کیوان امام‌ وردی به اعدام محکوم شد

کیوان امام‌ وردی به اعدام محکوم شد

در این خبر آشنا میشوید با: کیوان امام‌ وردی به اعدام محکوم شد و آخرین جزییات از اعدام وی. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

برای مشاوره حقوقی موضوعات روابط نامشروع و تجاوز به عنف، می توانید با وکیل تجاوز به عنف در ارتباط باشید.

شکایت از کیوان امام وردی

وکیل قربانیان و شکات پرونده کیوان امام‌ وردی که به‌جرم افساد فی‌ الارض با تجاوز به چند دختر به اعدام محکوم شده است، جزییات این پرونده را تشریح کرد.

شیما قوشه؛ وکیل قربانیان و شکات پرونده کیوان امام‌ وردی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با بیان این که کیوان امام‌ وردی به‌ حکم شعبه 28 دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده است، اظهار کرد: حکم اعدام کیوان امام‌ وردی روز شنبه 18 تیر ماه به بنده ابلاغ شده است.

وکیل شاکیان پرونده کیوان امام‌ وردی افزود: در این پرونده، 9 نفر به‌ صورت رسمی شکایت کرده بودند و شاکی قانونی پرونده محسوب می‌شوند اما افراد و قربانیان دیگری هم بودند که با پلیس تماس گرفته و موضوع را اطلاع داده یا تجاوز از سوی کیوان امام‌ وردی را به نماینده دانشگاه تهران اعلام کرده بودند.

آخرین جزییات از حکم اعدام کیوان امام‌ وردی

قوشه با بیان این که امام‌ وردی در جلسه پایانی دادگاه که برای استماع آخرین دفاعیات متهم برگزار شده بود، دفاع خاصی ارائه نداد، گفت: البته وی مدعی بود که بدون رضایت با کسی رابطه نداشته است!

وی هم چنین با بیان اینکه رای شعبه 28 دادگاه انقلاب توسط قاضی عموزاد، رییس دادگاه و قاضی افشاری، مستشار دادگاه صادر شده است، یادآور شد: به‌عنوان وکیل شکات نسبت به این رای شکایت خواهم کرد؛ زیرا مجرم ملزم به جبران خسارت بود که این موضوع در رای دادگاه مسکوت مانده است.

کیوان امام‌ وردی به اعدام محکوم شد

وی هم چنین با اعلام این که جرم رخ‌داده از سوی کیوان امام‌ وردی جرم حدی است، متذکر شد: رضایت دادن شکات در این پرونده، تاثیری در اجرای حکم اعدام کیوان امام‌وردی ندارد، زیرا وی به‌عنوان اتهامی که دادستان به‌عنوان مدعی‌ العموم شکایت کرده است، محکوم به اعدام شده است و رضایت شاکی خصوصی برای منتفی شدن حکم اعدام موضوعیت ندارد.

گفتنی است، کیوان امام‌وردی دو سال قبل در یک پویش اینترنتی برخی از قربانیان، به تجاوز جنسی متهم شد که پس از دستگیری توسط پلیس و اعتراف به جرم ارتکابی با حکم بدوی دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده است، او متهم به تجاوز به ده‌ها زن جوان پس از نوشاندن نوشیدنی‌ های آلوده به مواد بیهوش‌کننده است که شهریور ماه 1399 در پی افشاگری قربانیان پرتعداد خود در فضای مجازی بازداشت شد.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *