انتخاب شهر آزمون وکالت 99 کانون وکلا مرکز

انتخاب شهر آزمون وکالت 99 کانون وکلا مرکز

در این خبر آشنا میشوید با: انتخاب شهر آزمون وکالت 99 کانون وکلا مرکز، انتقال وکلا و کارآموزان به شهر دیگر، شرایط سنی آزمون وکالت 99. تا پایان خبر با ما همراه باشید.

راهنمای انتخاب شهر (از طریق اینترنت) آزمون سال ١٣٩٩

کانون وکلای دادگستری مرکز اطلاعیه راهنمای انتخاب شهر مربوط به پذیرفته شدگان آزمون وکالت سال ۱۳۹۹ را منتشر کرد.

در این اطلاعیه، نحوه انتخاب شهر برای  قبول‌ شدگان هر دو سهمیه آزاد و ایثارگر و نیز ظرفیت شهرهای این کانون اعلام شده است. قبول‌شدگان تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ برای تکمیل فرم انتخاب شهر فرصت دارند.

لطفا توجه فرمایید با بررسی دقیق ظرفیت پذیرش شهرها و لحاظ رتبه اکتسابی، شهرهای مورد نظر به ترتیب اولویت پیشنهاد نمائید.
پیشنهاد شهرها به ترتیب اولویت هیچ گونه محدودیتی ندارد لذا دقت شود که تعداد اولویت های بیشتری به ترتیب پیشنهاد بدهید چون اگر اولویت های کمتری پیشنهاد بدهید ممکن است شهر انتخابی به شما نرسد.
نکته پس از تائید فرم انتخاب شهر، امکان ویرایش آن وجود ندارد. لطفا در پیشنهاد شهرها به ترتیب اولویت و تعداد پیشنهادی آن دقت شود.
بدیهی است در صورت عدم اقدام. در مهلت مقرر به منزله انصراف تلقی شده و اعتراض بعدی مسموع نخواهد بود.

انتخاب شهر آزمون وکالت 99 کانون وکلا مرکز

توضیحات ضروری:
١- داوطلبان محترم با بررسی دقیق و لحاظ رتبه آزمون و ظرفیت پذیرش شهرها. محل های مورد نظر را به ترتیب اولویت، پیشنهاد نمایند.

٢- در صفحه ی مربوط به اولویت های پیشنهادی، انتخاب حداقل یک شهر الزامی است. و برای انتخاب همه ی شهرهای حوزه کانون مرکز (به ترتیب اولویت انتخاب داوطلب) محدودیتی وجود ندارد. (انتخاب شهر آزمون وکالت 99 کانون وکلا مرکز)

٣- مهلت تکمیل فرم انتخاب شهر: تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/٨/۲۶

۴- انتخاب شهر محل اشتغال (محل کارآموزی نیز محل اشتغال خواهد بود) از بین شهرهای پیشنهادی توسط داوطلب. با لحاظ رتبه داوطلب، اولویت پیشنهادی و ظرفیت پذیرش شهرها. از سوی کانون وکلای دادگستری مرکز تعیین خواهد شد.

انتقال وکلا و کارآموزان به شهر دیگر

تبصره: انتقال وکلاء و کارآموزانی که پدر یا مادر یا فرزند آنان وکیل دادگستری عضو کانون مرکز باشد، به محل اشتغال یکدیگر همزمان با انتخاب شهر امکان پذیر است. لذا ضرورت دارد این دسته از قبول شده ها ضمن اعلام مراتب در روند تکمیل فرم انتخاب شهر پس از انتخاب به ترتیب اولویت در مرحله آخر شماره پروانه وکالت اقربای درجه یک خود را درج نمایند. کپی پروانه را جهت درج در پرونده و اعمال محل اشتغال به تبع وکیل دادگستری با ذکر جزییات دقیق رتبه و مشخصات به کانون ارسال کنید.

هم چنین تغییر محل کارآموزی یا اشتغال یکی از زوجین در نکاح دائم که هر دوی آنان وکیل یا کارآموز یا یکی از آنان وکیل و دیگری کارآموز باشد. حسب تقاضای هر دو به محل اشتغال دائم یکی از آنان بعد از صدور پروانه کارآموزی مجاز است.

این دسته از قبول شده ها بعد از صدور پروانه کارآموزی درخواست خود را مطرح و پیگیری نمایند. و انتخاب و معرفی شهر در این مرحله بر اساس رتبه اکتسابی انجام می شود.

پس از تعیین محل اشتغال به ترتیب بالا، تغییر محل امکان پذیر نیست. بررسی تقاضای انتقال محل کارآموزی طبق آئین نامه نقل و انتقال وکلا. و کارآموزان با لحاظ اصلاحیه مهر ١٣٩۴ و پس از صدور پروانه کارآموزی خواهد بود.

شرایط سنی آزمون وکالت 99

 داوطلبانی که برای اشتغال در شهرهای استان تهران پذیرش می شوند. در صورتی که بیش از چهل سال سن داشته باشند. بهنگام صدور پروانه کارآموزی، یکی از شهرهای تابعه کانون مرکز خارج از استان تهران را برای کارآموزی انتخاب و معرفی خواهند کرد.

بدیهی است محل اشتغال به وکالت که بر اساس رتبه. تعیین شده (پس از طی دوره کارآموزی حتی اگر تهران یا یکی دیگر از شهرهای تابعه استان تهران باشد) محفوظ خواهد بود.

در صورتی که داوطلب، واجد شرایط قانونی نباشد. پیشنهاد شهرهای مورد نظر و انتخاب آن، برای داوطلب حقی ایجاد نمی کند. و در هر مرحله از بررسی که فقدان یکی از شرایط قانونی احراز شود تصمیم لازم اتخاذ خواهد شد.

داوطلبانی که با استفاده از سهمیه ایثارگری پذیرش علمی شده اند. چنان چه واجد شرایط استفاده از سهمیه ایثارگری نباشد. انتخاب شهر و سایر اقدامات به عمل آمده، حقی برای آن ها ایجاد نمی کند. (انتخاب شهر آزمون وکالت 99 کانون وکلا مرکز)

در صورت تمایل به مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه وکلای مجرب و کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه بدوی و تجدیدنظر تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، میتوانند آنرا برای شما تنظیم نمایند و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به ایشان، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از خدمات حقوقی استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک مجرب، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل در زمینه دعاوی خانوادگی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی خانوادگی گذاشته اند. پنج وکیل در زمینه دعاوی کیفری دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی کیفری است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *