آزار جنسی دختر 8 ساله در تهران

آزار جنسی دختر 8 ساله در تهران

در این خبر با آزار جنسی دختر 8 ساله در تهران آشنا شوید.

در صورت هرگونه سوال می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

رزرو آنلاین وقت مشاوره

با انتخاب وکیل برگزیده دادپویان با بهترین وکیل پایه یک متناسب با موضوع خود مشاوره بگیرید.
دادپویان

مرداد ماه امسال ماموران پلیس جنوب تهران با شکایت یک مادر مبنی بر تجاوز به دختر 8 ساله اش به نام هستی در محله مولوی توسط یکی از بستگان نزدیکش قرار گرفتند و تحقیقات خود را آغاز کردند.

تیم پلیسی پس از بررسی های مقدماتی و تجزیه و تحلیل های ابتدایی به دستور قاضی دادگاه کیفری یک تهران تحقیقات خود را آغاز کردند و در ابتدا از پدر هستی 8 ساله تحقیق کردند. پدر هستی گفت: جهت انجام نقاشی دیوار ساختمان به خانه یکی از بستگان نزدیک به خانه این مرد رفته بودیم که متاسفانه در غفلت من در آن مکان دخترم هستی مورد تجاوز قرار گرفته است.

مادر هستی در تحقیقات پلیسی به ماموران گفت: شوهرم نقاش ساختمان است و برای اینکه هستی در خانه بهانه نگیرد دخترمان را به محل کارش می‌برد. مردی که از بستگانمان و 56 سال دارد و متاهل است از همسرم درخواست کرد که برای نقاشی ساختمان به آن جا برود.

مادر جوان ادامه داد: پس از به اتمام رسیدن نقاشی دیواره های خانه ساختمان مرد شیطان صفت، چند روزی می شد که هستی آن دختر کوچولو سابق نبود. شب ها کابوس می دید و گوشه گیر شده بود و با کم غذایی بهانه می گرفت. پس از چند روز بالاخره حرف زد و ما متوجه شدیم که مرد شیطان صفت به دخترم در خانه ای که قرار بود بازسازی شود تجاوز کرده است.

مادر هستی درباره تجاوز شیطانی به دخترش توضیح داد: هستی پس از 2 روز سکوت خود را شکست و ادعا کرد، هنگامی که با پدرش برای نقاشی ساختمان رفته بود مرد شیطان صفت به بهانه بازی هستی را به حیاط کشانده و به او تجاوز کرده است همچنین او دخترم را تهدید به مرگ کرد تا به کسی چیزی نگوید.

آزار جنسی دختر 8 ساله در تهران

بازداشت مرد شیطان صفت در مولوی

ماموران پلیس بنا بر حساسیت موضوع و پس از دریافت این اطلاعات مهم، مخفیگاه مرد متجاوز را در جنوب تهران محله مولوی شناسایی کردند و به دستور قاضی کیفری یک تهران ماموریت گرفتند تا متهم را بازداشت کنند.

جمعه 22 مرداد ماه عقربه های ساعت 23 شب را نشانه رفته بود که تیم پلیسی پس از هماهنگی با مقام قضایی بی درنگ در محل مذکور استقرار یافتند و مرد شیطان صفت را بازداشت کردند. بنا بر این گزارش، متهم برای شروع تحقیقات تحویل مرجع قضایی کیفری یک استان تهران شد و رسیدگی جهت بررسی صحت ادعای شاکی ادامه دارد.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

رزرو وقت در واتساپ

به واتساپ دادپویان پیام دهید تا کارشناسان وقت مشاوره حقوقی برای شما تنظیم کنند.
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *