رابطه جنسی گروهی

رابطه جنسی گروهی

در این مقاله آشنا میشوید با: رابطه جنسی گروهی، شرکت کننده‌ های رابطه جنسی گروهی، انواع رابطه جنسی گروهی، عوارض و آسیب های رابطه جنسی گروهی چیست و درمان تمایل رابطه جنسی سه نفره، رابطه جنسی گروهی مردان، رابطه جنسی گروهی زنان. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

برای مشاوره رابطه نامشروع، می توانید با وکیل رابطه نامشروع در تماس باشید.

رابطه جنسی گروهی چیست؟

سکس گروهی نوعی از رابطه جنسی است که در آن بیش از دو نفر شرکت دارند. افراد در رابطه جنسی یا تنها مشاهده‌ گر هستند و یا به صورت فعالانه در رابطه شرکت می‌کنند.

جهت آموزش اشپزی یا طراحی سایت میتوانید به سایت امیر هاشمی مراجعه کنید.

رابطه جنسی گروهی

تحقیقات نشان داده که سکس گروهی یکی از فانتزی‎های اکثر افراد است اما به دلیل نا به هنجاری و غیر قانونی بودن این فانتزی را ابراز نمی‌ کنند و یا به صورت مخفیانه جلسات گروهی را تشکیل می‌دهند. اما امروزه به دلیل افزایش آگاهی از خطرات و پیامدهای سکس گروهی، افراد کمتر اقدام به برقراری این نوع رابطه می‌کنند.

برای مشاوره حقوقی کیفری، می توانید با وکیل کیفری در ارتباط باشید.

شرکت کننده‌ های رابطه جنسی گروهی

این باور در عموم وجود دارد که علاقه‌ مندان به رابطه جنسی گروهی، جوانان هستند. اما بررسی‌ ها نشان داده که زوجین جوان، خلوت دو نفره و عاشقانه را ترجیح می‌دهند و اکثرا به سراغ این گونه روابط نمی‌روند.

برای شنیدن به پرونده های جنایی واقعی ایرانی به پادکست جنایی دادپویان مراجعه کنید.

شرکت کننده‌ های رابطه جنسی گروهی اکثرا افراد بالای 30 سال متاهل هستند که در زندگی زناشویی و جنسی با همسر و خانواده خود به مشکل برخورده‌ اند. برخی از افراد طلاق گرفته‌ اند و برخی دیگر نیز با همسر خود در این جلسات شرکت می‌کنند.

انواع رابطه جنسی گروهی

سکس گروهی انواع مختلفی دارد که چند مورد از رایج‌ ترین آن‌ ها به صورت زیر هستند.

 • سکس سه نفره

رابطه‌ ای که سه نفر شامل دو مرد و یک زن یا دو زن و یک مرد در آن شرکت می‌کنند. ممکن است سکس و رابطه جنسی هم زمان میان این سه نفرد انجام شود و یا به طور جداگانه رابطه را انجام دهند.

 • سکس گروهی زوجی

در این نوع رابطه، افراد زیادی در یک مکان قرار می‌گیرند اما هر یک پارتنر مخصوص خود را دارند و شریکشان را با فرد دیگری عوض نمی‌ کنند. روابط همه زوجین در یک مکان انجام می‌ شود اما بین افراد رابطه جنسی همزمان وجود ندارد.

 • رابطه جنسی ضربدری

این نوع رابطه از پرطرفدار ترین روابط جنسی گروهی است که طی آن زوجین با زوج‌ های دیگری وارد رابطه می‌شوند و به صورت اتفاقی یا برنامه‌ ریزی شده، پارتنرهای خود را با یک دیگر عوض می‌کنند. در رابطه جنسی ضربدری ممکن است دخول به صورت کامل میان زوجین انجام گیرد و یا تنها به معاشقه محدود شود.

دلایل تمایل به رابطه جنسی گروهی

افراد به دلایل متعددی به سکس گروهی تمایل نشان می‌دهند. هر فردی می‌تواند انگیزه خاص خود را داشته باشند اما طبق بررسی‌ ها، شایع‌ ترین دلایل به شرح زیر هستند:

 • تجربه رابطه با شرکای متعدد

این دلیل بیشتر برای مردان است چرا که بسیاری از مردان خواهان این هستند که رابطه جنسی با چند زن را تجربه نمایند. رابطه جنسی گروهی این امکان را برایشان مهیا می‌کند که همزمان با چند شریک جنسی رابطه داشته باشند. به طور معمول زنان علاقه‌ ای به داشتن چند شریک جنسی ندارند و یا این تمایل را تنها به فانتزی‌ها و تصوراتشان محدود می‌کنند.

 • سکس گروهی هیجان جنسی

برخی از زوجین با گذشت زمان دچار ملال جنسی می‌شوند و رابطه جنسی هیجان اولیه را برایشان از دست می‌دهد. این زوجین با امید به کسب هیجان جنسی وارد سکس‌ های گروهی می‌ شوند.

 • مشکل در رابطه زناشویی

برخی از زوجین در روابط جنسی خود مشکل دارند و هیچ یک از رابطه جنسی خود راضی نیستند. به همین دلیل وارد روابط جنسی گروهی و مخصوصا سکس ضربدری می‌شوند تا شاید میزان رضایتشان افزایش یابد. در حالی که تحقیقات نشان داده روابط جنسی گروهی تاثیر منفی بر روابط جنسی و عاطفی زوجین می‌گذارد.

 • تماشاگری جنسی

برخی از افراد تمایلی به برقراری رابطه جنسی ندارند اما از تماشای رابطه جنسی دیگران لذت می‌برند و ارضا می‌شوند. این افراد یا به طور مخفیانه وارد حریم خصوصی دیگران می‌شوند و یا در جلسات سکس گروهی به تماشای افراد در حال سکس می‌ نشینند.

 • نمایشگری جنسی

در نقطه مقابل تماشگران جنسی، نمایشگران قرار می‌گیرند. این افراد از این که در حین سکس توسط دیگران دیده شوند به اوج لذت جنسی می‌ رسند. سکس گروهی امکان دیده شدن را برای آنان فراهم می‌کند.

عوارض و آسیب های رابطه جنسی گروهی چیست؟

اگرچه برای برخی از زوجین یا شرکای جنسی شرکت در سکس های گروهی هیجان انگیز و جالب به نظر می رسد اما نباید از عوارض و آسیب های سکس گروهی غافل شوند. شرکت در سکس های گروهی خطرات جدی برای زوجین به همراه دارد. و آن خطرات عبارتند از:

 • خطر ابتلا به انواع بیماری های مقاربتی

بیماری های جنسی که از طریق سکس منتقل می شوند بسیار زیاد هستند از قبیل: تبخال، سفلیس، هپاتیت ب، ایدز و غیره. هر چقدر که فرد روابط جنسی کم تر محافظت شده داشته باشد و شرکای جنسی متفاوتی را تجربه کند. احتمال ابتلا به این بیماری های خطرناک بیشتر می شود.

 • خطر ابتلا به عفونت

رابطه جنسی با تعداد زیادی از افراد خطر ابتلا به انواع عفونت ها را بالا می برد. فقط کافی است که یکی از افرادی که در سکس گروهی شرکت کرده است عفونت دستگاه تناسلی داشته باشد، در این صورت این عفونت به سادگی از طریق سکس دخولی و یا سکس غیر دخولی به بقیه اعضا انتقال می یابد.

رابطه جنسی گروهی

 • کاهش اعتماد به نفس

مردانی که وارد Sex group می شوند به دلیل اضطرابی که تجربه می کنند گاهی با اختلال نعوظ مواجه شده و گاهی به علت شدت هیجان با انزال زود رس رو به رو می شوند. در هر دو صورت این موضوع کاهش اعتماد به نفس را برای آن ها به همراه خواهد داشت.

 • طلاق و فروپاشی بنیان خانواده

زوج های متاهلی که به قصد تجربه هیجان وارد سکس های گروهی می شوند اغلب و معمولا کارشان به دادگاه و اختلافات و پس از آن از یک دیگر جدا می شوند. به طور کلی سکس های گروهی می تواند عامل مهمی برای طلاق زوجین باشد.

درمان تمایل رابطه جنسی سه نفره

همان طور که گفته شد رابطه جنسی سه نفره می تواند برای زندگی مشترک بسیار زیان بار باشد و از بسیاری از تاثیرات مضر آن نیز نام برده شد در نتیجه درمان آن بسیار مهم است. و تنها راهکار برای درمان ریشه ای این مسئله مشاوره جنسی و یا مراجعه به سکس تراپیست است.

او ابتدا با انجام برخی تست ها و پرسش و پاسخ ها علل تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره را مشخص می کند سپس با استفاده از تجربیات خود به افراد راه کارهای مناسب را ارائه می دهد. گاهی اوقات این افراد باید تا مدت ها تحت نظر باشند زیرا ممکن است اختلال آن ها عمیق تر از چیزی که به نظر می رسد باشد.

رابطه جنسی گروهی مردان

گرایش به همجنس در مردان و پسران که در گذشته نوعی انحراف جنسی اختلال روانی در DSM محسوب می شد، به عنوان همجنس گرایی مردان یا همجنس بازی شناخته می شود. به این گونه گرایشات جنسی در زبان انگلیسی گی (Gay) و در اسلام لواط می گویند. نام لواط در دین اسلام برگرفته از نام قومی است که در قران نامشان ذکر شده و لوط نام دارند. این قوم طبق داستانی که در قران بیان شده، همجنس گرا بودند و مردانشان با یکدیگر لواط می کردند.

بسیاری از مردان و پسران گی تمایلی به ازدواج نداشته و هرگز آن را تجربه نمی کنند و یا اگر در کشور هایی بوده که ازدواج همجنس بازان قانونی است، اقدام به این عمل می کنند. آن ها ترجیح می دهند که با دوستان مرد خود ارضا شوند و گرایش و میل جنسیشان به آن ها اجازه برقراری رابطه با جنس مخالف را نمی دهد.

و در این بین افراد و مردانی که تمایل به سکس با مرد دیگری دارند گاهی برای به اوج رسیدن لذت جنسی و آزادی و تنوع به سکس های گروهی مردان روی می آورند و از این کار نهایت لذت را می برند.

رابطه جنسی گروهی زنان

لزبین ( لز) یا همجنس گرایی زنانه نوعی گرایش جنسی مختص زنان می‌باشد که عشق، احساسات و تمایلات جنسی زن به دیگر زنان معطوف می‌شود. زنان و دختران با گرایش جنسی به هم جنس خود را لز یا لزبین می‌نامند. زنان همجنس گرا منحصرا به زنان گرایش عاطفی یا جنسی دارند. بر اساس تحقیقات انجام شده زنان با دیدن تصاویر برهنه زنان دیگر نیز تحریک می‌شوند.

البته این بدین معنی نیست که آنان تمایلات جنسی همجنس گرایی خود را سرکوب می‌کنند بلکه نشان دهنده هویت و رفتار جنسی پیچیده‌ تر زنان نسبت به مردان است. 

همجنس گرایی برای زنان و دختران عوارضی به همراه دارد. برای مثال زنانی که از وسایل آلوده برای برقراری رابطه جنسی استفاده کرده و یا رابطه جنسی از طریق واژن با یکدیگر برقرار می کنند، امکان ابتلا به بیماری های جنسی را افزایش می دهند.

زنان لز بیشتر در معرض اضطراب و افسردگی قرار داشته زیرا آن ها فشار روانی ناشی از تبعیض، طرد شدن توسط اطرافیان و خانواده و یا خشونت را تحمل می کنند. هم چنین زنان و دختران لز میزان بالاتری از مصرف دخانیات و وابستگی به الکل و مواد مخدر را گزارش می کنند.

و با توجه به این موضوع که زنان هم جنس باز تجربه بالاتری از مواد مخدر را دارند یواش یواش به سمت رابطه های جنسی گروهی هم سوق داده می شوند که از آن تحت عنوان رابطه جنسی گروهی زنان تعبیر می شود.

و در مجموع تمامی این روابط خارج از عرف و منطق ریشه در یک مشکل در شخص دارد که باید عمیقا به آن رسیدگی و درمان شود.

رابطه جنسی گروهی چیست؟

سکس گروهی نوعی رفتار نا بهنجار جنسی است که در آن بیش از دو نفر شرکت می کنند. نوع گرایش جنسی افرادی که در این گونه روابط شرکت می کنند می تواند تراجنسیتی، دگر جنس گرا و یا همجنس گرا باشد.

علاوه بر این، جنسیت افرادی که وارد سکس گروهی می شوند، متغیر بوده و می تواند شامل زنان و مردان به نسبت متفاوت یا برابر باشد و یا حتی برای گی یا لزبین ها، سکس گروهی تنها شامل چندین مرد و یا چندین زن باشد. زمانی که تمامی افراد شرکت کننده در Sex group زن باشند سکس لز گروهی شکل می گیرد.

نکته جالب توجه دیگر در خصوص افرادی که در سکس گروهی شرکت می کنند این است که گاهی آن ها تنها به عنوان یک مشاهده گر در این گروه وارد می شوند و ممکن است هیچ گونه فعالیت جنسیی با دیگران انجام ندهند.

رابطه جنسی با دستگاه

معقوله سکس بسیار عجیب و پیچیدگی خاص خودش را دارد و اگر از راه طبیعی و اصولی این کار انجام نشود افراد به راه هایی غیر طبیعی روی بیاورند دیگر بازگشت به روش طبیعی کار سختی می باشد و شاید تجربه لذت رابطه جنسی طبیعی را طرف نچشد.

از این رو بعضی افراد برای تجربه بهتری و پوزیشنی جدید و تنوع در روابط خود بعضا از روش های مکانیکی و روش های خارج از فطرت و ذات انسان متوسل می شوند و آن رابطه جنسی با دستگاه نام دارد یعنی افراد چه زن و مرد با ابزاری دیگر سعی بر ارضا شدن خویش دارند که آن ابزار برای مردان و زنان متفاوت می باشد.

وگاهی دیده شده که به صورت گروهی رابطه جنسی با این قبیل دستگاه و وسایل جنسی برقرار می باشد و این قبیل از کارها طبیعتا ضررهای مختص به خود را دارد و شخص دیگر به سادگی نمی تواند از راه طبیعی به آن لذت برسد.

در صورت هرگونه مشاوره حقوقی راجع به دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می توانید با وکیل آنلاین یا وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان در سریعترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید.

ضمن مشورت با وکیل پایه یک دادگستری، سوال حل نشده ای برای شما باقی نمیماند. ضمن اینکه مشاوره با وکیل کارکشته دادپویان، با بیش از سیزده سال تجربه حرفه ای در تمام زمینه های حقوقی و کیفری، تمام راهکارهای لازم را به شما ارائه میدهند و اگر نیازی به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست یا تنظیم اظهارنامه شد، وکیل میتواند آنرا برای شما تنظیم نماید و یا در صورت لزوم، میتوانید با اعطای وکالت نامه به وکیل انلاین، صفر تا صد پرونده را برای شما انجام دهند. مشاوره حقوقی آنلاین بهترین روش جهت مشاوره با وکیل پایه یک است.

طراحی سایت موسسه حقوقی دادپویان به گونه ای است که در سریعترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده کنید.

دادپویان حامی شما عزیزان و بهترین موسسه حقوقی است که با بیش از سیزده سال تجربه فعالیت های حقوقی و با بیش از سی وکیل پایه یک، به صورت تخصصی مشاوره حقوقی میدهد و وکالت میکند.

به عنوان مثال، چهار وکیل ملکی دارد که صرفا فعالیت و تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی گذاشته اند. پنج وکیل اداره کار دارد که صرفا تمرکز آنها دعاوی اداره کار است و به همین منوال دعاوی دیگر.

در صورت تمایل میتوانید پادکست جنایی دادپویان را هم دنبال کنید. این پادکست روایت پرونده های جنایی ایرانی است که به موسسه حقوقی دادپویان ارجاع شده است.

مهم ترین مقالات حقوقی دادپویان شامل: طنز حقوقی، رادیو حقوقی، کلیپ حقوقی، پکیج حقوقی، بسته حقوقی، بیمه حقوقی، فیلم حقوقی است که میتوانید در سایت حقوقی دادپویان مطالعه نمایید.

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران، مشاوره با وکیل های مجرب و با تجربه، بهترین وکیل پایه یک در تهران و شهرستان، مجرب ترین وکیل خاورمیانه، باهوش ترین وکیل پایه یک دادگستری، آدرس دفتر وکالت در تهران، مشاوره با وکیل پایه یک تهران و شهرستان، وکیل مجرب، بهترین وکیل آنلاین در تمام نقاط ایران، شماره وکیل با تجربه در تمام منطقه های تهران، شماره وکیل پایه یک دادگستری شهرری و شمیرانات، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، عریضه نویسی آنلاین با با تجربه ترین وکلای ایران، وکیل دادگستری خوب، مشاوره با وکیل دادگستری تهران، وکیل تهران فوری، مشاوره حقوقی فوری و ارزان، فوری ترین و ارزان ترین تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل، مشاوره حقوقی تصویری، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی فوری، پادکست ایرانی، پادکست فارسی، پادکست واقعی، پادکست رایگان، پادکست جدید، پادکست کیفری، پادکست حقوقی، خفاش شب، فرید بغلانی، فیلم اعدام محمد بیجه در پاکدشت، عکس خفاش شب، لحظه اعدام محمد بیجه، پادکست های جنایی، پادکست جنایی رایگان، پادکست جنایی جدید را با دادپویان دنبال کنید. ضمنا شما میتوانید از طنز حقوقی، کلیپ حقوقی، کلیپ کیفری، کلیپ جنایی، کلیپ قانونی، کلیپ قانون، رادیو حقوقی هم در قسمت رادیو استفاده کنید. امیر هاشمی مدیر سایت موسسه حقوقی دادپویان است. اینستاگرام حقوقی و اینستاگرام وکیل را هم دنبال کنید. استفاده از طنز هم موجب خوشحالی شما خواهد شد.

تیم پشتیبانی دادپویانمشاهده نوشته ها

Avatar for تیم پشتیبانی دادپویان

تیم پشتیبانی موسسه حقوقی دادپویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *