برگزاری آزمون وکالت ۱۴۰۰

برگزاری آزمون وکالت ۱۴۰۰

در این خبر آشنا میشوید با: برگزاری آزمون وکالت ۱۴۰۰و تعیین و تکلیف برگزاری آن. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

تعیین و تکلیف آزمون وکالت

رییس سازمان سنجش با ارسال نامه ای به معاونت حقوقی و امور مجلس قوه قضائیه خواستار پایان دادن به حواشی برگزاری امتحان کارآموزی وکالت سال هزار و چهارصد شد.

ابراهیم خدایی در این نامه از معاونت حقوقی و امور مجلس قوه قضائیه درخواست کرد با توجه به ضیق وقت، ضمن هماهنگی با اسکودا در خصوص شرایط برگزاری آزمون وکالت ۱۴۰۰ تصمیم گیری کنند.

برگزاری آزمون وکالت ۱۴۰۰

متن نامه به شرح زیر است:

برادر گرامی حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای قدرتی

معاون محترم حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه

با سلام و احترام عطف به نامه شماره ۹۰۰۰/۱۳۴۳۱/۵۰۰ مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ در خصوص شرایط برگزاری آزمون کانون های وکلای دادگستری سال ۱۴۰۰ به پیوست تصویر نامه شماره ۹۱۲/۰۰ مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران برای استحضار، بررسی و هماهنگی لازم ارسال می گردد.

خواهشمند است مقرر فرمایند با توجه به ضیق وقت نتیجه را برای برنامه ریزی و اقدام لازم به این سازمان اعلام فرمایند. انتظار می رود این گونه مسائل بین دو نهاد مورد بررسی و جمع بندی و نتیجه آن جهت اقدام لازم به این سازمان ارسال شود.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، میتوانند آنرا برای شما تنظیم نمایند و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به ایشان، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار در زمینه دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *