معصومه خوشدل کارشناس حقوقی

معصومه خوشدل

معصومه خوشدل کارشناس حقوقی

کارشناس حقوقی دادپویان

کارشناس حقوقی دادپویان بهترین پشتیبانی حقوقی را به شما میدهد.

مشاوره حقوقی در زمینه های خانواده، کیفری، ملکی، قراردادها و انواع دادخواست در دفاتر الکترونیک خدمات قضایی توسط معصومه خوشدل کارشناس حقوقی

کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی دادپویان، بعد از بررسی اطلاعاتی که اشخاص به آنها میدهند، بهترین وکیل متخصص را معرفی میکنند.

پرونده های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، تجاوز و زنای به عنف، تهدید و توهین، افترا، نشر اکاذیب،ضرب و جرح، انتقال مال غیر، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، شرط بندی در سایت های قمار، تصادفات و دیه و غیره)

موضوعات حقوقی (چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد رسمی و غیره)

امور مربوط به خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، حضانت، الزام به ثبت ازدواج و غیره)

فرایند پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان (معصومه خوشدل کارشناس حقوقی)

زمانیکه شما برای اعطای وکالت به موسسه حقوقی دادپویان مراجعه میکنید و برای پرونده ای به وکلای دادپویان وکالت میدهید، فعالیت تیم پشتیانی و کارشناسان حقوقی آغاز میشود.

کارشناس حقوقی موسسه حقوقی دادپویان همواره میکوشند تا روند پیشرفت پرونده را از وکیل شما پیگیری نمایند و شما را در هر لحظه مطلع کنند.

وکلای دادپویان بعد از اعطای وکالت، جلسه ای به همراه مدیر موسسه که از وکلای پایه یک دادگستری میباشد، ترتیب خواهند داد تا راهکارهای موثر در جهت به نتیجه رسیدن به پرونده را بررسی و کارشناسی کنند.سپس کارشناسان مربوطه را از پیشرفت پرونده مطلع خواهند کرد تا آخرین جزئیات را در اختیار موکلین قرار دهند.

تمامی اعمالی که توسط وکلا و کارشناسان حقوقی انجام میشود، زیرنظر مدیر موسسه حقوقی دادپویان و تحت نظارت ایشان انجام خواهد شد. (به موسسه حقوقی دادپویان اعتماد کنید.)

جهت رزرو وقت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و یا درخواست وکالت با وکلای دادپویان، تماس بگیرید. 91307831 – 021

مشاوره فوری + تضمین کیفیت + حق الوکاله اقساطی

معصومه خوشدل VIDEO

معصومه خوشدل کارشناس حقوقی دادپویان

مدرک تحصیلی

کارشناس ارشد فقه و حقوق

سابقه فعالیت

از سال 1391

حوزه فعالیت

کارشناس و پشتیبان حقوقی

تعداد پاسخگویی تلفنی

22,741

تعداد پشتیبانی حقوقی

12,652

میزان رضایت

99.1 درصد

امتیاز پشتیبان

5 از 5

یکی از خدمات زیر را انتخاب کنید

شما میتوانید نظر خود را راجع به معصومه خوشدل ثبت نمایید.

10 دیدگاه

  • سلام تشکر ویژه می کنم از خانم خوشدل کارشناس خیلی خوب و مودب موسسه حقوقی دادپویان که رسیدگی و روزهای اقدام وکلا را به بنده اطلاع رسانی می کردن و بنده در جریان کامل کارها بوده ام خیلی خیلی ممنون که موکلین را از نگرانی در میاورید.

  • سلام و علیکم با موسسه شما که تماس گرفتم کارشناس محترم شما خانم خوشدل پاسخ گوی بنده بودن بعد از اعطای وکالت تمامی روزهای رسیدگی و لوایح و رای ها را در همه مقاطع برایم ارسال می کردن و بنده را در جریان پرونده ام قرار می دادن خیلی از پیگیری و اطلاع رسانی توسط کارشناسان موسسه شما که بی نهایت دقیق بودن استفاده کردم متشکرم از موسسه خوبتان و مخصوصا کارشناسان محترم شما. موفق و موید باشید.

  • سلام تشکر از کارشناس بی نهایت محترمتان خانم معصومه خوشدل که سریعا متوجه خواسته و مشاوره بنده شدن و نزدیکترین وقت مشاوره حضوری را برایم با وکیل بسیار خوب و موفق موسسه ثبت نمودن تشکر از پیگیری و پشتیبانی شما.

  • سلام با موسسه شما تماس گرفتم خانم خوشدل با حوصله خیلی خوبشان به حرفام گوش دادن بعد راهنمایی دقیق و وقت مشاوره تلفنی رو برام ثبت کردن خیلی دقیق سر ساعت مشاوره ام را هم دریافت کردم.

  • سلام تمامی اوراق در جلسات را برایم کارشناس خوبتان خانم خوشدل ارسال نمودن خدا خیرشان بدهد.

  • سلام علیکم در مورد خواسته ام با کارشناس با سواد تان صحبت کردم به بنده گفتن که نوع خواسته من چی هست و بعد از آن برایم وقت مشاوره حضوری با وکیل متخصص را تنظیم و اطلاع رسانی کردن تشکر از همکاری شما.

  • سلام با موسسه که تماس میگیرم خانم خوشدل که جواب می دهند یک آرامش خاصی می گیرم چون همیشه برام خوش خبر بودن موفق باشید انشالله

  • سلام برشما می خواستم از کارشناس مهربان شما خانم خوشدل قدردانی کنم که نتیجه جلسات را به بنده اعلام می کردن.

  • سلام از نظر پشتیبانی و اطلاع رسانی خانم خوشدل خیلی با بنده همکاری می کردن و تمامی جلسات را به بنده ابلاغ می کردن تشکر از پیگیریتان

  • سلام وقت شما بخیر بنده با موسسه خوبتان تماس گرفتم سرکار خانم خوشدل کارشناس حقوقی شما بسیار دقیق بنده را به وکیل مربوطه متصل کردن تشکر از برخورد خوبشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *