زورگیری بی رحمانه با قمه

زورگیری بی‌رحمانه با قمه

در این خبر با زورگیری بی‌رحمانه با قمه آشنا شوید.

در صورت هرگونه سوال می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

رزرو آنلاین وقت مشاوره

با انتخاب وکیل برگزیده دادپویان با بهترین وکیل پایه یک متناسب با موضوع خود مشاوره بگیرید.
دادپویان

شنبه دوازدهم شهریور ماه جاری، رسیدگی به پرونده زورگیری از یک مرد جوان در پارک ساحل حکیمیه در دستور کار بازپرس دادسرای ناحیه ۳۴ (ویژه‌سرقت) و تیمی از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.

ماجرای این پرونده از آنجا آغاز شد که ساعت ۲۳ شب یازدهم شهریور زورگیری با سلاح سرد و درگیری یک مرد جوان با مردم در پارک ساحل محله حکیمیه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۴۶ حکیمیه راهی محل حادثه شدند و بررسی‌ های اولیه را آغاز کردند اما مرد جوان قبل از رسیدن پلیس از پارک ساحل پا به فرار گذاشته بود.

تحقیقات میدانی تیم پلیسی نشان داد، متهم پس از گذاشتن قمه بر روی گردن یک مرد جوان در پارک ساحل اقدام به زورگیری کرده که عده‌ ای از مردم پس از مشاهده این حادثه به کمک مرد جوان رفتند که در این میان درگیری رخ داده است.

زورگیری بی‌رحمانه با قمه

شناسایی متهم

ماموران پلیس با دریافت این اطلاعات مهم، رصدهای اطلاعاتی خود را آغاز کردند و با بازبینی دوربین‌ های مداربسته اطراف پارک، هویت متهم را شناسایی و با اقدامات خاص پلیسی مخفیگاه وی را در محله خاک سفید شناسایی کردند.

همین کافی بود تا تیم پلیسی با هماهنگی تلفنی با بازپرس کشیک دادسرای ویژه دادسرای ناحیه ۳۴ راهی مخفیگاه مورد نظر شوند و در یک عملیات غافلگیرانه، متهم را داخل خانه خود دستگیر کنند.

متهم پس از انتقال به دادسرای ناحیه ۳۴ و در جریان بازپرسی به جرم خود مبنی بر زورگیری با یک قمه در پارک ساحل محله حکیمیه معترف شد و دلیل بزه انتسابی را اعتیاد به مواد مخدر اعلام کرد.

با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس دادسرای ناحیه ۳۴ (ویژه‌ سرقت) متهم برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی وکیل آنلاین است.

حق الوکاله مناسب

تضمین کیفیت در سریعترین زمان ممکن تا حصول نتیجه مطلوب با وکلای مجرب و متخصص
دادپویان

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *