مشاوره رایگان با وکیل

مشاوره رایگان با وکیل

در این مقاله آشنا میشوید با: در این مقاله با مشاوره رایگان با وکیل، وظایف مشاور حقوقی، مهارت های مشاور حقوقی، انواع مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی تلفنی، مزایای مشاوره حقوقی رایگان و ویژگی های مشاوره حقوقی رایگان خوب آشنا شوید.. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

مشاوران حقوقی چه کسانی هستند؟

مشاوره حقوقی، هم توسط وکیل و هم توسط مشاور حقوقی صورت می گیرد. افرادی که فارغ التحصیل رشته حقوق یا زیر شاخه های مرتبط آن هستند، می توانند وارد شغل های وکالت، سردفتری، قضاوت یا مشاور حقوقی شوند. اگر مشاور حقوقی آزمون های مربوطه ای که یک وکیل می دهد را با موفقیت بگذارند، او نیز می تواند به عنوان یک وکیل فعالیت کند.

مشاوران حقوقی به افرادی اطلاق می‌شود که دارای مدرک تحصیلی در رشته‌های حقوق (همه گرایش‌ها)، الهیات و معارف اسلامی گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی و الهیات و معارف اسلامی گرایش فقه و حقوق اسلامی هستند.

مشاورهای حقوقی یا در دفتر و سازمان‌های مختلف برای تنظیم امور قراردادها مشغول به کار هستند یا به ‌طور مجزا برای کمک به شهروندان در امور دعاوی، ازدواج، پژوهشی، تنظیم قراردادها، ثبت کسب ‌و کارها و… به مردم مشاوره و راهنمایی می‌دهند.

تمامی شهروندان (افراد حقیقی و حقوقی) برای تنظیم قراردادها یا هر مشکل حقوقی دیگری بهتر است در ابتدای کار از مشاوران حقوقی کمک بگیرند، تا این که وکلا با بررسی دقیق بتوانند تمام نکات قرارداد را بسنجند و از بروز هر گونه ضرری در کار جلوگیری کنند.

در برخی از کسب‌ و کارها و شرکت‌ها روال بر این است که قراردادها فقط با امضای مشاور حقوقی به مرحله تائید نهایی می‌رسد که این خود، نشان‌دهنده اهمیت وجود مشاور حقوقی است. زیرا در شرکت‌های بزرگ اگر این اتفاق نیافتد ممکن است آنها را با خطراتی مواجه کند که جبران آن بسیار سخت است. در نتیجه نیاز به استفاده از مشاوران خبره برای دریافت مشورت حقوقی بیش از پیش احساس می‌شود.

مشاوره رایگان با وکیل

مشاوره حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی، نوعی مشاوره است که افراد یا سازمان ها و ادارات را در امور مختلف حقوقی راهنمایی میکند. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن کسب و کارهای نوپا، سازمان ها و شرکت ها برای مسائلی مانند انعقاد قرارداد تجاری یا قرارداد کار به افرادی نیاز دارند که با دانش خود به صحیح منعقد شدن این قراردادها کمک کند.

افراد عادی نیز در برای حل مشکلات حقوقی یا برای پیش گیری از به وجود آمدن این قبیل مسائل به مشورت افراد متخصص نیاز دارند. فرقی نمی کند شما فرد حقوقی باشید یا حقیقی در امور حقوقی بی شک به مشاوره حقوقی نیاز دارید. مشاوره حقوقی ممکن است به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی صورت گیرد. تعیین حقوقی یا کیفری بودن دعاوی نیز در تعیین مرجع رسیدگی کننده نقش  بسیار مهمی دارد.

وظایف مشاور حقوقی

 • انجام تجزیه و تحلیل حقوقی و تحقیق در مورد مسائل حقوقی.
 • ارائه مشاوره در امور حقوقی.
 • تهیه نظرات حقوقی، تفاهم نامه ها و اسناد توجیهی.
 • مرور مطالب قانونی.
 • تشریفات مربوط به حل و فصل اختلافات.
 • نظارت بر اجرای بندهای قانونی.

مهارت های مشاور حقوقی

 • یک مشاوره حقوقی خوب، فرد با تجربه ای است که نسبت به مسائل حقوقی و قوانین اشراف کامل دارد.
 • چنین شخصی باید صادق، امانت دار و متعهد باشد و در زمان مناسب تصمیم صحیحی اتخاذ کند.
 • مشاوره حقوقی باید نسبت به امور حقوقی آگاه باشد و قدرت تجزیه و تحلیل مسائل را داشته باشد.

انواع مشاوره حقوقی رایگان

یکی از انواع روش‌های مشاوره حقوقی که در سال‌های گذشته با توجه به فضای رقابتی میان دفاتر وکالت و موسسات حقوقی بسیار رشد چشمگیری داشته، مشاوره حقوقی رایگان است. در فرآیند این نوع مشاوره، افراد صاحب تخصص اعم از مشاور وکیل به موکلین از طرق مختلف مشاوره می‌دهند.

به طور معمول مشاوره رایگان حقوقی از طریق فضای مجازی و یا مشاوره حقوقی تلفنی صورت می‌گیرد.

مشاوره حقوقی آنلاین

موسسات حقوقی و دفاتر وکالت با ایجاد صفحات مجازی و اکانت‌های مختلف اقدام به ارائه خدماتی نظیر پست‌ها و مطالب حقوقی، مشاوره حقوقی آنلاین و… می‌نمایند. این نوع از مشاوره حقوقی رایگان می‌تواند برای سوالات کوتاه و با درجه اهمیت پایین مناسب باشد. به طور مثال زنی که می‌خواهد که مقدار نفقه خود به نرخ روز مطلع گردد و یا فردی که به دنبال دانستن مقدار مجازات جرمی خاص است بهتر است از این روش استفاده نماید.

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی نسبت به مشاوره حقوقی آنلاین دارای مزایای بیشتری است. در مشاوره حقوقی تلفنی به دلیل مکالمه گفتاری و عدم نیاز به تایپ و خستگی ناشی می‌توان مسائل را بهتر و با توضیح بیشتر برای مشاور توضیح داد.

علاوه بر این مشاور نیز می‌تواند به طور کامل بر روی مشاوره حقوقی خود تمرکز کرده و پاسخ را به راحت‌ترین شیوه اعلام نماید. هم چنین موکل با شنیدن صدای فرد مشاوره دهنده احساس بهتری نسبت به روند مشاوره حقوقی خواهد داشت. در مشاوره حقوقی تلفنی امکان طرح سوالات مختلف وجود دارد و شاید بتوان گفت بهترین نوع مشاوره حقوقی رایگان همین روش است. اما این روش نیز دارای محدودیت‌های زیادی است.

یکی از این محدودیت‌ها عدم بررسی دقیق اوراق و مدارک و اسناد پرونده است. هر چند که شاید بتوان با استفاده از مجازی این مدارک را برای وکیل و یا مشاور ارسال نمود. اما زمانی که حجم مدارک زیاد باشد و یا عکس‌ها از کیفیت لازم برخوردار نباشد، بهتر است از مشاوره حقوقی حضوری استفاده شود که طبعا در این شرایط باید حق المشاوره پرداخت گردد. در صورتیکه به هر دلیل نتوانستید از این نوع مشاوره استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از مشاوره تلفنی با وکیل است.

مشاوره رایگان با وکیل

مزایای مشاوره حقوقی رایگان

 • به طور کلی می‌توان مزایای مشاوره حقوقی رایگان را به شکل زیر خلاصه کرد:
 • امکان استفاده از نظرات افراد متخصص نظیر وکیل و یا مشاور حقوقی در سریع‌ترین زمان ممکن.
 • صرف کمترین زمان و هزینه و عدم نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر وکالت و یا موسسات حقوقی.
 • پاسخ به سوالات ساده حقوقی.
 • آگاه شدن افراد از روند دعاوی حقوقی و کیفری و ایجاد پیش زمینه جهت استفاده از مشاوره حقوقی تخصصی تر.

ویژگی های مشاوره حقوقی رایگان خوب

بسیاری از افراد در موقعیت های مختلف مانند دعاوی حقوقی و کیفری مانند دعاوی ارث، مهریه، کلاهبرداری و… به مشاوره حقوقی رایگان نیاز پیدا می‌کنند. ممکن است شما نیز مایل باشید در زمینه موضوع مد نظر خود مشاوره حقوقی رایگان دریافت کنید.
عده زیادی از وکلا و مشاوران حقوقی این نوع مشاوره را عرضه می‌کنند.

 • مشاور حقوقی خوب کسی است که بدون انگیزه مالی و فارغ از این‌که مشاوره حقوقی رایگان ارائه می‌کند یا بابت آن وجهی دریافت می‌کند، مطالب و اطلاعات درستی را به شما منتقل کند. پرونده حقوقی شما باید توسط وی به درستی مورد بررسی قرار بگیرد.
 • یک مشاوره حقوقی رایگان خوب، شامل امکان پیروزی در دادگاه بوده و کارشناس حقوقی به عنوان فرد یا گروه مسلط بر قوانین به شما کمک می‌کند تا شانس پیروزی خود را ارزیابی کنید. مشاورین حقوقی با تکیه بر قوانین و تجربه و تسلطی که بر قوانین حقوقی دارند، در پرونده حقوقی شما به یاری‌تان خواهند آمد.
 • زمانی که یک مشاوره حقوقی رایگان دریافت می‌کنید، فارغ از این‌که موضوع مشاوره شما در زمینه مسائل حقوقی یا کیفری است، مشاور حقوقی شما وظیفه دارد صحیح‌ترین راه را که شامل کمترین خسارت و سریع‌ترین بازدهی است به شما معرفی کند.

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی آنلاین با بهترین وکلای پایه یک دادگستری در موسسه حقوقی دادپویان

مشاوره وکیل رایگان

وکیل رایگان در خدمت شماست. شما میتوانید مشاوره تلفنی و حضوری رایگان داشته باشید.

وکیل مشاوره رایگان

مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری و قضایی تهران و شهرستان.

مشاوره با وکیل رایگان

وکیل رایگان کیست؟ چه مشاوره ای ارائه میدهد؟ مشاوره رایگان بگیرید.

مشاوره وکیل آنلاین رایگان

وکیل آنلاین رایگان و مجانی. 24 ساعته سوالات حقوقی خود را بپرسید و پاسخ خود را در کمترین زمان ممکن از وکلا دریافت کنید.

وکیل حقوقی رایگان

وکیل حقوقی مجرب در تهران و شهرستان به صورت رایگان و آنلاین.

مشاوره قضایی رایگان

مشاوره قضایی قوه قضاییه به صورت رایگان و 24 ساعته به شما مشاوره میدهند.

مشاوره وکیل رایگان

مشاوره خوب حقوقی و کیفری توسط وکیل رایگان با دادپویان.

مشاوره وکیل حقوقی رایگان

وکیل حقوقی و کیفری رایگان تهران و شهرستان. بهترین مشاوره حقوقی و 24 ساعته.

مشاوره رایگان با وکیل

اگر سوال حقوقی رایگان دارید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی با وکیل

شما میتوانید به صورت تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری در موضوع تخصصی خود مشاوره بگیرید.

مشاوره حضوری با وکیل

اگر قصد مشاوره حضوری با وکیل پایه یک دادگستری را دارید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • مرحله اول: تماس با کارشناسان
  با شماره 02191307831 تماس بگیرید تا کارشناسان برای شما وقت مشاوره به صورت تلفنی یا حضوری تنظیم کنند.
 • مرحله دوم: مشاوره با وکیل
  به صورت تلفنی یا حضوری با وکیل متخصص در موضوع خود مشاوره میگیرید.
 • مرحله سوم: سفارش خدمات حقوقی
  در صورت نیاز میتوانید برای دادن وکالت به وکیل یا تنظیم اوراق قضایی اقدام کنید.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *