کیوان امام وردی به اعدام محکوم شد

کیوان امام‌ وردی به اعدام محکوم شد

در این خبر با، کیوان امام‌ وردی به اعدام محکوم شد و آخرین جزییات از اعدام وی آشنا شوید. 

در صورت هرگونه سوال می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

وکیل قربانیان و شکات پرونده کیوان امام‌ وردی که به‌جرم افساد فی‌ الارض با تجاوز به چند دختر به اعدام محکوم شده است، جزییات این پرونده را تشریح کرد.

شیما قوشه؛ وکیل قربانیان و شکات پرونده کیوان امام‌ وردی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با بیان این که کیوان امام‌ وردی به‌ حکم شعبه 28 دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده است، اظهار کرد: حکم اعدام کیوان امام‌ وردی روز شنبه 18 تیر ماه به بنده ابلاغ شده است.

وکیل شاکیان پرونده کیوان امام‌ وردی افزود: در این پرونده، 9 نفر به‌ صورت رسمی شکایت کرده بودند و شاکی قانونی پرونده محسوب می‌شوند اما افراد و قربانیان دیگری هم بودند که با پلیس تماس گرفته و موضوع را اطلاع داده یا تجاوز از سوی کیوان امام‌ وردی را به نماینده دانشگاه تهران اعلام کرده بودند.

آخرین جزییات از حکم اعدام کیوان امام‌ وردی

قوشه با بیان این که امام‌ وردی در جلسه پایانی دادگاه که برای استماع آخرین دفاعیات متهم برگزار شده بود، دفاع خاصی ارائه نداد، گفت: البته وی مدعی بود که بدون رضایت با کسی رابطه نداشته است!

وی هم چنین با بیان اینکه رأی شعبه 28 دادگاه انقلاب توسط قاضی عموزاد، رییس دادگاه و قاضی افشاری، مستشار دادگاه صادر شده است، یادآور شد: به‌عنوان وکیل شکات نسبت به این رای شکایت خواهم کرد؛ زیرا مجرم ملزم به جبران خسارت بود که این موضوع در رای دادگاه مسکوت مانده است.

کیوان امام‌ وردی به اعدام محکوم شد

وی هم چنین با اعلام این که جرم رخ‌داده از سوی کیوان امام‌ وردی جرم حدی است، متذکر شد: رضایت دادن شکات در این پرونده، تاثیری در اجرای حکم اعدام کیوان امام‌وردی ندارد، زیرا وی به‌عنوان اتهامی که دادستان به‌عنوان مدعی‌ العموم شکایت کرده است، محکوم به اعدام شده است و رضایت شاکی خصوصی برای منتفی شدن حکم اعدام موضوعیت ندارد.

گفتنی است؛ کیوان امام‌وردی دو سال قبل در یک پویش اینترنتی برخی از قربانیان، به تجاوز جنسی متهم شد که پس از دستگیری توسط پلیس و اعتراف به جرم ارتکابی با حکم بدوی دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده است؛ او متهم به تجاوز به ده‌ها زن جوان پس از نوشاندن نوشیدنی‌ های آلوده به مواد بیهوش‌کننده است که شهریور ماه 1399 در پی افشاگری قربانیان پرتعداد خود در فضای مجازی بازداشت شد.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

رزرو آنلاین وقت مشاوره

با انتخاب وکیل برگزیده دادپویان با بهترین وکیل پایه یک متناسب با موضوع خود مشاوره بگیرید.
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *