دستگیری مرد شیادی که دختران را اغفال میکرد

دستگیری مرد شیادی که دختران را اغفال میکرد

در این خبر با دستگیری مرد شیادی که دختران را اغفال میکرد آشنا شوید.

در صورت هرگونه سوال می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

رزرو آنلاین وقت مشاوره

با انتخاب وکیل برگزیده دادپویان با بهترین وکیل پایه یک متناسب با موضوع خود مشاوره بگیرید.
دادپویان

سرهنگ کارآگاه علی گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد ۳۵ ساله‌ای خبر داد که با اغفال دختران جوان در فضای مجازی با آن‌ها دوست شده و آنان را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.

معاون جنایی پلیس پایتخت در تشریح این خبر گفت: در چهارم اردیبهشت ماه سال گذشته، خانم جوانی با مراجعه به دادسرای ناحیه ۲۷ ویژه امور جنایی تهران و ارایه شکواییه اظهار کرد که توسط مردی ۳۵ ساله مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. سرهنگ گودرزی افزود: شاکی پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت حدود چند ماه قبل با شخصی به نام فرشاد (۲۰ ساله) در فضای مجازی آشنا شدم و طی این مدت با او به صورت چت صحبت می‌کردم که او چند روز قبل از وقوع این حادثه به من پیشنهاد داد تا همدیگر را حضوری ملاقات کنیم و از آنجایی که بین هر دو ما صمیمت ایجاد شده و توانسته بود اعتماد مرا جلب کند، من هم پذیرفتم و روز حادثه با فرشاد در محدوده تهرانپارس قرار گذاشتم.

ساعت پنج عصر بود که یک خودرو شاسی بلند مشکی تویوتا راوفور در مقابل من توقف کرد و دیدم شخص پشت فرمان فرشاد نیست. راننده که متوجه تردید من شد گفت: من دایی فرشاد هستم و خود را شاهین معرفی کرد و من هم سوار ماشین شدم و حرکت کردیم تا اینکه مرا به یک ساختمان ۳ طبقه در همان محدوده برد. به محض ورود متوجه شدم ساختمان خالی از سکنه است و فهمیدم فرشادی در کار نیست. قبل از آن که بتوانم اقدامی انجام بدهم، در یک لحظه شاهین به سمتم حمله ور شد و هرچه التماسش کردم، توجهی نکرد و بعد از اینکه مرا مورد آزار و اذیت قرار داد، رهایم کرد. بلافصله به دادسرا مراجعه کردم و از او شکایت کردم.

دستگیری مرد شیادی که دختران را اغفال میکرد

شناسایی متهم

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی در ادامه گفت: کارآگاهان اداره شانزدهم پس از شنیدن اظهارات شاکی راهی محل وقوع جرم شدند که در تحقیقات اولیه هویت واقعی متجاوز به نام “محمدرضا. ک ” مورد شناسایی قرار گرفت که در بررسی سوابق کیفری او دارای ۱۰ فقره سابقه در زمینه‌های قتل، شرارت، آزار و اذیت، کلاهبرداری و غیره بود که با تایید تصویر او توسط شاکی، کارآگاهان با بهره گیری از روش‌های علمی کشف جرم موفق به شناسایی مخفیگاه متجاوز در محدوده تهرانپارس شدند و با هماهنگی بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران در مورخه ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۸ طی یک عملیات پلیسی دستگیر و به اداره ۱۶ منتقل شد.

سرهنگ گودرزی در ادامه افزود: در تحقیقات به عمل آمده از  محمدرضا. ک  منکر هر گونه آزار و اذیت شد، اما پس از مواجهه با شاکی چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشته و لب به اعتراف گشود و در توضیح شیوه و شگرد خود در اغفال دختران در فضای مجازی گفت: من در تلگرام با عکس و هویت جعلی با شاکی آشنا شده و او را فریب دادم و نقشه‌ام را اجرا کردم.

متهم ادامه داد: طمعه‌هایم را از بین نوجوانان کم سن و سال در فضای مجازی انتخاب می‌کردم و با آنان دوست می‌شدم و با جلب اعتماد آنان را به ساختمانی برده و مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌دادم.

سرهنگ کارآگاه گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به دستگیری مرد متجاوز و اعتراف صریح به بزه انتسابی او با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر شکات در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ است.

سرهنگ کارآگاه گودرزی در پایان اشاره داشت: دستور انتشار تصویر بدون پوشش متهم از سوی مقام قضایی صادر و شهروندان در صورت شناسایی فرد اعلامی، می‌توانند جهت تشکیل پرونده مقدماتی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

رزرو وقت در واتساپ

به واتساپ دادپویان پیام دهید تا کارشناسان وقت مشاوره حقوقی برای شما تنظیم کنند.
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *