محمدرضا محمدپور کارشناس حقوقی

محمدرضا محمدپور کارشناس حقوقی

کارشناس حقوقی دادپویان

کارشناس حقوقی دادپویان بهترین پشتیبانی حقوقی را به شما میدهد.

مشاوره حقوقی در زمینه های خانواده، کیفری، ملکی، قراردادها و انواع دادخواست در دفاتر الکترونیک خدمات قضایی توسط محمدرضا محمدپور کارشناس حقوقی

کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی دادپویان، بعد از بررسی اطلاعاتی که اشخاص به آنها میدهند، بهترین وکیل متخصص را معرفی میکنند.

پرونده های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، تجاوز و زنای به عنف، تهدید و توهین، افترا، نشر اکاذیب،ضرب و جرح، انتقال مال غیر، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، شرط بندی در سایت های قمار، تصادفات و دیه و غیره)

موضوعات حقوقی (چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد رسمی و غیره)

امور مربوط به خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، حضانت، الزام به ثبت ازدواج و غیره)

فرایند پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان (محمدرضا محمدپور کارشناس حقوقی)

زمانیکه شما برای اعطای وکالت به موسسه حقوقی دادپویان مراجعه میکنید و برای پرونده ای به وکلای دادپویان وکالت میدهید، فعالیت تیم پشتیانی و کارشناسان حقوقی آغاز میشود.

کارشناس حقوقی موسسه حقوقی دادپویان همواره میکوشند تا روند پیشرفت پرونده را از وکیل شما پیگیری نمایند و شما را در هر لحظه مطلع کنند.

وکلای دادپویان بعد از اعطای وکالت، جلسه ای به همراه مدیر موسسه که از وکلای پایه یک دادگستری میباشد، ترتیب خواهند داد تا راهکارهای موثر در جهت به نتیجه رسیدن به پرونده را بررسی و کارشناسی کنند.سپس کارشناسان مربوطه را از پیشرفت پرونده مطلع خواهند کرد تا آخرین جزئیات را در اختیار موکلین قرار دهند.

تمامی اعمالی که توسط وکلا و کارشناسان حقوقی انجام میشود، زیرنظر مدیر موسسه حقوقی دادپویان و تحت نظارت ایشان انجام خواهد شد. (به موسسه حقوقی دادپویان اعتماد کنید.)

جهت رزرو وقت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و یا درخواست وکالت با وکلای دادپویان، تماس بگیرید. 91307831 – 021

مشاوره فوری + تضمین کیفیت + حق الوکاله اقساطی

محمدرضا محمدپور VIDEO

محمدرضا محمدپور کارشناس حقوقی دادپویان

مدرک تحصیلی

کارشناسی حقوق

سابقه فعالیت

از سال 1391

حوزه فعالیت

کارشناس و پشتیبان حقوقی

تعداد پاسخگویی تلفنی

24,874

تعداد پشتیبانی حقوقی

13,472

میزان رضایت

99.3 درصد

امتیاز پشتیبان

5 از 5

یکی از خدمات زیر را انتخاب کنید

شما میتوانید نظر خود را راجع به محمدرضا محمدپور ثبت نمایید.

10 دیدگاه

  • سلام بنده با موسسه شما تماس گرفتم کارشناس حقوقی آقای محمدپور به کلیه سوالات من در مورد رزرو وقت و وکلای متخصص شما پاسخ دادن و وکیل برگزیده کیفری را برایم ثبت نمودن و در ساعت مقرر که تماس گرفتم بنده را به وکیل مربوطه وصل کردن و بعد از آن برای پیگیری تمام روند وکالت و روزهای رسیدگی و ارسال رای همیشه تو اولین وقت برایم ارسال می کردن پیگیری و پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان و مخصوصا آقای محمدپور خیلی خوب بوده و بی نهایت از ایشان و تیم دادپویان رضایت کامل دارم.

  • سلام وقت شما کارشناسان محترم بخیر خواستم بایت برخورد محترمانه و تعیین وقت مشاوره حضوری با وکیل متخصص از شما کارشناس ارجمند جناب آقای محمدپور تشکر کنم.

  • سلام به موسسه خوب دادپویان و کارشناسان محترم ابتدا از یکا یک شما و مخصوصا آقای محمدپور که این چنین خوب و دقیق بنده را راهنمایی نمودن و برایم وقت مشاوره حضوری را ثبت نمودن تشکر می کنم.

  • با سلام تا تماس گرفتم با موسسه با برخورد خوب و پاسخگویی کارشناس موسسه شما متوجه این شدم که موسسه منظمی دارید و حضورا هم آمدم از موسسه شما و کارشناسان شما بسیار رضایت داشتم چون سریعا وقت مشاوره و وکیل مربوطه را به بنده معرفی و مشاوره ام را دیافت نمودم سپاس از کارشناس خوبتان آقای محمدرضا محمدپور

  • سلام آقای محمدپور یکی از کارشناسان زبده و کار بلد هستند تا مشکلم را برایشان گفتم سریعا نوع خواسته و موضوع آن را دقیق گفتن و بنده را برای مشاوره تلفنی به وکیل مربوطه وصل کردن.

  • وقت بخیر روند رسیدگی و تاریخ دقیق روز جلسات را به بنده یاد آوری نمودن و تمامی اوراق را برایم ارسال می کردن از نظر پیگیری و پشت و کار و تلاش ایشان یکی از بهترین کارشناسان حقوقی می باشد که تا به امروز دیدم. خدا خیرشان بدهد.

  • سلام پشتیبانی و اطلاع رسانی در خصوص پرونده زحمتش با کارشناس با اخلاق موسسه شما آقای محمدپور بود بسیار دلسوزانه و دقیق تمامی گزارش ها به بنده اطلاع می دادن تشکر از موسسه خوبتان

  • سلام کارشناس حقوقی شما در ابتدا خیلی خوب بنده را راهنمایی نمودن سپس برای مشکل پیش آمده بنده را به وکیل متخصص ارجاع دادن تشکر از شما آقای محمدپور

  • سلام برخورد خوب مخاطب را جذب می کند آقای محمدپور یکی از بهترین و با اخلاق ترین کارشناسان موسسه دادپویان می باشد.

  • سلام از کارشناس خوبتان جناب محمدپور که با اخلاق و برخورد خوبشان من را راهنمایی کردن کمال تشکر را دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *