تعداد اوراق قضایی

2,741

پرونده در دست اقدام

23

پرونده اتمام شده

685

تنظیم قراردادها

953

مشاوره آنلاین

4,825

یکی از خدمات زیر را انتخاب کنید

شما میتوانید نظر خود را راجع به شبنم اسلامی ثبت نمایید.

14 دیدگاه

 • سلام برای مهریه ام خانم وکیل زحمت کشیدند وکیل من شدند بدون درد و خونریزی به حقم رسیدم اموال رو مصادره کردم ولی آخرش هم یک بخشی رو بخشیدم به شوهرم چون اون رحم نداشت ولی من رحم کردم بهش مهریه ام 700 تا سکه بود 200 تاشو بخشیدم هرچند کارخونه دار هست وضعش توپه ولی اشکال نداره باید گذشت باشه

 • برای تخلیه مستاجرم سوالات و ابهاماتی داشتم از وکیلتان پرسیدم درست بود راهنمایی ایشان ممنون

 • سلام برای تخلیه ملک از وکیل خوبتون خانم اسلامی راهکار پرسیدم خیلی مسلط پاسخ دادن ممنون

 • سلام با خانم اسلامی در مورد نفقه و مهریه ام اعطای وکالت کردم با جدیت پیگیر موضوع من بودن خواستم تشکر کنم

 • وقت شما بخیر در دعوایی که ضرب و شتم و کار به شکایت شد برای ارسال لایحه از خانم اسلامی کمک گرفتم متن خوبی را برای من برای دفاعیه تنظیم کردن تشکر از ایشان

 • سلام دو بار تماس و مشاوره تلفنی با موسسه خوبتان داشتم که یک بار موضوع طلاق و مهریه همسرم بود با خانم اسلامی صحبت کردم تشکر از وقتی که گذاشتن

 • وقت بخیر از مشاوره حضوری با خانم اسلامی در خصوص تصرف عدوانی استفاده لازم را بردیم.

 • سلام عرض شد مشاوره تلفنی چک بلامحل از وکیل خوبتان خانم اسلامی که گرفتم بعدش رفتم دفتر قوه قضاییه ثبت کردم ممنون از راهکار خوبشان

 • سلام با خانم اسلامی مشاوره طلاق داشتم ایشان منو راهنمایی کرد قبلش مهریه و نفقه را اجرا بزارم و مدارک و شرایط را برای ثبت آن به من توضیح دادن ممنونم از خانم اسلامی

 • وقت بخیر موضوع کلاهبرداری با شرکت خصوصی داشتیم خانم اسلامی قبول زحمت کردن و خودشان تمام دادخواست ها و دادگاه هارا رفتن و رای بی نقصی گرفتن خیلی از ایشان تشکر میکنم.

 • سلام خواهرم می خواست نفقه و مهریه اش رو اجرا بزاره آمدیم موسسه دادپویان وکیل با شخصیت خانم اسلامی دادخواست ما را تنظیم کردن و مشاوره خوبی دادن تشکر از ایشان

 • وقت بخیر مشکل ملکی که سر سند داشتیم خانم اسلامی به ما مشاوره حضوری دادن و نتیجه بخش بود ممنونم

 • وقت بخیر خانمم دادخواست مهریه داده بود نداشتم که بدم با مشاوره تلفنی از خانم اسلامی دادخواست اعسار رو مطرح کردم و دادگاه پذیرفت حالا درام قسطی پرداخت می کنم تشکر از خانم اسلامی

 • سلام مشکل طلاق با شوهرم داشتم خیلی اذیتم می کرد خواهر عزیزم خانم اسلامی با شوهرم صحبت کرد و تونست متقاعدش کنی که توافقی جدا بشیم خیلی زحمت کشیدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *