دستگیری باند فالگیرهای خشن در اصفهان

دستگیری باند فالگیرهای خشن در اصفهان

در این خبر با دستگیری باند فالگیرهای خشن در اصفهان آشنا شوید.

در صورت هرگونه سوال می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

رزرو آنلاین وقت مشاوره

با انتخاب وکیل برگزیده دادپویان با بهترین وکیل پایه یک متناسب با موضوع خود مشاوره بگیرید.
دادپویان

سرهنگ حسین ترکیان اظهار کرد: درپی شکایت تعدادی از زنان مسن مبنی بر سرقت طلاجات از منازل آنها، موضوع با حساسیت ویژه‌ ای در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته از شاکیان مشخص شد اعضای یک باند چهار نفره از زنان سارق به صورت دو به دو به منازل افراد مسن رفته و به بهانه‌ های مختلف خود وارد منزل آنها می‌شدند و با بیان اینکه در فالگیری تبحر دارند از آنها می‌خواستند تا چشمانشان را برای لحظه‌ ای ببندند.

رییس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: پس از اینکه زنان، چشمانشان را می‌بستند دهان و بینی آنها را گرفته و با دستمالی که آغشته به مواد بیهوشی بود آنها را بیهوش کرده و در بلافاصله طلاجات داخل منزل را سرقت کرده و به وسیله یک دستگاه خودروی سواری که راننده نیز همدستشان بود متواری می‌شدند.

دستگیری باند فالگیرهای خشن در اصفهان

شناسایی تیم سارقان

وی اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی و انجام یک سری اقدامات تخصصی و پلیسی مشخصات خودرویی که سارقان از آن استفاده می‌کردند شناسایی و در رصد هوشمندانه کارآگاهان قرار گرفت و نهایتا با اقدامی ضربتی در یکی از خیابان‌های شهر اصفهان متوقف و راننده آن نیز دستگیر شد.

سرهنگ ترکیان خاطرنشان کرد: با دستگیری راننده خودرو و تحقیقات از وی هر چهار زن این باند که در سرقت‌ها دست داشتند نیز دستگیر و به پلیس آگاهی استان اصفهان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه متهمان تاکنون به هفت فقره سرقت اعتراف کردند، ارزش اموال به سرقت رفته توسط این افراد را برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه چهار میلیارد ریال اعلام و اظهار کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و متهمان برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

رییس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه تمام مال باختگان این پرونده شناسایی شدند، گفت: چنانچه افراد مسن دیگری به این شیوه مورد سرقت قرار گرفتند می‌توانند به منظور شناسایی سارقان و تنظیم شکایت به پلیس آگاهی استان اصفهان واقع در شهرک قایمیه مراجعه کنند.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *