چرا باید برای جرایم مواد مخدر وکیل بگیریم؟

چرا باید برای جرایم مواد مخدر وکیل بگیریم؟

در این مقاله آشنا میشوید با: چرا باید برای جرایم مواد مخدر وکیل بگیریم، وکیل مواد مخدر، چرا در دعاوی مربوط به مواد مخدر به وکیل نیاز داریم، مزایای استفاده از وکیل مواد مخدر، ضرورت به کارگیری وکیل در کاهش مجازات قاچاق مواد مخدر. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

برای مشاوره حقوقی مواد مخدر، می توانید با وکیل مواد مخدر در ارتباط باشید.

وکیل مواد مخدر

یکی از جرایم سنگین و غیرقابل گذشت در کشور ایران جرم مواد مخدر است. لذا در بسیاری از پرونده های جرایم مواد مخدر، متهم یا خانواده ایشان دیر هنگام نسبت به اخذ وکیل پایه یک دادگستری اقدام می نمایند که مطابق قاعده فقهی اقرار عقلا علی انفسهم جائز انکار پس از اقرار مسموع نبوده و متهم بعد از آن که نزد دادسرا و در مرحله تحقیقات مقدماتی، نسبت به ارتکاب جرم خود اقرار نمود دیگر نمی تواند نزد محکمه منکر حرف ها و اظهارات خویش شود.

پس از آن جایی که اوراق نخستین هر پرونده کیفری، مهم ترین اوراق می‌ باشد، بهترین تصمیم آن است که از همان ابتدای دستگیری و کشف مواد مخدر، نسبت به اعطای وکالت به وکیل متخصص و با تجربه در جرایم مواد مخدر اقدام نمایید.

چرا باید برای جرایم مواد مخدر وکیل بگیریم؟

از جمله ویژگی‌ های عمومی یک وکیل مواد مخدر هم داشتن فن بیان قوی، اعتماد به نفس بالا برای دفاع از موکل در جهت پیشبرد پرونده و در نهایت کاستن از مجازات مرتکب است. هم چنین از جمله ویژگی های تخصصی یک وکیل مواد مخدر، می توان به تجربه‌ های بالا و نمونه پرونده های موفق حوزه مواد مخدر اشاره کرد.

برای مشاوره مواد مخدر، می توانید با وکیل مواد مخدر در تماس باشید.

چرا در دعاوی مربوط به مواد مخدر به وکیل نیاز داریم؟

جرم مواد مخدر نیازمند وکیلی قابل و با تجربه درخصوص ارائه بهترین دفاع می باشد. بهترین وکیل کسی است که علاوه بر داشتن دانش، مهارت و اشراف بر فن وکالت و قوانین مربوطه، دارای خصوصیاتی از قبیل صداقت و دلسوزی نیز باشد.

یک وکیل باید صادق و دلسوز برای موکل خویش باشد. زیرا در بسیاری از پرونده های کیفری با موضوع انواع جرایم مواد مخدر، نتیجه حاصله از ارتکاب جرم که دستگیری و به زندان افتادن مرتکب می باشد، دامن گیر خانواده های مرتکب هم می شود. چه بسا بسیاری از متهمان بی گناه می‌باشند اما طریقه دفاع از اتهام انتسابی را نمی دانند یا به دلیل مشکلات مالی فراوان و سن کم و از روی بی تجربگی و خامی برای نخستین بار است که دست به ارتکاب این نوع از جرایم زده اند.

لذا با ارائه دفاع قانونی و مناسب از متهم می توان سرنوشت روشنی را برای وی رقم زد. زیرا در جرائم مربوط به مواد مخدر شخص متهم به طور حتم مجازات می شود.

اما با وجود یک وکیل مواد مخدر می‌ توان راحت تر از حق و حقوق خود در دادگاه و مراجع قضایی دفاع کرد و متقابلا برای این که وکیل هم بتواند به خوبی در دادگاه از موکل خود دفاع کند شخص متهم باید تمامی شواهد و مدارک مربوطه را در اختیار وکیل خود قرار دهد و با ایمان به رازداری و امانت داری وکیل تمامی مواردی که می تواند مجازات او را تعیین کند یا کاهش دهد را با وی در میان بگذارد.

مزایای استفاده از وکیل مواد مخدر

 • سعی در تعلیق حکم مجازات متهم دارد.
 • در مرحله تجدید نظر یا مرحله فرجام خواهی سعی در تبرئه متهم داشته باشد.
 • می تواند در مرحله اعاده دادرسی تمام تلاش خود را برای قبول در دیوان عالی کشور انجام دهد.
 • در جهت جلب رضایت عفو رهبری تلاش کند.

ضرورت به کارگیری وکیل در کاهش مجازات قاچاق مواد مخدر

به دلیل وسعت دامنه پرونده های قاچاق مواد مخدر، به کارگیری وکیل قاچاق مواد مخدر نه یک نیاز بلکه یک ضرورت می باشد چرا که قوانین، مقررات و روند دادرسی پرونده مطروحه آن چنان مهم و پیچیده هستند که تنها یک وکیل پایه یک دادگستری قاچاق مواد مخدر می تواند با فنونی که به کار می گیرد نسبت به کاهش مجازات قاچاق مواد مخدر به نحو احسنت به پرونده رسیدگی کند تا موکل خویش را به نتیجه مطلوب و دلخواهش برساند.

وکیل مواد مخدر چه کار می‌کند؟

وکیل مواد مخدر به وکیلی گفته می‌شود که در کنار آشنایی کامل به قوانین مربوط به جرائم مواد مخدر و قوانین مرتبط با مجازات حمل، تولید و مصرف مواد، از تجربه بسیار بالایی برخوردار است که از آن برای ایجاد حس دلسوزی و ترحم در قاضی برای عفو و بخشش حداکثری موکل خود استفاده خواهد کرد.

وکیل مواد با بهره‌ گیری از فن بیان، تسلط کامل به علوم روان شناختی و شخصیت‌ شناسی باید بتواند قاضی را توجیه کند و برای موکل خود کم ترین مجازات را از دادگاه کسب نماید.

ویژگی‌ های بارز وکیل مواد مخدر

 • تسلط کامل به قوانین مدنی در رابطه با حمل، قاچاق، مصرف و تولید مواد مخدر.
 • استفاده از فن بیان بسیار دلسوزانه جهت ترغیب قاضی در کاهش مجازات.
 • استفاده از تمامی گزینه‌ها برای تعلیق اجرای حکم و یا تبرئه موکل در مرحله فرجام خواهی.

لزوم استفاده از وکیل مواد مخدر چیست؟

اگر به موضوع اکثر پرونده های مربوط به مواد مخدر دقت کنید متوجه می شوید که اغلب مجرمین که محکوم شده اند اطلاع کامل و دقیقی از جریان قانونی مواد مخدر نداشته اند و همین امر باعث شده است تا آن ها مرتکب جرم در زمینه مواد مخدر شوند که در چنین مواردی بهترین راه حل مراجعه به وکیل مواد مخدر مجرب است.

وکلای متخصص در زمینه مواد مخدر در مقایسه با سایر وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه بیشتری در زمینه پرونده های مربوط به مواد مخدر می باشند و این وکلا با همه جزئیات و راه حل های مربوط به پرونده های مواد مخدر آشنایی کامل را دارند.

چرا باید برای جرایم مواد مخدر وکیل بگیریم؟

مواد مخدر آسیب زیادی را از نظر روحی و عقلی به مصرف کنندگان وارد می کند و در نتیجه فرد می تواند مشکلات قابل توجهی را در اجتماع یا محیط خانواده خود ایجاد نماید بنابراین قانون گذاران سعی می کنند قوانین نسبتا پیچیده و سختی را برای فروشندگان و مصرف کنندگان مواد مخدر در نظر بگیرند و برخی از قوانین به گونه ای وضع شده اند که دست قاضی و قانون را در برخی از موارد برای انجام اشد مجازات و اعدام باز گذاشته اند در نتیجه لزوم استفاده از وکیل مواد مخدر امر بدیهی است و یک وکیل با تجربه می تواند تا حد زیادی مجازات را کاهش دهد یا حکم اعدام را در برخی مواقع تبدیل به حبس ابد کند.

زمان مراجعه به وکیل متخصص مواد مخدر

به همه مجرمین مواد مخدر توصیه می شود تا از همان مراحل ابتدایی که درگیر پرونده مواد مخدر می گردند به وکیل متخصص مواد مخدر مراجعه نمایند تا موضوع آن ها به صورت دقیق توسط وکیل مورد بررسی قرار بگیرد و در نتیجه وکیل بتواند راحت تر موضوع پرونده را حل و فصل نماید و راه قانونی مناسبی را برای متهم ارائه دهد.

زمانی که مجرم از همان مراحل اولیه به وکیل مواد مخدر مراجعه می کند می تواند از کلیه مراحل دادرسی پرونده ای که درگیر آن شده است اطلاع کاملی را بدست آورد و در نتیجه متوجه این موضوع می شود که تا حد امکان عفو یا کاهش مجازات وی وجود دارد هم چنین یکی از دلایل دیگری که به مجرمین مواد مخدر توصیه می شود در همان مراحل اولیه به وکیل مراجعه نمایند این است که در صورتی که حکم اولیه به ضرر متهم باشد امکان تغییر و تجدید نظر آن سخت می شود و در نتیجه مراحل دادرسی پرونده نسبتا طولانی می گردد.

خدمات حقوقی وکیل متخصص مواد مخدر به موکل

 • تخفیف در مجازات (وکیل می تواند با استفاده از مدارک و ادله کافی تا حدودی مجازات موکل خود را کاهش دهد.)
 • کاهش مجازات حبس.
 • تبدیل مجازات کیفری مجرم به جزای نقدی.
 • گرفتن حکم تعلیق مجازات.
 • گرفتن حکم تعلیق اجرای مجازات.
 • اثبات جرم مشمول به مرور زمان (جرم هایی که مشمول زمان می شوند اغلب دارای مجازات کمتری می باشند ولی به این نکته توجه داشته باشید که اثبات چنین موضوعی بدون کمک گرفتن از وکیل مواد مخدر کار نسبتا دشواری می باشد.)
 • تبرئه کردن متهم در مرحله تجدید نظر پرونده.
 • قبولی در دیوان عالی کشور در مرحله اعاده دادرسی.
 • تبرئه کردن متهمین در مرحله فرجام خواهی.
 • اخذ حکم آزادی مشروط.
 • عفو مقام معظم رهبری.

باید همواره به این موضوع توجه داشته باشید که قوانین مربوط به مواد مخدر از سوی قانون گذاران کشور ایران به صورت سخت گیرانه وضع شده اند به همین دلیل مجازات اکثر مجرمین مواد مخدر بسیار سنگین می باشد و تنها راه تعدیل در چنین مجازات هایی کمک گرفتن از وکیلی متخصص و خبره است و با توجه به موارد ذکر شده لزوم استفاده از وکیل مواد مخدر با تجربه برای مجرمین مواد مخدر امری واضح است.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *