احسان حیدری وکیل پایه یک دادگستری

احسان حیدری وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره و وکالت در پرونده های ملکی، کیفری، خانواده و غیره توسط احسان حیدری وکیل پایه یک دادگستری

کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی دادپویان، بعد از بررسی اطلاعاتی که اشخاص به آنها میدهند، بهترین وکیل متخصص را معرفی میکنند.

پرونده های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، تجاوز و زنای به عنف، تهدید و توهین، افترا، نشر اکاذیب،ضرب و جرح، انتقال مال غیر، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، شرط بندی در سایت های قمار، تصادفات و دیه و غیره)

حیدری وکیل

حیدری وکیل کیست؟ احسان حیدری وکیل پایه یک دادگستری است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران است.

احسان حیدری وکیل

احسان حیدری بهترین وکیل خانواده در تهران است. پرونده های خانواده و ملکی را به خوبی حل میکند و استاد پرونده های خانواده و ملکی است.

احسان حیدری وکیل پایه یک

آقای حیدری وکیل دادگستری در تهران است که مدیریت موسسه حقوقی دادپویان را بر عهده دارد.

موضوعات حقوقی (چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد رسمی و غیره)

امور مربوط به خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، حضانت، الزام به ثبت ازدواج و غیره)

وکیل موسسه حقوقی دادپویان 

زمانیکه شما برای اعطای وکالت به موسسه حقوقی دادپویان مراجعه میکنید و برای پرونده ای به وکلای دادپویان وکالت میدهید، فعالیت تیم پشتیانی و کارشناسان حقوقی آغاز میشود.

کارشناس حقوقی موسسه حقوقی دادپویان همواره میکوشند تا روند پیشرفت پرونده را از وکیل شما پیگیری نمایند و شما را در هر لحظه مطلع کنند.

وکلای دادپویان بعد از اعطای وکالت، جلسه ای به همراه مدیر موسسه که از وکلای پایه یک دادگستری میباشد، ترتیب خواهند داد تا راهکارهای موثر در جهت به نتیجه رسیدن به پرونده را بررسی و کارشناسی کنند.سپس کارشناسان مربوطه را از پیشرفت پرونده مطلع خواهند کرد تا آخرین جزئیات را در اختیار موکلین قرار دهند.

تمامی اعمالی که توسط وکلا و کارشناسان حقوقی انجام میشود، زیرنظر مدیر موسسه حقوقی دادپویان و تحت نظارت ایشان انجام خواهد شد. (به موسسه حقوقی دادپویان اعتماد کنید.)

احسان حیدری وکیل

مشاوره تخصصی با بهترین وکلای پایه یک دادگستری به صورت آنلاین

وکیل حیدری تهران

مشاوره آنلاین با بهترین وکیل آنلاین حقوقی، مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری، به صورت 24 ساعته در تمام ایران، مشاوره حقوقی تهران.

احسان حیدری

احسان حیدری کیست؟ بهترین وکیل پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان است که به شما در تمام موضوعات حقوقی مشاوره میدهد. یکی از بهترین مشاوره های حقوقی که ارائه میشود، مشاوره حقوقی تصویری است.

حیدری وکیل

حیدری در تهران، در شهرستان اراک، بهترین مشاوره با وکیل آنلاین حقوقی، مشاوره حقوقی در سرسختی، سرسختی بهترین و قدیمی ترین شهر در ایران، مشاوره آنلاین در سرسختی.

احسان حیدری وکیل تهران

بهترین وکیل تهران کیست؟ بهترین وکیل مواد مخدر تهران. وکیل آنلاین تهران با احسان حیدری وکیل پایه یک دادگستری. تخصصی ترین مشاوره حقوقی تلفنی با مبلغ 69000 تومان.

وکیل حیدری

وکیل حیدری به چه معنایی میباشد؟ کسی که به صورت حیدری به شما مشاوره میدهد. مشاوره های حقوقی ارزان و فوری توسط بهترین وکیل پایه یک دادگستری.

حیدری وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی با حیدری وکیل دادگستری. وکیل آنلاین حقوقی و کیفری. تخصصی ترین موضوعات حقوقی را بپرسید و جوابتان را بگیرید.

جهت رزرو وقت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و یا درخواست وکالت با احسان حیدری، تماس بگیرید. 91307831 – 021

مشاوره فوری + تضمین کیفیت + حق الوکاله اقساطی

احسان حیدری VIDEO

احسان حیدری وکیل پایه یک دادگستری دادپویان

مدرک تحصیلی

کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی

سابقه فعالیت

از سال 1391

حوزه فعالیت

کیفری، ارث، قراردادها

تعداد مشاوره تلفنی

2,354

تعداد مشاوره حضوری

937

تعداد مشاوره تصویری

1,896

تعداد اوراق قضایی

3,851

پرونده در دست اقدام

19

پرونده اتمام شده

324

تنظیم قراردادها

1,196

مشاوره آنلاین

3,247

یکی از خدمات زیر را انتخاب کنید

شما میتوانید نظر خود را راجع به احسان حیدری ثبت نمایید.

10 دیدگاه

  • سلام مشاوره تلفنی در مورد اخذ قرارداد با آقای حیدری داشتم ممنون از ایشان که دقیق راهنمایی کردن خیلی از خلع ها رو در قرارداد متوجه شدیم.

  • وقت شما وکلای گرامی بخیر و شادری از موسسه شما مشاوره حضوری وقت گرفتیم در مورد تقسیم ارث و وصیت نامه پدرم که چه جوری اجراییش کنیم و آقای حیدری خیلی کمک کردن

  • سلام برای تحریر ترکه و این که چه جوری ثبت کنیم از آقای حیدری مشاوره تلفنی گرفتیم ممنون از ایشان

  • سلام تو قراردادی که با یک شرکت نیمه خصوصی بسته بودم 7 مورد اشکال داشت که به موسسه خوبتون آمدم و وکیل محترم شما آقای حیدری زحمت کشیدن همه بندها را دقیق مطالعه کردن و ویرایش کردن تسلط خوبی داشتند. تشکر

  • وقت بخیر برای ارث و تقسیم آن آقای حیدری وکیل ما بودن خدا وکیلی پیگیری خوبی داشتند سریع تمام کارها را به اتمام رسوندن دستشون درد نکنه

  • سلام آقای حیدری یک قرارداد کاری برای ما تنظیم نمودن که در حال حاضر از آن در شرکت داریم استفاده می کنیم و تا الان که جای ایرادی در آن ندیدم بازم ممنون از ایشان بابت تنظیم قرارداد

  • سلام سوال در مورد ارث داشتیم و تقسیم آن از آقای حیدری مشاوره تلفنی دریافت نمودیم تشکر

  • سلام در خصوص ثبت قراردادی به مشکلاتی برخورد کردیم با مشاوره تلفنی با وکیل آقای حیدری شبهات را رفع نمودیم ممنون

  • سلام از من و برادرم کلاهبرداری شده بود توسط یکی از دوستان مشترک با مراجعه به موسسه شما و راهنمایی وکیل خوب شما آقای حیدری توضیح دادن که باید چه طوری شکایتمان را ثبت کنیم قدردان محبتتان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *